Sobota, 13 sierpnia 2022 r.

Skład Wisły w meczu z GKS-em Tychy

Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz w ramach 6. kolejki ligowej w sezonie 2022/2023, w którym zmierzą się z GKS-em Tychy.

Wisła Kraków mecz z GKS-em Tychy rozpocznie w składzie:

Mikołaj Biegański - Bartosz Jaroch, Igor Łasicki, Adi Mehremić, Krystian Wachowiak, Momo Cissé, Ivan Jelić Balta, Patryk Plewka, Luis Fernández, Mateusz Młyński, Michał Żyro.

Oto nasza ławka rezerwowych: Kamil Broda, Jakub Niewiadomski, Bartosz Talar, Konrad Gruszkowski, Kacper Duda, Dawid Szot, Wiktor Szywacz, Piotr Starzyński i Kacper Skrobański.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Ki8ic
Sklad
Duda powinien grac od 1minuty

12            -21
~~~Misioł
@Ki8ic
W jego przypadku chodzi o to że jest juniorem i można mu zrobić duża krzywdę kazać mu grac co trzy dni

39            -5
~~~Francisco Scaramanga
Cisse
Cisse w wyjściowym, gość był dramatyczny w meczu z Katowicami, a zresztą w poprzednich też nie było fajerwerków. I jeżeli ktoś taki łapie się do wyjściowego składu Wisły, to oznacza, że jak tragiczni muszą być pozostali na tej pozycji..

23            -11
~~~Nic
Fazlagic
Fazlagic, który kosztował pół miliona euro, nawet nie łapie się na ławkę rezerwowych w 1. lidze. PÓŁ MILIONA EURO. To jest coś nieprawodpdobnego. Osoby odpowiedzialne za ten transfer powinny jechać na front ukraiński i walczyć, w ramach zadośćuczynienia.

12            -6
~~~komato
Nasze skrzydła
Coraz mocniej tęsknię za Michaelem Pereirą... Gdyby nie ten nieszczęsny uraz, to znając życie nie musielibyśmy skazywać się na ciągłe oglądanie na skrzydle Cisse i Starzyńskiego. Wracaj prędko Michael do zdrowia!

9            -5
~~~Greg
Ciezki mecz
obym sie mylil,czuje ciezki mecz,dzis wygrac i jest troche spokoju,tydzien przerwy ,oby bez kontuzji i ktos z kontuzjowanych wrocil za tydzien!

5            -2
~~~szczebele k
16-stu zawodników z młodzieżówek
A na ławce już tylko zawodnicy u-23 i chyba Szot jest najstarszy , a Fazlagić i Hugi mają darmowe wakacje może chociaż ich gdziekolwiek wypożyczyć?

10            -1
~~~Arturo
Skład
Cisse?? Nieee,to już wolę z całym szacunkiem obserwatora. Wisła!!

5            0
~~~KRAK
PRZERWA
Przerwa i jak dla mnie to dno...winno być 2 czy 3:0 dla nas a jest re.is... Boję się że jeszcze ?dołamy przegrać ten mecz..........

5            0