Sobota, 6 sierpnia 2022 r.

Piotr Plewnia: - Zwycięstwo zasłużone

- Gratulacje dla Wisły, zwycięstwo zasłużone, bo strzelili jedną bramkę więcej. Odrze z pierwszej połowy mówimy zdecydowane "nie", a z drugiej połowy zdecydowanie "tak". A teraz trzeba sobie zadać pytanie dlaczego tak się dzieje i myślę, że jest to pytanie do każdego z nas - mówił po spotkaniu Odry z Wisłą trener zespołu z Opola Piotr Plewnia.

- Jeśli ta odpowiedzialność będzie na odpowiednim poziomie i świadomość, że potrafimy, to możemy spać spokojnie. A jeżeli nie, to będziemy myśleć o innych rozwiązaniach - dodał.

- Decyzja o zmianie obsady w bramce była decyzją sportową. Błażej [Sapielak - przyp. red.] potrzebuje trochę odpoczynku. Jest młodym zawodnikiem, który wchodzi w profesjonalną piłkę i zdecydowaliśmy, że damy mu trochę odpocząć od tej odpowiedzialności za mecze. I zobaczymy, jak się skupi na treningu, a mam nadzieję, że się skupi, zresztą już to robi. To była moja decyzja - powiedział ponadto trener Plewnia.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~GURULI76
Wlasciwa ocena meczu
Powodzenia w dalszych meczach

67            -1
~~~Dziamdzia k
Tak
Nareszcie normalny trener, nie zaklina rzeczywistosci jak przykladowo Tarasiewicz, czy Makuszewski.

65            -2
~~~Kibic20
Trener
Bardzo rozsądny trener. Kultura wypowiedzi.Tak jak powiedział, gdy gra Odry będzie jak w drugiej połowie, to i będą punkty. Piłkarze też raczej ok, nie to co Arka! Trenerze, życzymy powodzenia z drużyną.

68            -3
~~~Marlon
Ten trener to oglądał mecz
Zasłużone zwycięstwo Wisła bo strzeliła gola? Przecież to oni strzelili

7            -53
~~~TSwiślak
Krótko do trenera Plewni.
Szacunek.

12            -1
~~~Arturo
Odra.
Trener ma jaja,powiedzieć warto co na sercu leży. Pan Brzęczek niechaj się uczy. Sonda? A czemu nie! Kto za Brzęczka? Trener z Odry. Na pewno tańszy. Bez układów rodzinnych. Można minusować. Piszę co myślę. Płakałem po meczu Z Ległą. 0:7. Na Reymonta. Oj dawno sprzedany mecz. Młodsi kibice nie pamiętają. Olimpia Poznań, Łksy itd. Farsa. Teraz czysto. Może.

2            -8