Wtorek, 30 sierpnia 2022 r.

Transmisja meczu 1/32 finału Pucharu Polski: Legia II - Wisła

O godzinie 16:15 piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczną spotkanie 1/32 finału Pucharu Polski, w którym zmierzą się z rezerwami warszawskiej Legii. Mecz ten transmitować będzie w serwisie YouTube kanał "Łączy nas piłka". Zapraszamy do oglądania.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Johny Walker
Do W-wy pojechać tylko na wycieczkę ?
Jak by nie było, z Legią II to mecz prestiżowy. Przecież sport nie polega na odpuszczaniu meczy, bo gdzie sens sportu i logika i rodzi kombinacje, które nie są potrzebne. W końcu w takim meczu można przećwiczyć nie tylko dublerów, ale też różne warianty gry potrzebne w lidze. Powiem więcej, taki mecz jest potrzebny i bardzo się przyda, choćby do nabierania doświadczenia przez młodych. A może jakiś talent wystrzeli ?

21            -3
~~~Kibic20
@Johny Walker
Super, tak to powinno wyglądać, jak piszesz.

12            -4
~~~Wierność
OCB?
Jakie to czasy nastały, że jeszcze kilka lat temu mieliśmy jechać na finał PP do Warszawy z Legią, a dzisiaj mówimy o potencjalnym odpuszczaniu już w pierwszej rundzie z ich rezerwami! W ostatnim czasie brakuje w Wiśle mentalności zwycięzcy. Trener przestraszony przed każdym meczem wypowiada się w sposób bardzo zachowawczy, więc jak na takie coś ma reagować szatnia. Przegramy to przegramy, poklepią nas po plecach, zapłacą i powiedzą, że będzie lepiej. Fernandez po raz kolejny w głupi sposób osłabia swoją drużynę, a J.Brzęczek go jeszcze klepie. Brakuje nam solidnego trenera, który jasno wyznaczy cel, poprawi jakość gry, a piłkarze będą wiedzieli co mają grać. Indywidualnymi zwrywami nie powrócimy do ESA.

6            -12
~~~Kibic20
Trener
Trener nie przestraszony, ale przed każdym meczem wypowiada się z szacunkiem o przeciwniku. I tak powinno być. Większość trenerów w 1 lidze jest takich.

7            -2
~~~Kibic20
Kacper
Chłopak bardzo skromny,na pytanie dlaczego sie nie uśmiecha, mówił, że robi to wewnętrznie. I proszę, super, wreszcie się dzisiaj pięknie uśmiechnął, że każdy mógł zobaczyć.

3            -2
~~~emjot
mecz
ależ to nędznie wygląda.... niby prowadzimy, ale jakość tych grajków.... Niewiadomski, Gruszkowski, Basha (emeryckie granie) do natychmiastowego zastąpienia przez kogoś kto potrafi grać do przodu a nie wszerz....

1            -7