Piątek, 12 sierpnia 2022 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z GKS-em Tychy

W spotkaniu 6. kolejki ligowej sezonu 2022/2023, w którym zmierzymy się na wyjeździe z GKS-em Tychy, trener zespołu Wisły Kraków - Jerzy Brzęczek - nie będzie mógł skorzystać z sześciu zawodników.

Z powodów zdrowotnych wykluczony jest bowiem występ Jakuba Błaszczykowskiego, Alana Urygi, Zdenka Ondráška, Josepha Colleya, Vullneta Bashy i Michaëla Pereiry.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Trick
;(
Czyli status quo. I ja wciąż mam pewne zastrzeżenia do pracy sztabu szkoleniowego z fizjoteprautą na czele. Coś tam nie działa jak trzeba, piłkarze Wisły zbyt często i w zbyt blahych sytuacjach padają jak przysłowiowe muchy. Też jest problem z powrotem tych piłkarzy, np. sztab medyczny przekazuje informacje, że powrót za tydzień, do 10 dni, a potem okazuje się, że xxx piłkarz nie wraca do gry przez miesiąc, albo więcej.

58            -17
~~~LANDO
TSW1906
Szkoda szczególnie Pereiry, bo Cisse jest tak słaby, że szok... Nic nie pokazuje w meczu, a Francuz z meczu na mecz grał co raz lepiej...

73            -2
~~~PINIOwski
kto ich badał ......
w poprzednim okienku transferowym - URYGA , teraz BASHA i ONDASHEK ...... co oni przemkneli się przez TELEPORADĘ w NFZ . kto jest odpowiedzialny za badania lekarz KLUBOWY czy szaman od "PEREIRY"

44            -30
~~~Fan
Skład kontuzjowanych jest taki, ...
... że lepiej by było, gdyby zamiast nich, to wszyscy pozostali byli kontuzjowani. A do tej szóstki dorzuciłbym jeszcze Biegańskiego i Żyrę i w ósemkę byliby lepsi, niż cała liga.

18            -22
~~~KRAK
JEDYNY TAKI KUB
Jesteśmy chyba jedynym takim Klubem pośród klubów Ekstraklasy i I Ligi w którym trwa ciągła plaga kontuzji..6-7 zawsze niezdolnych do gry... Alan już od ponad roku poza grą.... Co tam się wyprawia?

51            -12
~~~Kiku78.
Na co by ponarzekać?
4-ry wygrane mecze z rzędu, gdyby nie te kontuzje, była by bida.

17            -13