Sobota, 20 sierpnia 2022 r.

Mateusz Młyński: - W życiu piłkarza są lepsze i gorsze momenty

- Czy była to pewna wygrana, to nie jestem w stanie tego powiedzieć, bo w pierwszej połowie Skra też miała swoje momenty, ale na szczęście strzeliliśmy bramkę z rzutu karnego i przez to mecz bardziej się otworzył - powiedział po spotkaniu ze Skrą Częstochowa strzelec jednej z bramek w tej potyczce, a więc Mateusz Młyński.

- Było więcej miejsca z przodu i na drugą połowę wyszliśmy, żeby wynik podwyższyć i utrzymać spokojne prowadzenie. Nie chcieliśmy czekać do końca, cofać się, żeby ten mecz był nerwowy, tylko chcieliśmy jak najszybciej go zamknąć i spokojnie zgarnąć trzy punkty - dodał "Młynek".

- Chcemy wyciągnąć wnioski z poprzednich meczów, bo często było tak, że strzelaliśmy i tylko broniliśmy wynik, a teraz powiedzieliśmy sobie, że musimy iść po tę drugą bramkę, żeby mieć spokojniejszy mecz - przyznał wiślak.

- Jest dużo łatwiej, gdy cała drużyna jest razem i walczy za siebie. Wtedy też mi jest łatwiej i wtedy mogę pokazywać więcej swojego potencjału. W życiu piłkarza są lepsze i gorsze momenty. Ja teraz miałem gorszy, ale na szczęście myślę, że to już jest za mną. Już nie chcę patrzeć w przeszłość, tylko sprzedawać i korzystać z tego dobrego momentu. Mam nadzieję, że będzie jeszcze lepszy - powiedział ponadto skrzydłowy Wisły Kraków.


 AG, Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Kibic20
Mateusz
Gratulacje, zagrałeś bardzo dobrze. Wierzę, że będziesz miał w sezonie wiele dobrych meczów, rozegranych przez ciebie. Mam nadzieję, że nie zaliczyłeś urazu, ale po prostu mocny skurcz mięśniowy, dlatego schodząc trochę kulałes. Szybkiego powrotu do zdrowia!

63            -5
~~~TSwiślak
20.08.2022
Dzisiaj raczej trafił na ten lepszy plus trafienie do brameczki.

53            -4
~~~Lando
TSW1906
Młynek z zeszłego sezonu, a Młynek z obecnego to niebo a ziemia... Prawdziwa metamorfoza tego piłkarza, oby tak dalej...

73            -4
~~~EmigranTS
Cierpliwość
Oby kontuzje Młynka omijaly bo chłopak w końcu pokazuje swoje możliwości a ja kolejny raz się powtórzę Młynek ma papiery na grę tylko te zawistne świniopasy zrobiły mu krzywdę .

44            -1
~~~szczebele k
Mecz na plus
Pół roku bez gry, a potem problemy zdrowotne i małe szanse do gry zachamowaly chłopaka, więc jeśli będą go omijać dłuższe kontuzje to będzie nasz najlepszy skrzydłowy.

38            -4
~~~Ona
Do Lando
Niby tak ale to jednak poziom niżejteraz gramy.

3            0