Piątek, 2 września 2022 r.

Tomasz Tułacz: - Wiedzieliśmy, że będą problemy w końcówce

- Bardzo się cieszymy ze zwycięstwa. To nasze pierwsze spotkanie z Wisłą Kraków w meczu oficjalnym i zwycięstwo. Chcę z tego miejsca pogratulować moim chłopakom świetnej realizacji założeń, tego co sobie powiedzieliśmy, zaplanowaliśmy i jak pracowaliśmy w tym tygodniu - mówił po meczu Wisły z Puszczą trener zespołu gości - Tomasz Tułacz.

- Mimo meczu we wtorek przez 120 minut zawodnicy w to wierzyli i to zrobili. Nie chcę żeby to zabrzmiało buńczucznie, ale myślę, że był moment, że mogliśmy zamknąć ten mecz. Wiedzieliśmy, że będą problemy w końcówce, bo Wisła niesiona była takim dopingiem, że mogą być te problemy. Może się coś przytrafić i te ostatnie minuty faktycznie takie były, ale cieszymy się bardzo i gratuluję z tego miejsca mojej drużynie, bo naprawdę momentami zagrała bardzo dobry mecz. Dla naszej niepołomickiej społeczności to bardzo duże święto. Zwycięstwo z Wisłą... ten dzień przejdzie pewno do jakichś kanonów, czy dużych wydarzeń dla takiego małego miasta, jak Niepołomice. Sąsiadującego z Krakowem i dedykujemy je społeczności i osobom zarządzającym, jak i kibicom, którzy cały tydzień nas wspierali. I o tym głośno mówili. Mam też na myśli Pana Mariana Ponikiewicza, z którym byłem tutaj parę razy na Wiśle, bo był wiernym kibicem oprócz Puszczy Niepołomice, to także Wisły Kraków. Myślę, że dziś trzymał tam za nas z góry kciuki i to też pomogło, dziękuję bardzo - powiedział trener Puszczy.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

branko16
Brawo trenerze!
Fachowa wypowiedź pomeczowa. Widać, że pan Tułacz twardo stąpa po ziemi. Warto przypomnieć, że prowadzi Puszczę skutecznie od 7 lat i jak widać, stabilizacja popłaca, bo to wielki sukces dla klubu z niewielkiej miejscowości grać na takim poziomie. Natomiast co do dzisiejszego spotkania ... trzeba pochwalić Puszcze, że mają świetnie opracowane stałe fragmenty gry. Rzuty z autu, wolne, rzuty rożne. To nie są wrzutki na pałę, ale jest w tym pomysł i wytrenowanie, czego u nas zdecydowanie brakuje w tym aspekcie.

23            -2
~~~Kibic20
Po meczu
Panie trenerze, a zapomniał Pan wspomnieć i podziękować sędziemu, jako 12 zawodnikowi. Dlaczego nam nie podyktował karnego? Dlaczego nie dał 2 żółtej kartki graczowi, który powinien wylecieć z boiska? Sędzia z Łodzi, nic dziwnego. ŁKS będzie liderem, jak wygraja mecz.

32            -5
~~~JJJBG
Do Kibic20
Byłem na meczu i też mówiłem znajomym obok że to sędzia LKS-siak jak był var od razu powiedziałem że karnego nie będzie. PS. JE..C DRUKARZA!

17            -2
~~~Realista
Kibic 20
Człowieku gdyby nie sęk to by była piszczałka jak to drzewiej mawiali.Gdyby ,gdyby, gdyby,,,,a może gdybyśmy mieli dobrego trenera to zespół nic by sobie z tego nie robił i pokanałby u siebie taką Puszczę mimo przeciwności? Moim zdaniem to bardziej pasuje do tego gdybania!

10            -4
~~~Kibic20
@Realista
Ja nie pisze, jak pilkarze mecz zagrali, ale, że mecz drukowany, to niestety fakt!Mam karnet, ale na mecz nie mogłem przyjechać, oglądałem w Polsacie i takie było ich zdanie, 2 żółta kartka i karny dla nas. Przecież to mogłem napisać. Chciałem tylko dodać, że jakoś do Bieganskiego nie mam przekonania, jestem za tym, żeby Broda bronił,ale to oczywiscie tylko moje zdanie.

9            -4