Środa, 10 sierpnia 2022 r.

Adi Mehremić: - Będziemy walczyli dalej

- Byliśmy nastawieni na to, że oni będą szukać kontrataków. To był moment słabej koncentracji całego zespołu. Mieliśmy tam zrobić faul, żeby nie ruszył ten kontratak. Dostaliśmy bramkę i trudno było grać, bo ta liga jest taka, że kto strzeli bramkę, to się cofa i potem ciężko się przez ten blok przebić. Chwała Bogu zrobiliśmy to. Luis strzelił dwie piękne bramki i wygraliśmy mecz - powiedział po spotkaniu z GKS-em obrońca Wisły Adi Mehremić.

- Z Sandecją tak było, także w Rzeszowie i z Odrą Opole oraz teraz, choć tym razem było jeszcze trudniej, bo dostaliśmy bramkę. Musieliśmy więc rozruszać ten blok, ale to się udało i wygraliśmy. Mieliśmy to spotkanie jednak pod kontrolą, bo to my mieliśmy piłkę i czekaliśmy tylko na ten moment, aby strzelić gola. I potem było już łatwiej - dodał Mehremić.

- Wiemy wszyscy, że Luis ma dobry strzał, że wystarczy mu jedna sekunda, aby zdobył bramkę. Na pewno dodało nam to skrzydeł. Jesteśmy w dobrej formie. Mamy cztery zwycięstwa z rzędu i będziemy walczyli dalej - zapewnia dobrze radzący sobie z językiem polskim Bośniak.

- Jest teraz tutaj zupełnie nowa drużyna, bo jest 15 nowych piłkarzy i ja też jestem jakby nowy, bo nie było mnie cały sezon wcześniej. To nas napędza i myślę, że z każdą kolejką będziemy coraz lepsi. Wygrywamy i choć ta nasza gra nie wygląda jeszcze tak dobrze, to ta liga taka jest, bo jest w niej dużo pojedynków, ale myślę, że nawet jak w każdym meczu wygramy różnicą jednego gola, to wszyscy będą szczęśliwi i jak najszybciej zrobimy awans. Jesteśmy dobrze przygotowani i idziemy dalej - zakończył wiślak.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Diogenes2 2
Nawet Mehremic bardzo dobry mecz
Choc on jest dobry w grze na doskok i duszenie rywala, ale jak ktos zaczyna przed nim biec z pilka to juz jest znacznie gorzej ; )

20            -16
GrzegorzS
Bardzo dobry mecz szkoda że bramkarz mu wybronił ten strzał, bo
zdobyty gol nada mu pewności siebie.

53            0
~~~Dzusi-sma k
Adi
Na pierwszą ligę jako zmiennik Ok, ale na ekstraklasę zbyt elektryczny. Łasicki Uryga Colley tu jest potencjał

24            -23
~~~Komar
Kibicuje Ci Adi.
Lubię gościa. Nie ma much w nosie, choć nie jest w Wiśle pierwszym wyborem.

75            -2
~~~Kibic20
Adi
Szacunek, dobry mecz, super Charakter. Oby dalej pokazywał się z dobrej strony. Został u nas, zgodził się na obniżenie pensji, pomimo, że nie przyczynił się do spadku. Takich charakterów potrzebujemy w drużynie, to i wyniki będą.

52            0