Niedziela, 21 sierpnia 2022 r.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Puszczą Niepołomice

Wisła Kraków rozpoczęła sprzedaż biletów na spotkanie ligowe piłkarzy "Białej Gwiazdy" z Puszczą Niepołomice. Mecz ten zostanie rozegrany w piątek, 2 września 2022 roku, o godzinie 20:30.

Od bieżącego sezonu na stronie bilety.wisla.krakow.pl można zakupić zarówno bilety zwykłe, jak i VIP.

Uwaga:
» ceny biletów rozpoczynają się od 19 do 35 złotych dla wejściówek ulgowych oraz od 25 do 45 złotych dla normalnych.
» do zakupu biletu na domowe mecze piłkarzy Wisły Kraków nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica.
» Bilet zakupiony stacjonarnie w kasie będzie każdorazowo droższy o 5 zł.
» Uruchomiona została nowa kategoria cenowa, która wydzielona została dla dzieci przed trzynastym rokiem życia. W zależności od sektora bilet taki kupić można w cenie od 1 do 25 zł.
» Ze względu na prace remontowe dotyczące organizacji Igrzysk Europejskich 2023 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana z użytkowania wyłączone zostaną: narożnik południowo-wschodni, sektory H11 i H21 oraz trybuna południowa wraz z sektorem gości.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~tom88
L
no dobra, a czy są jakieś wieści o zasadach sprzedaży na Puchar? godzina straszna... na Łazienkowskiej to będzie? Będą bilety?

7            -22
~~~Name
Mecz w ich bazie treningowej
Bez kibiców Wisły.

33            -1
~~~Mark
Derby
Pobijmy rekord frekwencji jazda jazda jazda Biała Gwiazda

50            0
~~~Zajo
Frekwencja
Myślę że będzie 15 000 kibiców choć mam nadzieję że będzie nas więcej

14            0
kibic z R22
Frekwencja
Na meczu ze Skrą było 14000, tutaj spokojnie można pobić przynajmniej najlepszy dotychczas wynik w tym sezonie z inauguracji, liczę na ponad 16000, ja bilet kupię mimo, że niestety mnie nie będzie bo wracam do kraju dwa dni po meczu czekam tylko na sprzedaż w kasach. Do boju JJJBG, Ave Wisła

11            0
GrzegorzS
Trzeba brac pod uwagę, zze sierpień to w Krakowie
zawsze szczyt urlopowy, co zresztą widać w mediach społecznościowych bo ilość kibiców, która przesyła fotki z wakacji w kraju i na świecie pokazuje ile osób po prostu wypoczywa i nie zasila trybun. Druga sprawa w ostatnia sobotę była siatkówka i sporo osób wybrało jednak wyjście na sobotni mecz w Tauronie czy przy TV zamiast wizytować mecz ze Skra dostępny w TV. Kolejna sprawa ten rywal nie przyciąga bo trudno by przyciągał kibica na trybuny jak miało to miejsce choćby w przypadku Arki. Na obniżenie frekwencji wpłynęła tez niewątpliwie dość burzowa aura oraz niewątpliwe wpadka wynikowa w Tychach. Trudno tez bić rekordy gdy nie można prowadzić akcji w szkołach, nie ma studentów. Sporo jednak było na trybunach gości z zagranicy widać, że akcja promocji zobaczenia meczu się rozwija i dopełnia obiekt. Jak się tez patrzy na punkt startu w sprzedaży wejściówek to na ten moment to praktycznie 5000 baza sprzedanych karnetów czy biletów które schodzą natychmiast po uruchomieniu sprzedaży. Ten punkt startu to maksymalna frekwencja czasem komplety na większości stadionów Ekstraklasy i i ligi. Teraz pytanie o przyszłość. Ta najbliższa jeśli pogoda dopisze, Wisła przywiezie punkty z Głogowa, to w dniu meczu z Puszczą - Piątek godzina 20.30- gdy szkoły już pracują, urlop dla większości jest wspomnieniem, pogoda miejmy nadzieje dopisze to powinniśmy dojechać do tych 15000. Czy będzie więcej chyba będzie ciężko bo to jednak dzień roboczy i problemy dla wielu z przyjazdem, noclegiem, powrotem, ale 15 000 powinno pęknąć. Jeśli nie to i tak będzie to dla takiej Puszczy mecz 100 lecia bo zagrają na tym stadionie przy takie frekwencji przy jakiej nie grali nigdy. Będzie to i tak pewnie czub frekwencji krajowej. Ważne by ten mecz wygrać tak jak i ten wyjazd ze Stalą, bo potem mamy Ruch. Z tego co dochodzi klub będzie sprzedawał bilety dla kibiców gości, których wpuści chyba na "B". Jeśli Polsat puści ten mecz jako hit w Sobotę o 17.30 to myślę, że marka rywala, jego dobra gra dobra gra Wisły, brak urlopów, pracujące szkoły dają szansę na przebicie 20 000 widzów i ustanowienie frekwencyjnego rekordu tego sezonu może kompletu czasów remontu obiektu ?

5            -6