Czwartek, 25 sierpnia 2022 r.

Pieszo po zdrowie. Od Zakopanego aż po Hel dla Zosi. Licytacja wiślackiej koszulki

Kibiców krakowskiej Wisły zachęcamy do włączenia się do charytatywnej licytacji koszulki Kacpra Dudy z kompletem autografów zawodników "Białej Gwiazdy". Cel jest niezwykle szczytny, bo pieniądze zostaną przekazane na leczenie chorej na SMA szesnastomiesięcznej Zosi.

Aby ratować zdrowie Zosi i podarować jej szansę na szczęśliwe dzieciństwo Tata Zosi - Tomasz Szcześniewski, wraz ze swoim przyjacielem Karolem Zdrojewskim, ruszyli w pieszą pielgrzymkę przez Polskę.

Akcja "Pieszo po zdrowie. Od Zakopanego aż po Hel dla Zosi walczącej z SMA" wystartowała 19 sierpnia, a cała piesza wędrówka trwać będzie 50 dni. Finał akcji przewidziany jest na Helu - 6 października. Celem akcji jest prośba o wsparcie zbiórki na lek ludzi o dobrych sercach napotkanych w każdym punkcie 50 dniowej trasy.

25 i 26 sierpnia obydwaj Panowie przebywają w Krakowie i w ramach tych odwiedzin otrzymali przy Reymonta prezentowaną na zdjęciu obok koszulkę. Licytować ją można na łamach Facebooka, oto link do licytacji » - a więcej informacji o dzielnej dziewczynce znajdziecie pod linkiem: www.siepomaga.pl/dla-zosi


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?