Sobota, 30 lipca 2022 r.

Mikołaj Biegański: - Fantastycznie wybił z linii

- Tak jest i tak ma być jak najdłużej - powiedział po meczu z Arką bramkarz krakowskiej Mikołaj Biegański, gdy zapytaliśmy go o jego trzeci kolejny występ bez straconej bramki.

- Arka miała dwie stuprocentowe sytuacje w pierwszej połowie. Raz, gdy minął się Czubak, bo nie zdążył. A dwa, gdy Joseph wybijał i to nawet nie super, a fantastycznie wybijał z linii, gdy zaasekurował mnie na długim słupku. I tak to ma w takich sytuacjach wyglądać, że gdy ja jestem przy krótkim, to stoper zbiega na długi. W drugiej połowie kontrolowaliśmy przebieg meczu. Nam pasowało takie granie, z jednej do drugiej strony, mając przewagę dwóch zawodników, jakkolwiek bramka może paść zawsze. Stąd taka nasza radość po meczu - przyznał golkiper.

- Chcemy zawsze grać o trzy punkty, chcemy też zachowywać czyste konto i po to pojedziemy teraz do Opola - zakończył Biegański.


 AG, Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Jabadabad u
Hmm
No, nie może wam pasować taka gra.. bo jedna wrzutka w pole karne Wisły w końcówce meczu i mógł paść gol dla Arki z niczego. I tyle by było z "kontrolowania meczu". Nie wiem, czy trener wam tak każe grać, czy wy macie takie podejście. Ale jest ono do zmiany. Wyczyn Jopa z 2010 roku powinien na zawsze, wszystkim z Wisły dać do zrozumienia, że wszystko jest możliwe, dlatego grając w przewadze dwóch piłkarzy, trzeba szybko zamykać mecz, strzelając 2-3 gole i mieć spokój.

69            -5
~~~Dec
Mikolaju
Wykopy chyba musisz jeszcze poćwiczyć ;) Ku chwale W :)

47            -3
~~~fabio
Mikołaj
Ty się módl żeby Józek nie miał kontuzji bo drugi raz wybija piłkę z linii bramkowej

13            -1
~~~Onomatope jus
Polskoligizm - lekcja 1
Gdy prowadzisz tylko jedną bramką nie kontrolujesz meczu. Koniec lekcji, zadanie domowe: przepisz to 50 razy i podziel się z kolegami z drużyny.

10            -1