Wtorek, 9 sierpnia 2022 r.

Rafał Górak: - Wisła była o tę jedną bramkę lepsza

- Gratuluje Wiśle zdobycia trzech punktów, wydaje mi się, że są zdobyte zasłużenie. Natomiast skalę niedosytu również będę w sobie miał i na pewno taki niedosyt będziemy ze sobą mieli, ale to z różnych względów. Nie tylko z samej gry, ale również z tego, że jednak wybijają nas różne urazy. Każdy ma swoje problemy, w Wiśle też są urazy i trzeba po prostu z tym sobie dawać radę - mówił po meczu Wisły z GKS-em Katowice trener zespoły gości Rafał Górak.

- Różnicę niewątpliwie zrobił Fernández, zawodnik który wziął na siebie odpowiedzialność za to co najważniejsze, czyli strzelanie bramek. Ograł nas kapitalnie przy pierwszej bramce w polu karnym. Wykorzystał później nasz indywidualny błąd przy bramce drugiej i stało się, jak się stało. Nie będę tutaj lał wody i opowiadał, że byliśmy czegoś blisko. Czuję, że Wisła była o tę jedną bramkę lepsza, a my musimy takie firmy gonić i mieć swoje marzenia, pracując powoli i spokojnie, ale jednocześnie przeżywając takie porażki - dodał opiekun "Gieksy".

- Trener jeżeli zna swoich zawodników, a jak znam Dawida Kudłę, to lepiej w takim momencie z nim nie rozmawiać - odparł Górak pytany o to, czy wymienił już uwagi z bramkarzem swojego zespołu odnośnie drugiej bramki dla Wisły. - Nie rozmawiałem więc z moim bramkarzem, porozmawiam z nim jutro. To jest bardzo ambitny człowiek i na pewno to przeżywa - przyznał szkoleniowiec.

- Adrian Błąd doznał kontuzji, został sfaulowany przez zawodnika Wisły dość mocno i niestety ma uraz stawu skokowego. To była końcówka, kiedy zawodnik Wisły otrzymał żółtą kartkę. A nasz pomysł na mecz był taki, żeby szukać swojej szansy, żeby zdobyć bramkę i tak się stało. Wybiły nas jednak urazy, także Kościelniaka w drugiej połowie - z takiego rytmu i z ciągłości gry obronnej, bo te dwadzieścia minut drugiej połowy uważam za nieudane, jeśli chodzi dziś o nasze granie. Można było z tego meczu wyciągnąć więcej, ale przyznaję, że Wisła o tę jedną bramkę była jednak lepsza - zakończył trener zespołu z Katowic.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~as
mecz
No i to jest obiektywna ocena..

88            -4
~~~Kibic Wisły
Trener
Który umie powiedzieć jak było a nie jakieś gadanie nie prawdy

82            -1
~~~Grzegorz
Szacunek
No i takiego przeciwnika się szanuje, przeciwnik z klasą - przynajmniej ich trener.

65            -3
~~~TSwiślak
W pierwszej lidze...
W 1-szej panowie co poniektórzy trenerzy bardziej z szacunkiem do TS Wisły. W ekstraklapie więcej bufonów(nie mylić z G. Buffonem) i blagierów...

47            -4
~~~Kroolik
Rozsądny człowiek
...z tego trenera. Bramkarz dał ciała, zdarza się. Bramkę zdobyli trochę przypadkowo, ale potem długo się mądrze bronili. Jesteśmy słabi w ataku, więc to dobra taktyka, która mogła przynieść punkty. Nie przyniosła i trudno. GKSa nie była na pewno zespołem lepszym i dobrze, że trener nie zaklina rzeczywistości

36            -4
~~~Mike
Powodzenia trenerze
Życzę Panu, Trenerze, żebyście obok nas awansowali do ekstraklasy w tym sezonie. Trzecim klubem niech będzie Ruch lub ŁKS, bo to są firmy, które zasługują na ekstraklasę.

23            -4