Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 r.

Luis Fernández najlepszym piłkarzem Wisły w meczu z GKS-em Tychy

Najlepszym piłkarzem krakowskiej Wisły w meczu z GKS-em Tychy był Waszym zdaniem Luis Fernández, ale swoją oceną na pewno nie będzie mógł się pochwalić. Występ "Białej Gwiazdy" w tym spotkaniu daleki był bowiem od oczekiwanego, więc nie ma się co dziwić, że tym razem wystawione przez Was noty są bardzo niskie.

Wygrywający ranking Fernández otrzymał średnią 3.99 punktów, ale "trójki" otrzymało w sumie aż dziesięciu wiślaków.

Oczywiście z taką naszą opinią każdy może się nie zgadzać, ale po czterech kolejnych zwycięstwach wszyscy na spółkę trochę chyba zlekceważyliśmy pierwszoligowe boiska, a te patrząc na wyniki choćby z ostatnich dni - niejednokrotnie nas wszystkich zaskoczą. Zwłaszcza, gdy dopisuje się punkty przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Albo tak jak być może (?!) pomyśleli wiślacy, którzy w potyczce z GKS-em Tychy dominowali przez niemal całą pierwszą połowę. I być może byli przekonani, że podobnie będzie także po przerwie. Tyle tylko, że wyrównanie dodało pewności siebie tyszanom, a że wyszły im kapitalnie dwie akcje, więc pierwsza porażka "Białej Gwiazdy" w bieżącym sezonie stała się faktem. Kto wie, ale taki "zimny prysznic" może nam wszystkim wyjść... na dobre. Bo w tej lidze nikt nie jest hegemonem, a stawianie się w takiej pozycji jedynie przeszkadza, zamiast pomagać.

Oto komplet wyników po meczu w Tychach:

Luis Fernández Teijeiro 3.99
Krystian Wachowiak 3.70
Mikołaj Biegański 3.55
Igor Łasicki 3.32
Mateusz Młyński 3.30
Ivan Jelić Balta 3.19
Adi Mehremić 3.15
Bartosz Talar 3.04
Bartosz Jaroch 3.02
Kacper Duda 3.00
Michał Żyro 2.76
Patryk Plewka 2.75
Wiktor Szywacz 2.66
Konrad Gruszkowski 2.59
Piotr Starzyński 2.44
Momo Cissé 2.23
Pozostałe oceny:
Praca sędziego: Łukasz Szczech 4.59
Gra zespołu: GKS Tychy 4.39
Oceń atmosferę na trybunach 4.19
Praca trenera: Jerzy Brzęczek 3.19
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 3.08
Gra Wisły w ofensywie 2.88
Gra Wisły w defensywie 2.46


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


19    Komentarze:

~~~nołnejm
Najwyższe noty od góry:
sędzia, gra GKS, atmosfera na trybunach. I to jedyne czwórki.

13            -8
~~~WNH
Za co
Biegański ma 3 ocenę w drużynie,pytam was bo poza 2 nie wyjsciami do dosrokowan w pierwszej połowie które mogły się skończyć bramką,przygladaniem się piłce przy lobiku Żyry oraz wyjęciem dwuch piłek z siatki przy golach ,Nie zauważyłem super parad w jego wykonaniu.Myślę że nasz bramkarz ma regularnie zbyt wysoko wystawianą ocenę przez oceniających A to szkodzi i jemu i innym ocenianym zawodnikom.

44            -29
~~~WNB
oceny
Ja się pytam,za co Cise ma tak wysoką notę?? Kto dał wyżej niż 1 ?! Ten gość,to jest jakieś nieporozumienie. Gdzie jest Hugi??

56            -18
~~~Dawid
Za co?
wiem ze GKS wygrał, ale grali przeciętnie, wiec nie rozumiem za co 4.39

27            -7
~~~jun12
Cisse
Ja wiem że Cisse nie zagrał jakiegoś super meczu, ale gorszy niż tragiczni Starzyński czy Gruszkowski to nie był, samym podaniem do Fernandeza w 1 połowie zrobił więcej niż ta 2 cokolwiek od początku sezonu

25            -2
~~~Kroolik
Za co?
@Dawid Notę mają za wygraną. Wiesz, futbol to taka gra, w której nie ma sędziów punktujących za styl. Liczą się bramki, a im wpadły 3 do 1 naszej.

15            -4
Jazz
.
Dawid zadaje pytanie, reszta mu daje plusy... tak trudno jest zrozumieć, że jest nota wyjściowa (czyli środkowa) i od niej dajemy oceny w górę (czyli to co jest na plus) i w dół (to co na minus)? Jeśli Dawid za , jak to nazwał "przeciętnym meczem" chce dać "jeden" czy "dwa", to ile by chciał dać za mecz słaby albo mecz katastrofalny? Czy będzie domagał się noty zero albo minusowej nie rozumiejąc, że dlatego skala jest od 1 do 10, bo "jedynka" oznacza właśnie "dno"?

20            -1
~~~ja
sędzia..
sędzia z najwyższą oceną i wszystko jasne... tak chyba jeszcze nie było...Oryginalny nie będę- NAPASTNIK! SKRZYDŁOWI!!

9            -8
GrzegorzS
Znowu oceniacie wynik nie grę
a główni winowajcy porażki stoperzy oraz Jaroch mają całkiem dobre oceny. O drugiej jednak bramce dla rywala zdecydował Plewka, który po dobrych po przednich meczach zanotował kluczowa stratę przy tym golu. Tak głównie to mam takie wrażenie, że Wisła tym razem poszła co było marzeniem kibiców na pełny atak przez cały mecz, tylko nie zamknęła oczywistych sytuacji golami a rywal mając dwie okazje strzelił dwa gole.

14            -8
~~~Atruro
Zarząd
Brawo zarząd, Brzęczek itd. Właśnie Carlitos wraca do ległej. Dało się? Szukajmy dalej tego naszego wybrańca. Który to miesiąc?

6            -44
~~~jazz
do Atruro
Jesteś [...]kiem-prowokatorem, czy tylko go udajesz? transfer Carlitosa jest gotówkowy, z czego część Hiszpan opłaca sam, bo chce wrócić do Legii. Do tego zagwarantował sobie dodatkową premię, gdy Legia zdobędzie mistrzostwo Polski! Zawodnik nie wróciłby do Wisły (jakbyś nie wiedział gramy w I lidze, a nie w Ekstraklasie) nawet gdybyśmy mu zapłacili dwa razy więcej niż warszawiacy. A na to dziś nas bez kasy z Canal+ zwyczajnie nie stać. Walnij się więc w głowę! Nie pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi.

36            -2
GrzegorzS
Jazz spokojnie, przeciez to krawaciarz, który w swoim
skopanym umyśle leczy własne kompleksy. Zaś co do Carlitosa w Warszawie, to ten powrót skończy się jak pierwsza bytność niepowodzeniem. Bo on nie pasuje do zespołu, do którego przychodzi. To co buduje znowu ten ich właściciele to kolejna budowla na lodzie i wodzie.

13            -3
~~~Arturo
Do jazz
Sorki!! Pierwsza wiadomość jak oczy otworzyłem. Nie pomyślałem. Wale się z pełnym przekonaniem w łeb. Dzięki za info. Coś chyba za bardzo się tą Wisłą przejmuje,jazz dzięki!

3            -3
~~~Arturo
GrzegorzS
Tak uzupełnienie,krawaciarze m nie jestem. Bez obrazy. A w łeb się walnąłem. Pozdrawiam.

5            -2
~~~nołnejm
Poprzedni post
Co za ćwierćmózgi minusują mój poprzedni post, w którym przytoczyłem wyłącznie statystyki z artykułu powyżej?

2            -17
~~~dr.K
Młodzież
Jak zwykle doły okupują wychowankowie i młodzież. Znamienne i kiepsko rokujące.

3            -19
~~~Bossky
Trener
Tak mało ja bym dał 9 za przygotowanie drużyny taktyczne do meczu !

3            -17
~~~Mark
Wg.mnie Plewka
Bez oceny bo tej jego ""gry"" nie da się ocenić zerowy wkład do drużyny a idźcie z tym grojkiem

6            -15
~~~komato
Ah, Gruszka...
Przed startem sezonu był temat rzekomego transferu Gruszki za granicę. W końcu co miał robić kadrowicz U-21 w zespole, który spadł na zaplecze Ekstraklasy? Teraz okazuje się, że 1. liga przerasta Gruszkę, i ten - zamiast rywalizować na zagranicznych boiskach - będzie zmiennikiem Bartka Jarocha. Smutne i zarazem znamienne...

20            0