Sobota, 20 sierpnia 2022 r.

Igor Łasicki: - Tutaj nie ma łatwych meczów

- Zwycięstwo wydaje się raczej pewne. Skra jakoś nas nie zaskoczyła, bo mieliśmy ją dobrze przeanalizowaną. Po ostatnim meczu byliśmy trochę podrażnieni i chcieliśmy wygrać - mówił po spotkaniu ligowym ze Skrą Częstochowa obrońca krakowskiej Wisły Igor Łasicki.

- Naprawdę dobrze przepracowaliśmy ten tydzień, duży był nacisk na ich grę, bo naprawdę jest to taka drużyna, która jest poukładana. Gra swoją piłkę, z dużą liczbą stałych fragmentów, dużo korzystali z kontr i musieliśmy się temu przeciwstawić i myślę, że wyszło dobrze - dodał kapitan Wisły Kraków.

- Jeśli chodzi o sytuację Skry z pierwszych minut, to od razu powiem, że sprawdzaliśmy ją i był tam prawdopodobnie spalony. Trener Sobolewski też nas na to uczulał i też mocno ten tydzień przepracowaliśmy, bo wiedzieliśmy, że Skra ma mega mocne te stałe fragmenty i wiedzieliśmy, że są groźni, ale już patrzyliśmy i był tam spalony - mówił Łasicki.

Zapytaliśmy naszego defensora o zmiany w składzie, bo dziś na pozycji numer "sześć" nie było Ivana Jelicia Balty, a z powodzeniem zastępował go Patryk Plewka.

- Wydaje mi się, że Patryk Plewka zagrał świetny mecz, czyścił przed nami wszystko i zawsze był. Bardzo dużo biegał, rozgrywał piłkę, wygrywał nawet pojedynki główkowe, więc ogromny szacunek dla niego za to spotkanie - powiedział kapitan drużyny.

Na zakończenie zapytaliśmy jeszcze Igora Łasickiego o pozyskanego dziś przez klub napastnika - Ángela Rodado.

- Po meczu trener z prezesem zaprezentował nam nowego napastnika. Na pewno się cieszymy, ale musimy dalej robić swoje, bo to nie jest tak, że on nas zbawi nagle strzelając piętnaście goli. Wiadomo, że chcielibyśmy, ale podchodzimy do tego spokojnie, robimy swoje, bo czeka nas kolejny ciężki mecz w piątek, bo tutaj nie ma łatwych meczów. Musi być taka sama mobilizacja, żebyśmy nie powtórzyli tego błędu, co w Tychach - zakończył wiślak.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Kibic20
Igor
Bardzo mądry i rozsądny chłopak. Do tego super kapitan, takiego potrzebowaliśmy. Szacunek!!

92            -7
~~~Jaskółcze gniazdko
Plewka
Wydaje mi się że to najbardziej nie doceniany swój chłopak . Pytanie jest czemu ? Tak samo jak pojazd na Starzyńskiego po kontuzji bez formy . Wstyd mi. Zaraz dojdą do formy i będzie zachwyt. Plewka już dochodzi . Ale te narzekania na swoich młodych notoryczne .. od swoich kibiców . Komu to daje plus ? Ci młodzi to czytają i co widzą ? Jak się mają czuć jak np gra Momo ? Ale on zagra swoją liczbę meczów pewnie i w 2 rundzie będzie miazga jak wrócą Błaszczu i reszta . Na tą chwilę to wygląda lepiej niż myślałem. A tu narzekania na swoich chłopaków - no to im doda skrzydeł .

94            -11
~~~Jaskółcze gniazdko
Bdb transfer
Życzę formy i braku kontuzji :)

69            -2
~~~Kibic20
@Jaskółcze gniazdo
Bardzo mądrze napisałeś. Też nie popieram tych ciągłych narzekaczy. Przecież Plewka miał w poprzednim sezonie mało rozegranych meczy, ze względu właśnie na kontuzje, po których wreszcie widać, że chłopak dochodzi do super formy. Wielu się martwilo o wczorajszy mecz, a chłopak wypadł świetnie. Co do Piotrka tak samo, cała wiosnę nie grał, to wiadomo, że potrzebuję czasu. W ogóle powinniśmy być dumni z postawy naszej młodzieży. Spisują się super.

69            -8
~~~szczebele k
Uważam swoje
Po dobrym meczu trzeba chwalić, ale nie mam zamiaru zagłaskać Plewki na poziomie pierwszej ligi, bo to nie jest przystanek na który musi dojechać z poziomem.

29            -11
~~~Realista
Kibic 20
Doborze napisał ale z drugiej strony Ci narzekacze jak ich nazywacie jak do tej pory mieli niestety rację. Fakt że teraz,jest inny sezon i że młodych nie powinno się deprymować ale niestety narzekacze się nie mylili. Oby teraz przestali narzekać co by oznaczało naprawdę dobry obraz tego wszystkiego związanego z klubem

8            0