Sobota, 13 sierpnia 2022 r.

Wisła gra z GKS-em Tychy! Zapraszamy na relację tekstową live!

O godzinie 17:30 piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczną mecz 6. kolejki ligowej sezonu 2022/2023, w którym zmierzą się z GKS-em Tychy. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli oglądać tego spotkania, przeprowadzimy relację tekstową! Zapraszamy!

Wejście do relacji »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

Wqrwiony
taktyka az w przyrodzeniu drze.....
Ta beznadziejna gra to wina....ministra Niedzielskiego:ciagle klepal o "bezobjawowym covidzie" i....Brzeczek chcial byc rowniez "ministrem w Wisle" i opracowal "taktyke bezobjawowa"-polega ona na bezladnym bieganiu po calym boisku w tempie truchtajacego siwego pana i kopaniu sie po czolach.Szkoda ,bo GKS Tychy to nawet nie sredniak.Boze,jaka ta nasza Wiselka jest zalosna w tym bieganiu-takie zagubione "we mgle dzieciaki sieroty"

12            -4
~~~KRK
Szmaciarze
Dno taktyczne Brzęczka I padaka wkładów na koszulki z BIAŁĄ GWIAZDĄ... PYTANIE GDZIE JEST NAPASTNIK? wiem...uznali że skoro jest 13 pkt I pewno nie spadniemy do II Ligi....to po co ? Wstyd i hańba z i to z kim z Tychami? Może jednak jest czas by coś zmienić wreszcie czyli dokończyć wietrzenie...trener out, sztab medyczny out( 6 poza grą). Dalej trwa kumoterstwo...jak nie rodzina to kolega na Prezesa. Potrzebny nowy mocny finansowo właściciel i normalność... Bez pilnie - bardzo pilnie zciągniętego apart ika z krwi I kości oraz rozgrywającego...nie powalczymy nawet o awans...

12            -3
~~~ Lukasz
Miodzio taktyka
Pana trenera Brzęczka. Ole

10            -5
~~~Onomatope jus
Problem Wisły
Podobnie jak w Niecieczy, Tychy skorzystały z tego, że rywal jest za mocny na taktykę w stylu lagowanie i za słaby na efektywny techniczny futbol (prowadzenie gry). Niestety, ten problem będzie się za nami ciągnął cały sezon. Nawet transfer dobrego napastnika niewiele tu zmieni.

4            -1