Piątek, 2 września 2022 r.

Skład Wisły w meczu z Puszczą Niepołomice

Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz w ramach 9. kolejki ligowej w sezonie 2022/2023, w którym zmierzą się z Puszczą Niepołomice.

Wisła Kraków mecz z Puszczą Niepołomice rozpocznie w składzie:

Mikołaj Biegański - Bartosz Jaroch, Igor Łasicki, Joseph Colley, Krystian Wachowiak - Michał Żyro, Ivan Jelić Balta, Patryk Plewka, Kacper Duda, Mateusz Młyński - Ángel Rodado.

Oto nasza ławka rezerwowych: Kamil Broda, Boris Moltenis, Bartosz Talar, Konrad Gruszkowski, Dawid Szot, Wiktor Szywacz, Piotr Starzyński, Vullnet Basha i Kacper Skrobański.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~komato
Dysproporcja na ławce
Skład mamy naprawdę solidny, jak na warunki 1. Ligi - wyrastający ponad skalę. Martwi mnie jedynie dysproporcja na ławce - zasiada na niej więcej zawodników o inklinacjach defensywnych niż ofensywnych. Brakuje mi tu uwzględnienia Marcina Bartonia (który notuje świetne liczby w juniorach) oraz syna marnotrawnego w postaci Dora Hugiego. Gdyby - nie daj Boże - zdarzyła się nam sytuacja meczowa, w której musimy gonić wynik, to nie ma kto "kąsać" rywali. Powtórzę raz enty - trzymanie Dora w Klubie Kokosa z nadzieją, że "sobie pójdzie" jest naiwną praktyką. Stąd apeluję, by rozważyć ponowne włączenie go do składu, bo taki potencjał (i gaża) nie mogą w tym klubie się marnować "ot tak".

12            0
~~~Piotrek
Skład
Wszystko fajnie tylko dlaczego z uporem maniaka Plewka oraz Balta? Basha dużo lepszy a może i Szywacz zaczął by się ogrywać a potencjał wielki...

15            0
~~~Arturo
Balta
Czy naprawdę musi grać ten dziwny grajek? Gdzie Hugi? Chociaż na ławce być powinien. Ech Trenerze! Obym i chciałbym przeprosić za krytykę. Bo mnie to wkurza!! Ten Pana upór. Jeśli chodzi o tych dwóch zawodników. Nie logiczne. Balta poza formą,Hugi zdrowy. No pomieszanie. Jak Balta strzeli gola i wygramy,jak będzie gryzł trawę to przyznam się do błędu. Jak narazie katastrofa.

13            0
~~~Francisco Scaramanga
Dwójka
Balta i Plewka, najsłabsze ogniwo.

7            -2