Sobota, 3 września 2022 r.

Jerzy Brzęczek: - Jesteśmy bardzo rozczarowani

- Na pewno początek spotkania i ten czas do rzutu karnego to bardzo dobra gra naszego zespołu. Szybko objęliśmy prowadzenie, kontrolowaliśmy to spotkanie, rozgrywaliśmy bardzo dobre akcje. Jedna sytuacja - rzut karny, za chwile rzut wolny, stały fragment gry spowodowały, że straciliśmy kontrolę - powiedział po przegranym spotkaniu z Puszczą Niepołomice szkoleniowiec piłkarzy Wisły Kraków - Jerzy Brzęczek.

- Było trochę zbyt dużo nerwowości, co zostało wykorzystane przez drużynę Puszczy i na pewno dla mnie osobiście niezrozumiała sytuacja, jeśli chodzi o końcówkę pierwszej połowy. W moim odczuciu powinniśmy otrzymać rzut karny. Identyczna sytuacja była w Głogowie. Karny przeciwko nam został zagwizdany, a tutaj ten karny nie został odgwizdany. A w moim odczuciu powinien zostać odgwizdany. To są takie decydujące momenty, a w tych ostatnich dwóch meczach jak widać sędziowie podejmowali decyzje, które były dla nas niekorzystne. W pierwszej połowie Koj powinien otrzymać drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną. Gdy Michał Żyro wyjeżdżał zza jego pleców został złapany za koszulkę. Mam nadzieję, że tak jak na początku trener Tarasiewicz gdzieś powiedział na temat pomocy sędziów, to nie wiem, czy to teraz nie jest na takiej zasadzie, że te decyzje, które są stykowe, za każdym razem są przeciwko nam. Mam nadzieję, że w jakiś sposób w tych następnych spotkaniach przede wszystkim będzie obiektywizm. Oczywiście przegraliśmy to spotkanie, gratuluję Puszczy, bo wykorzystała stałe fragmenty gry, z czego słynie. Byliśmy na to przygotowani, ale przy tej trzeciej sytuacji, gdy straciliśmy bramkę na 1-3, mieliśmy jednego zawodnika mniej, bo zabrakło Josepha, co też nam nie pomogło. Patrząc na sytuację, to nie wiem jak zdrowotnie to będzie wyglądało, jeśli chodzi o niego, bo ta akcja, po której zszedł z boiska, wyglądała groźnie. Oczywiście jesteśmy bardzo rozczarowani, że pomimo fantastycznej atmosfery, dopingu i sytuacji, które w pierwszej połowie, jak i w końcówce stworzyliśmy, to nie potrafiliśmy wyrównać. Jest to duże rozczarowanie. Mamy na pewno trudny moment, jest dużo młodych zawodników, którzy zaczynają grać i mają dużo dobrych chwil, ale na nasze nieszczęście i na ten moment to są kontuzje tych bardziej doświadczonych graczy, których na pewno nam brakuje. Ale też w takiej sytuacji ważną kwestią jest aby zachować spokój, jeśli chodzi o naszą drużynę. Oczywiście musimy robić wszystko, aby kontuzjowani zawodnicy - ci bardziej doświadczeni - jak najszybciej wrócili do zdrowia - dodał Brzęczek.

Pierwsze z pytań dotyczyło kontuzji Josepha Colleya.

- Na tę chwilę te pierwsze wiadomości, choć oczywiście nie było jeszcze badań, ale nie są one dobre. Nie są dla nas pozytywne. Także dla Josepha, bo niewykluczone, że odniósł dwie kontuzje. Na początku meczu w pojedynku powietrznym upadł na bark, więc jest pierwsze podejrzenie problemów ze zrostem barkowym. A druga kwestia po tym wślizgu - oglądaliśmy tę sytuację - i bardzo nieprzyjemnie skręcił kolano. Nie wyglądało to dobrze, ale zobaczymy jutro. Ma już termin badań i po nich będziemy mogli powiedzieć coś więcej - przyznał trener.

- Na pewno w drugiej połowie, gdy przegrywaliśmy 1-3, to nie jest to łatwa sytuacja dla wielu młodych zawodników. Zabrakło nam doświadczenia i w szczególności dokładnych, otwierających podań. Końcówka spotkania, kiedy zaczynaliśmy grać szybciej i dokładniej rozgrywaliśmy piłkę - stworzyliśmy więcej sytuacji. Na pewno na dziś to jest też dla nas trudny moment, ze względu na tych starszych zawodników, którzy są kontuzjowani. To jest taka trudna chwila, tym bardziej, że przeciwnik przy swoich warunkach fizycznych był zorganizowany i przy krótkich próbach rozegrania piłki był agresywny, wyprzedzał nas i to powodowało, że nie potrafiliśmy w tych niektórych momentach wykreować sytuacji w bocznym sektorze - zakończył Brzęczek.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


46    Komentarze:

~~~Francisco Scaramanga
Hmm
Piłkarze też mają swoje za uszami, i powinni tak samo dostawać po dupach. Ale nie mogę zrozumieć, jak można było przedłużyć umowę z trenerem, który wygrał 1 na 14 meczów i spadł z drużyną z ligi.. nie wiem, czy jest taki drugi przypadek na świecie w piłce zawodowe. Samo zatrudnienie Brzęczka mogę zrozumieć. Przyszedł, nie sprawdził się, trudno. Ale przedłużać z tym samym trenerem umowę, który wygrał 1 na 14 meczów? To już wyższa szkoła jazdy i mój umysł nie potrafi tego ogarnąć.

131            -29
~~~Psotnick
Jurek
Jurek, pamiętasz, jak narzekałeś po meczu z Arką, że Wisła musiała grać w przewadze 2 piłkarzy i, że Ty wolisz jak grasz 11 na 11? No właśnie.. i wówczas taki sygnał wysłałeś do sędziów, że może nie powinni gwizdać pod Wisłę i osłabiać drużynę rywala. No więc, masz teraz to czego chciałeś. Czyli grę 11 na 11.

93            -19
~~~Marck
Pełna zgoda
Sędziowanie to jakiś kryminał. Grę można poprawić, ale co zrobić z mafią sędziowską?

134            -18
~~~Hm
Młodzi
Zauważyłem, że Brzęczek ciągle powtarza o tych młodych piłkarzach w Wiśle.. a ja polecam przejrzeć średnią wieku w zespołach 1. ligi. I Wisła wcale jakoś bardzo młodo - w porównaniu z innymi składami - nie wypada.

84            -13
~~~stary wiślak 47
Przykre to,ale
przeszłość jest snem a teraźniejszość przyszłością

27            -9
~~~WNH
Panie trenerze
To pan ściągnął szklanego Pereire i Bashe,pan zostawił szklanego Coleja,pan wysłał na trybuny Hugiego mimo że nigdzie już nie odejdzie i płacimy mu 60 koła miesięcznie A skrzydeł nie mamy,wreszcie to pan stawia na Biegańskiego (przyspawany do lini)I Balte który poza grą głową nie umie nic.Reasumując pierwszym odpowiedzialnym za taki stan żeczy jest właśnie pan.Czarny z Puszczy lepiej sam grał niż cała nasza pomoc .Pan jest architektem tego zespołu ,A co jest to widzimy.

133            -17
~~~Fan
Niepokojąco, ...
... zaczyna mi to przypominać poprzedni sezon.

96            -5
~~~arex
Gra
Zastanawiam się dlaczego nie grali przez cały mecz tak jak przez ostanie 10 min. Ja nie wiem czy w środowisku sędziowskim (PZPN) nie ma jakiejś grupy, która stara się wszystkimi siłami doprowadzić do naszej katastrofy. To nie przypadek, że przekręcono nas EKlasie kilka razy, a teraz w 1 lidze powtarza się to ponownie. Warto by się przyjrzeć bliżej temu problemowi. Jedyne co cieszy to spora liczba młodzieży grająca w naszej drużynie. Jeżeli będą dobrze prowadzeni, to za pół roku możemy mieć niezły potencjał. Martwi mnie Biegański, który przy karnych zachowuje się jak nowicjusz w bramce; brak zdecydowania i determinacji.

86            -19
~~~Jaskółcze gniazdko
Zarząd = sędziowanie
Proponuję komuś porównać sytuację z ręki w poprzedniej kolekcje na naszą niekorzyść i porównać do ręki gdzie dziś nie było karnego. Weźcie też pod uwagę zawieszenie Fernandeza i brak zawieszenia dla osoby która 1 sprowokowała na czerwo sytuację. Żeby zarząd później nie płakał jak przy spadku z ekstraklasy o sędziów . Tu trzeba twardo reagować na te jaja ale od początku!

95            -7
~~~UUojk
Colley
Oby Colley już nigdy nie zagrał w naszej drużynie. Chłop ma talent do przegrywania meczów jak mało kto.

18            -44
~~~Rkajdero
...
Potrafią doskonale spieprzyć weekend. Drugi z rzędu....

66            -5
~~~Wiślak - Nowy Bieżanów
Jesteśmy rozczarowani.
Rozczarowani to są kibice ! Oglądając ost. mecze ligowe (nawet te wygrane) to nie widzę jakiejkolwiek poprawy gry ! Nie ma żadnego pomysłu na grę ! Jurek odejdż póki mamy szansę obronić się przed spadkiem z 1 ligi !! Ja rozumiem, że sytuacja finansowa jest kiepska ale takich zespołów z takimi kłopotami jest w tej lidze jeszcze z 15-16 ! W dalszym ciągu nie ma przygotowania kondycyjnego ! Co się dzieje z piłkarzami, którzy wracają po kontuzjach ? Wychodzą na boisko i po 30-45 min schodzą z odnowioną kontuzją ! I na koniec zapytam. Kiedy w końcu przestaniecie okłamywać kibiców ? Te idiotyczne tłumaczenia, mówienie jednego a robienie drugiego przeczy temu do czego chcemy zmierzać ! My kibice jesteśmy wierni i cierpliwi. Ale od dłuższego czasu jesteśmy olewani i bałamuceni nic nie wnoszącymi konferencjami. Reasumując. Brzęczek i jego warsztat nie jest w stanie dać nam awansu do Esy.

55            -7
~~~JJJBG
Sędzię
Pomimo że to był nie najlepszy mecz Sędzia LKS-Lodz wygrał mecz !

36            -7
~~~JJJBG
Sory Sędzia
Choć sędzia to za dużo powiedziane "drukarz"

42            -6
~~~tom88
Wypad
Naprawdę ani słowa o dymisji po takiej haniebnej kompromitacji?! Następny przyspawany do stołka...

44            -9
~~~Pw
Po co
Po co narzekać na sędziego jeżeli nasza gra wygląda tak że puszcza nas tłamsi, ośmiesza niekonwencjonalnymi zagraniami a długimi momentami nie pozwala nam przejść za własną połowę! 17k u siebie na to patrzyło. Zmarnowany potencjał trybun, zero progresu. Byliśmy tłem dla dobrze zorganizowanej Puszcy.

69            -2
~~~pabloo
Gdybyśmy...
...mieli trenera...

54            -6
~~~OldTS
Rkajdero
Obawiam się że zepsute weekendy to dłuższy proces w tej konfiguracji. właściciele- trener- kopacze

36            -5
Burczga28
Pakuj walizki
Masz chłopie chyba najlepszy skład w lidze i dalej beznadzieja. Ten spadek z ekstraklasy myślałem że był przypadkiem ale dochodzę do wniosku że jednak nie był.

42            -5
~~~kibic62
trener
narzeka na brak doświadczonych piłkarzy,a Hugi siedzi na trybunach! może trochę konsekwencji trenerze,albo inaczej ta sytuacja oznacza że plecie Pan bzdury!

36            -1
~~~Nie ma co ogladac
Blamaz
Brzęczek brak warsztatu drużynie stylu.Z meczu na mecz coraz gorzej. 17 tys. Kibiców po raz kolejny raz oszukani. Czas na zmiany pierwszy trener on się sam męczy niema pomysłu na lepszą grę.Czesc zawodników to poziom III ligi.Jezeli to nie zmieni nowy prezes to jesteśmy już w II lidze. Obym się mylił.

32            -4
~~~Tom
Nic nowego. Zaczynamy zjazd w dół.
Przerabialiśmy to w zeszłym sezonie. Hanbienia Wisły ciąg dalszy. KSZO Ostrowiec czeka!

26            -4
sk04
Pzereklamowany!
Co znaczy dobry trener dla drużyny! Wszystko! Czy Brzęczek jest dobrym trenerem? Chciałby, ale ... No właśnie, wszystko przez to ale. W Płocku miał łatkę trenera, który wprowadza skutecznie do zespołu młodzież. Wisełkę prowadził już w 200 meczach, a młodzież pod Jego okiem szoruje tyłkiem po nieheblowanej desce. Za Jego smutnych rządów nikt z młodych nie zrobił znaczących postępów! Jest za to totalny zjazd młodzieży! O Brzęczku mówiło się, że sfg są Jego atutetem. Tymczasem wczoraj średniak słabej I ligi udowodnił coś zgoła innego! My przy sfg nie istniejemy! Nie mam zielonego pojęcia co sztab szkoleniowy z Trenerem Brzęczkiem na czele i piłkarzami robią na treningach, ale za to mam wrażenie, że to zupełnie nie przekłada się na grę w meczu. Niedokładne podania, brak wyjścia do piłki, gra w trójkącie, co już jest podręcznikowe, u Nas nie istnieje. Do tego złe ustawienia, co szczególnie widać zwłaszcza przy sfg, przekłada się na koszmar, którego są świadkami najlepsi w tym Klubie, Kibice! Trochę żal mi Brzęczka, bo osiągając słabe wyniki w słabiutkiej I lidze wysyła światu piłkarskiemu jasny komunikat. Zatem, czy Brzęczek jest dobrym trenerem?

32            -5
~~~Borowik
Współczuje nam kibicom
Wyrazy współczucia nam kibicom , że mamy zawodników którzy nie potrafią lub się im nie chce grać choć mają płacone, trenerowi że sobie z zawodnikami nie radzi i zarządowi który to nadzoruje i biernie akceptuje to co robią sędziowie , zawodnicy i cały sztab szkoleniowy.

23            -2
~~~Tom
Oj tam, najważniejsze, że Kaziu został!
Od lat towarzystwo wzajemnej adoracji i degrendolady tak zasłużonego Klubu.

27            -8
~~~as
Po meczu
No cóż Jurek.. gdzie Twój pozytywny ból głowy o którym wspominałeś niedawno?

24            -1
~~~Onomatope jus
Kolego Sk04
Brzęczek nie jest dobrym trenerem. Może byłby dobrym dyrektorem sportowym, szefem skautingu. W tamtym sezonie wystawiał Manu na ŚPO i Savcia na skrzydle. W tym - Żyro na skrzydle i Balta w środku, przy zdrowym (?) Bashy, Talarze, Hugim. Przecież widać, że Żyro nie jest skrzydłowym. Nie ma szybkości, kiwki, wrzutki. Jest wysoki i ma strzał. I w ataku sobie radzi, na tym poziomie. Balta to słoń, który dodatkowo nie korzysta z warunków fizycznych. Gdyby był nie do przejścia - ok, ujdzie. Ale nie jest. Hugi w klubie Kokosa, bo nas stać - Piotruś to supertalent z ciągiem na bramkę...a nie. Brzęczek do tej pory nie ociosał Gruchy, nie poprawił Starzyńskiego. Toleruje bramkarza, który nie gra na przedpolu (co w tej lidze jest obowiązkiem!). W pierwszym składzie wychodzi razem dwóch jedynych napastników (Hugi w loży). Kto wejdzie na zmianę? Nikt. My się za bardzo cackamy. Tolerujemy niekompetentnego faceta wykształconego na "kursie trenerskim" (swoją drogą, chętnie bym wziął udział w tej szkole Orląt) zamiast mu wygarnąć: nie znasz się pan. Masz pojęci o piłce jak Tunezyjczyk o siatkówce. W teorii coś tam Brzęczek wie, ale w praktyce zwyczajnie się nie nadaje. Co w takim razie myśleć o Sobolewskim i Kmieciku?

30            -4
~~~Obrośnięt ePrącie
Wuja.
Wujek. Daj już spokój i weź idź do Wieczystej.

29            -5
~~~Marck
Sędziowanie
Ci co mnie minusujecie, czy nie widzicie co wyczyniali sędziowie w dwóch ostatnich meczach. Czy można popełniać wyłącznie błędy przeciwko Wiśle (brak kartek: czerwonej i żółtej dla zawodników przeciwnej drużyny, rzuty karne w identycznych sytuacjach przeciwnikowi się należą Wiśle już nie). Czy to nie jest drukowanie, a może ktoś za to płaci (to już korupcja). Nigdy nie wiadomo jakby się te spotkania potoczyły gdyby sędziowanie było należyte. Nie twierdzę żebyśmy te mecze wygrali, ale mogłoby być różnie. Jak mają się czuć młodzi zawodnicy Wisły widząc co wyprawiają sędziowie, przecież to ręce opadają.

18            -7
~~~Antoni
......
Największym rozczarowaniem jest Jerzy Brzęczek.

23            -5
~~~bodzio
Opowieści z mchu i paproci trenera
1. Na początku sezonu trener bajał że nowa drużyna potrzebuje czasu na zgranie i wdrożenie jego filozofii gry. Że z upływem czasu będzie lepiej.......W pierwszych 5 meczach zdobyliśmy 13 punktów, w 4 następnych 3 punkty. 2. Trener menedżer zdecydował o pozostawieniu na królewskich kontraktach dwóch piłkarzy którzy mieli nas poprowadzić do awansu: Colleya i Fernandeza. Pierwszy z nich (co pokazała już e-klapa) lubi często odpoczywać a jak już gra to na poziomie bardzo przeciętnym. Drugi ma ewidentne problemy z głową. W efekcie przepalamy ogromną kasę bez większego efektu. 3. Faworyzowanie Biegańskiego, słabego bramkarza. Choćby ostatni mecz: Rzut karny - kolejny raz położenie się na boczku zanim wykonujący rzut karny zbliżył się do piłki. Drugi gol - piłka fruwa na czwartym-piątym metrze przed bramką a on miota się na linii bramkowej. My musimy mieć bramkarza który będzie dobrze grał na przedpolu wykorzystując zasięg ramion. Trzeci gol- błazeńska "robinsonada" na uzyskanie poklasku bez możliwości dotknięcia piłki. W efekcie po jej odbiciu od poprzeczki nie zdołał się pozbierać i piłka wturlała się do bramki.

23            -5
~~~STARY WIŚLAK
~wujek
proszę, odejdź w pokoju, jeszcze chwila i na robisz większego "gnoju"...biegasz przy linii, podskakujesz i klaszczesz..."RUBIK 2"

21            -5
~~~Holandia
Mecz
Prawda jest taka że z tym trenerem nie ma szans na sukces. Możecie mnie zbanować ale taka jest prawda

28            -5
Mario
Panie Jerzy
Trenuje ich Pan już kilka ładnych miesięcy , a tutaj nie wiedząc efektów. Gramy dno. Sędzia sędzia , ale ja nie widziałem dobrej taktyki składnych akcji. Najlepszy facet , który do ans doszedł kilka dni temu. Obrona i pomoc nie istnieją. Skrzydła nie istnieją

19            -2
gamber
Kontuzje
Kontuzje to wina złych treningów, sztabu medycznego i masażystów. Dlaczego taki Lewandowski ich nie ma prawie wcale a u nas pogrom w każdym meczu?

20            -2
~~~Francisco Scaramanga
Dopisek
Królewski właśnie napisał na Twitterze: (..) Gratuluje Puszczy wyniku i konsekwencji (7 lat) we wsparciu trenera. (..) Aluzja Królewskiego a propos ewentualnego zwolnienia Brzęczka.

12            -9
~~~Anacharsi s scythae
Ostatnie 4 mecze: 1-0-3 rownia pochyla
Jest bardzo slabo od kilku tygodni i zaslanianie sie karnymi, rekami to tania wymowka. Tak samo tlumaczono Wisle przez tygodnie w ekstraklasie. Zespol ma tak grac zeby nie tracic punktow po karnych, czerwonych kartkach itp bledach, ktore sa czescia gry. To nie pech, niefart, to gra. Co do twitta Krolewskiego to troche smieszny w kontekscie tego, ze Wisla powinna grac w ekstraklasie, a Puszcza ktora nas totalnie rozbija nie ma zadnych ambicji sportowych i tam utrzymanie w 1 lidze uznaje sie za szczyt wiec trenera, ktory to realuzuje moga trzymac i 14 lat

11            -4
gamber
Postęp
Zapytam który z zawodników zwłaszcza młodych poczynił postęp odkąd jest trenerem pan Brzęczek? Żaden, wszyscy zaliczyli zjazd. Najlepszy jest Duda , który miał to szczęście że go pan Brzęczek nie trenował. Trener źle ustawia drużynę,bo taki Żyro to żaden skrzydłowy,ale przydałby się w polu karnym bo dobrze zgrywa piłkę głową, aż się prosi tam go ustawić. Hugi na trybunach, a chciałbym zobaczyć w jakiej jest formie. Zaczynam tracić cierpliwość do wyczynów naszego trenera.

13            -3
~~~Arturo
Wujek
Nie wiem co się zemną dzieje,ale nie mogę go słuchać. Każde słowa powtarzane w kółko to samo. My też mamy trudny moment. Broda na bramkę, Hugi niech sie wkurzy i pokaże na co go stać, Balta na trybuny,Colley znowu kontuzja,hm,a co dopiero za grosze sprzedalismy obrońcę. Tak wejdzie Francuz z 4 ligi. Co tu jeszcze? Aaaaa gole stracone po stałych fragmentach gry z czego Puszcza jest znana. Co?? To mówi Brzęczek? To [...] co? Nie uczulił kopaczy przed meczem? Bo mają go w głębokim poważaniu, jego charyzmę! Kolejny raz stykowe karne,vary i co i gówno! Siedzi jeden z drugim,emeryta pomijam na ławce,nie biegną do arbitra,baru,nie machają rękoma,gestykulują przeciwnicy i to z powodzeniem. Kolejny taki mecz! Śmieją się z nas! Wszyscy.Polecam dzisiejszy mecz Garbarnia-Hutnik. Oj na słuchałem się. Szkoda,że nie było tam coucha Wisły,a na pewno podałby się do dymisji. I tym rymem kończę.

14            -5
~~~Arturo
Kasa
Hugi ponoć zarabia 60 tyś? Jeśli to prawda......to BRZECZEK WON!

9            -4
~~~Kibic20
@Gamber
A zastanowiłeś się, dlaczego Lewandowski nie ma? Treningi, w domu fitness, odpowiednią dieta(specjalna), do tego geny. Po drugie w takich klubach jak on gra, nie ma tak brutalnych fauli. Ale popatrz na innych polskich i zagranicznych zawodników? Multum ma kontuzje i także z komplikacjami, przykładem Dawidowicz, Moder.

7            -3
~~~Niko
Oczy bolą
Panie były selekcjoner,spadłeś pan z ekstraklasy, drużyna gra dno,zero wypracowanych schematów,źle dobierana taktyka do rywala, gra jednym systemem już dawno rozpracowana przez inne zespoły,każdy mecz to samo,brak zaskoczenia rywala, dużo kontuzji, nic się nie dzieje bez przyczyny,tak ciężko piłkarzykom spiąć tyłki na 90 min i chociaż pokazać walkę i zaangażowanie skoro umiejętności brak,zamydlacie ludziom oczy,robicie głupie pakiety na 5 meczów żeby kasa się zgadzała w klubie

12            -2
Jazz
.
Byłem przeciwnikiem zatrudniania Brzęczka, ale jak o tym pisałem tuż przed jego zatrudnieniem, to zminusowano mnie. Byłem jednak zaskoczony pierwszymi meczami pod wodzą trenera, aż do meczu z Lechem wyglądało to rewelacyjnie. Uwierzyłem, że "wujek" jednak jest bardzo dobrym fachowcem. Ale potem z meczu na mecz Wisła gasła. Po sezonie pomyślałem sobie, facet prowadził reprezentację, prowadził kilka zespołów ekstraklasie, może wybitnym trenerem ne jest, ale w pierwszej lidze poradzi sobie. Pierwsze mecze były słabe, tłumaczyłem to brakiem zgrania zespołu. Potem był mecz z GKSem, bardzo dobrze zagrany taktycznie, wtedy sobie pomyślałem, że to przełom. I faktycznie był to przełom, tylko nie taki jak myślałem, gdyż po tym meczu Wisła zaczęła przegrywać. Ale to też umiałem sobie wytłumaczyć, z Tychami pech, z Chrobrym sędzia, zdarza się. Brzęczek ściągnął Rodado, były kpiny uśmieszki, ale gość wygląda na naprawdę przemyślany transfer i to jest największy sukces Brzęczka. Oglądałem mecz z Puszczą, postępu nie ma, niezależnie od decyzji sędziego gra jest słaba, i pomyślałem sobie, może to jest rozwiązanie, niech Brzeczek zajmie się skautingiem, a trenowaniem i taktyką drużyny niech zajmie się ktoś kto ma o tym jakieś konkretne pojęcie. Jerzy Brzeczek na pewno jest inteligentnym człowiekiem, ma na pewno zna się na piłce, ale widać, że ani nie potrafi ustawić drużyny taktycznie, ani reagować na wydarzenia boiskowe. Kiedyś śmialiśmy się z Kiko Ramireza, który też był ironicznie nazywany Kiko Tactico, bo mimo, ze miał nosa do zawodników, miał nosa do zmian i potrafił fantastycznie mobilizować jednak zespół to dość nieudolnie radził sobie ze sprawami taktycznymi. Ale w przypadku Kiko to przynajmniej zawsze była wiara do 90 minuty, że Wisła coś strzeli.

6            -1
~~~kibic 1968
Hugi?/
Panie Trenerze! Skoro z moich pieniędzy pensje dostaje Dor Hugi to chcę go widzieć w kadrze meczowej! A swoje widzi mi się zachować do spraw prywatnych.

6            0
~~~Arturo
Do as
Brawo as! Gdzie pozytywny ból głowy? Żenada ,wspaniały Balta gra,a doświadczony cienias Hugi pobiera kasę i ogląda z trybun kopiec Kościuszki. Ale Wujek wie. Co wie? Każdy rywal jest doskonale zorganizowany. Prokocim Kraków również?? Tam się treneiro nadaje. Miłego.

3            -1
~~~Andre
Bramkarz
Chciałem zapytać trenera czy widzi to że Wiśle potrzebny jest bramkarz a nie chłopiec który tylko jest uzupełnieniem składu drużyny,przy karnych umie się tylko kłaść w prawą stronę,przy rogach przeciwnicy wpychają go do bramki nie mówiąc o tym że chyba nie wie co to jest wyjście z bramki do dośrodkowań,przecinanie ich lotu itd. a jego bojazliwość starcia z rywalem to tragedia.Wisła Pany!

3            -1