Wtorek, 30 sierpnia 2022 r.

Wiktor Szywacz: - Czekamy na kolejnego rywala i cel będzie taki sam

- Bardzo się cieszymy, taki był nasz cel i po to tutaj przyjechaliśmy. Bardzo cieszy też to, że zachowaliśmy czyste konto. Dużo bramek, więc radość dla kibiców i jedziemy dalej. Czekamy na kolejnego rywala i cel będzie taki sam - mówił po meczu z rezerwami Legii Wiktor Szywacz, który po raz pierwszy zdobył dziś gola w spotkaniu seniorów "Białej Gwiazdy".

- Pomogło to, że graliśmy z przewagą jednego zawodnika, ale ogólnie bardzo dobrze rozgrywamy piłkę i ciężko jest nas pressować - mówił ponadto Szywacz.

- Bardzo się cieszę, że udało mi się zdobyć bramkę, bo to jest moja pierwsza bramka w meczu "o coś", ale najważniejsze jest to, że wygraliśmy, że zagraliśmy na zero z tyłu oraz że przechodzimy do następnej rundy - dodał.

- Cały czas ćwiczymy stałe fragmenty gry. Na razie to nie wychodzi, ale myślę, że w końcu przyjdzie taki mecz, że to zafunkcjonuje i zdobędziemy też bramkę ze stałego fragmentu gry - zakończył młody wiślak.


Źródło: Łączy nas piłka

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~podwawels kie
Do Wiktora
Potraktuj ten sezon jako taki, który może być dla Ciebie trampoliną. wiele musisz wyeliminować, ale życie i kariera przed Tobą. I w każdej minucie meczu za ******laj, jakby każda minuta meczu decydowała o Twojej przyszłości.

55            -4
~~~Gucio
Mecz
Dałeś radę.Z meczu na mecz będzie jeszcze lepiej.

42            -2
~~~Sss
Sss
Po jego wejściach w 1 lidze byłem sceptyczny. Dzisiaj pokazał kilka fajnych zagrań, potencjał jest, teraz tylko ciężka praca.

24            -2
~~~Arturo
Młodość
Gratulacje, idzie młodość. Może zakończymy sprowadzanie dziwnych grajków typu Balta,Cisse. Co z Hugi? Trochę żal, że nie sprawdza go trener.Szkoda. Może akurat by odpalił.

20            -6
~~~Kibic20
Wiktor
Myślę, że pokazałeś twoja grą, że warto na ciebie stawiać. A może być jeszcze lepiej.

27            -2