Sobota, 20 sierpnia 2022 r.

Jakub Dziółka: - Było to duże przeżycie dla moich piłkarzy

- Gratuluje Wiśle zwycięstwa, zdobycia trzech punktów. Z przebiegu całego meczu były dobre fragmenty Wisły i strzelili nam trzy bramki - powiedział po wysokiej porażce w Krakowie opiekun zespołu Skry Częstochowa Jakub Dziółka.

- Druga bramka w pewnym stopniu zamknęła mecz, bo to my rozpoczęliśmy dobrą sytuacją ze stałego fragmentu gry i też mieliśmy taki plan, żeby korzystać z tych sytuacji, które będą blisko pola karnego Wisły. Aczkolwiek strata drugiej bramki ten plan, który był w przerwie, w większym stopniu zamknęła. Myślę, że było to duże przeżycie dla moich piłkarzy - może nie wszystkich, ale większości - zagrać tutaj na stadionie. Gratuluje jeszcze raz Wiśle i przygotowujemy się do następnego meczu, który mamy w niedzielę - dodał trener Dziółka.

Opiekun zespołu z Częstochowy został zapytany o to, czy nie uważa, że jego zespół zagrał w pierwszej połowie zbyt bojaźliwie.

- Nie nazwałbym tego bojaźliwością, choć zakładaliśmy, że w pierwszych 20 minutach będziemy mieli więcej piłki przy nodze po odbiorach na własnej połowie i będziemy grać w przestrzenie za plecami Wisły Kraków, ale nie udawał nam się ten plan, ponieważ po odbiorze traciliśmy piłkę bardzo, bardzo szybko. Popełnialiśmy błędy i nawet dwa otwarcia gry, które były w naszym wykonaniu przy pierwszym i przy drugim podaniu niezłe, uniemożliwiały nam to. Z przebiegu pierwszej połowy rzeczywiście mogło tak wyglądać. Drugą połowę chcieliśmy zagrać zdecydowanie inaczej, ale strata drugiej bramki spowodowała, że nie mieliśmy już tak dużego wpływu na mecz - zakończył trener Skry.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~tom88
Norma
I tak powinna wyglądać każda wypowiedź trenera rywali Wisły

46            -1
~~~Kibic20
Trener
Następny kulturalny pan trener. Dlaczego nie ma takich w ekstraklasie?

59            0
~~~Rysiek
szacunek
Trener który mówi w prost bez kto był lepszy.... I za to szacunek.... Takich trenerów nam trzeba w lidze a nie tych co mają układy.... I od lat te same nazwiska w ekstraklasie....

52            0