Sobota, 20 sierpnia 2022 r.

Krystian Wachowiak: - Trzy punkty zostają w Krakowie

- Czuć było z boiska, że to nie jest rywal przypadkowy. Z Podbeskidziem i Sosnowcem wygrali i czuć było, że mają ten kontratak, mają wyprowadzenie - mówił po zwycięstwie 3-0 nad Skrą Częstochowa obrońca Wisły Kraków Krystian Wachowiak.

- Skra to problematyczny rywal, ale jak trener wspominał cały tydzień analizowaliśmy mecz z Tychami, jak te bramki padały, szlifowaliśmy te nasze niedoskonałości i przyniosło to rezultaty. I dziś trzy punkty zostają w Krakowie - cieszył się młody defensor zespołu "Białej Gwiazdy".

- Ten mecz był dla nas ważny, żeby pokazać, że spotkanie z Tychami to był dla nas wypadek przy pracy. Chcieliśmy to pokazać kibicom, jak i zarówno sobie to udowodnić. I przede wszystkim wrócić na zwycięskie tory. I to się udało - dodał.

- Liczy się dla nas tylko awans i każdy mecz chcemy wygrywać, zdobywać trzy punkty, grać coraz lepiej i coraz milej dla oka dla kibiców - zakończył wiślak.


 AG, Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Kibic20
Krystian
Gratulacje po wygranym meczu. Dobrze powiedziałeś, " chcieliście kibicom pokazać, że ten ostatni mecz był wypadkiem przy pracy." Ja dopiszę jeszcze, oddany kibic to rozumie, że takie mecze są normalnością, bo żaden zespół przez cały sezon nie wygrywa wszystkich meczy. Wpadki się każdemu zdarzają.

65            -5
~~~Bartek
Wachowiak
W drugiej połowie aż się prosiło żeby grał do Młyńskiego wzdłuż linii na wolne pole. Miał wiele okazji do takich podań w drugiej połowie gdy gra się otworzyła. Niestety głowa w dół. Choć trzeba przyznać że współpraca z lewej strony wygląda lepiej niż z prawej gdzie gra Cisse nie wiem za co (to są jakieś układy bo nie za umiejętności)

19            -5
~~~szczebele k
Jest szansa
Z każdym meczem gra lepiej, więc może wyjdzie na ludzi w pierwszej lidze.

23            -6
~~~TSwiślak
Walczak
Krystian zasuwa po murawie, aż miło patrzeć!Jeszcze tylko wyregulować precyzję strzału w kierunku prostokąta i gole jego autorstwa zatrzepocą w sieci...

8            -2