Sobota, 3 września 2022 r.

Kacper Duda: - Tracimy koncentrację

- Zdarza się kolejny raz taka sytuacja, że strzelamy pierwsi bramkę, a potem tracimy koncentrację i nie jesteśmy w stanie wytrzymać przewagi przynajmniej do przerwy - powiedział po meczu z Puszczą Niepołomice Kacper Duda.

- Dostajemy głupią bramkę po ręce, jest rzut karny. Potem nie utrzymujemy koncentracji przy stałych fragmentach gry i dostajemy dwie bramki. Musimy to na spokojnie przeanalizować i zobaczyć gdzie zawiodła koncentracja, gdzie popełniliśmy błędy i będziemy starali się to poprawić w następnych spotkaniach - dodał zawodnik zespołu z Krakowa.

- Puszcza pokazała dzisiaj, że nie grając ładnie w piłkę, nie budując ładnie akcji można wygrać mecz, ale będąc konsekwentnym. Wykorzystali swoje sytuacje po stałych fragmentach gry, zdobyli trzy bramki i wywożą trzy punkty - mówił Duda.

- Po golu na 2-3 był to moment, że mogliśmy pójść za ciosem i zdobyć trzecią bramkę, ale zabrakło może trochę sił, bo od 1-3 walczyliśmy o tego drugiego gola. Strzeliliśmy go dopiero pod koniec i zabrakło może właśnie i trochę czasu, ale też siły - powiedział młody wiślak.

- Po raz kolejny się nam zdarza, że po dobrym początku jesteśmy w stanie zdobyć bramkę, bo potwierdzamy dobrą grę, ale potem nie jesteśmy w stanie utrzymać koncentracji i pójść za ciosem. Tracimy bramki przed przerwą, a później podcina nam to skrzydła i musimy odrabiać straty. Puszcza potrafi grać na stałe fragmenty gry i ciężko się czasami przy nich wybronić. Jeden drobny błąd w ustawieniu, przegrany pojedynek i dwa razy to wykorzystali, przez co przegrywamy to spotkanie - przyznał Duda.

- Praca sędziów, to jest praca sędziów. My musimy się skupić na swojej robocie na boisku, którą mamy do wykonania w przyszłym tygodniu, żeby pojechać teraz do Rzeszowa po trzy punkty. Zgadza się, że tam nie zagram, bo dostałem czwartą żółtą kartkę. Nie wiem co mogę powiedzieć, chyba tyle, że pojadę z drużyną, aby ją wspierać, abyśmy wywieźli trzy punkty - zakończył młody pomocnik Wisły Kraków.


Źródło: Polsat Sport, własne

 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


15    Komentarze:

~~~Psot
Hehe
(..) zabrakło może trochę sił, bo od 1-3 walczyliśmy o tego drugiego gola. Strzeliliśmy go dopiero pod koniec i zabrakło może właśnie i trochę czasu, ale też siły (..) hehe, kabaret, ale wybaczam Ci, bo jesteś jeszcze młody i nie dojrzały emocjonalnie, stąd nie wiesz co pleciesz.

14            -24
~~~TSwiślak
Coś
Totalna bezradność bije po oczach z tej wypowiedzi Kacpra. Coś się chłopakom psychika rozjeżdża niepokojąco. Jak we fragmencie tekstu Lady Pank ,,.....coś się pokręciło..''

24            -8
~~~Mortal
Odpocznij
Chłopie. Zajedziesz się jak Błaszczu. Cofnij się może będziesz jak Pirlo. Zacznij myśleć i podnieś głowę. Czytaj dużo...

16            -6
~~~JJJBG
DUDA
Jedyny na boisku który haruje za dwóch z tąt też ta 4 żółta kartka. Kacper pracuj tak dalej a będę z ciebie ludzie bo potencjał masz to widać

29            -4
~~~Kibic20
Kacper
Solidny zawodnik, szkoda, że przerwa w następnym meczu, bo Fernandez też nie może zagrać. Mam nadzieję, jak wróci Fernandez, to zrobi te różnicę.

13            -2
~~~5676
akurat może się okazać
że bez niego i Fernandeza zagramy lepiej , bo ci którzy siedzą na ławce , okażą się bardziej ambitni i kreatywniejsi .

9            -7
~~~Bane79
Ja rozumiem
Że łysienie na czole jest dla Ciebie ogromnym problemem i próbujesz ukryć to przy każdym zejściu wejciu gdy kamera może być skierowana w Twoja stronę Może dlatego tracisz koncentrację bo za bardzo skupiasz się na fryzurze Może tu jest problem?

4            -14
~~~Łukasz
koncentracja
no tak mecz raz na tydzień ( czasem dwa ) i ciężko prze 90 minut utrzymać koncentrację..... a czytam te tłumaczenia ze wszystkich wywiadów , koncentracja analiza, musimy poważnie rozmawiać , rozczarowanie to co do kur... nędzy oni robią w tygodniu poprzedzającym mecz ...

5            -3
~~~Kibic20
@Bane79
Jak możesz tak bezszczelnie ubliżać chłopakowi. Zastanów się. Nawet gdy ktoś bez wlosow(łysy) będzie grał, to jest gorszym człowiekiem? Na pewno nie! Pisałeś to o zdrowych zmysłach?

13            -1
~~~Kibic
Szok
Jak czytam takie komentarze gosci psot, tswislak,bane79 to się zastanawiam co Wy macie w tuch małych zakutych łebkach.

12            -2
~~~Bane79
Gdzie ubliżam?
Zwracam uwagę na jego zachowanie podczas meczu jak zaczesuje włosy bardzo często Dlatego zastanawiam się czy to nie prowadzi do braku koncentracji Nie ma dla mnie znaczenia jak wygląda piłkarz każdy człowiek jest równy niezależnie od wygladu

5            -8
~~~Kibic
Do bane79
Lepiej obserwuj jak jak wkreca tych wyzelowanych i wytatulowanych gośći ,a potem komentuj

10            -2
~~~Bane79
Bede
Komentował to co uważam za słuszne Zdecydowanie moim zdanie za duża uwagę do tego przykłada Zostajemy przy swoich zdaniach Dyskusje uważam za zamknięta

1            -6
~~~Kibic20
@Bene 79
Kacper był chwalony po każdym meczu, wczoraj po raz pierwszy zagrał troszku słabiej i jest to normalne, bo jest bardzo młody. Wypowiada się każdy jak umie. Jak uważasz twój komentarz był w porządku, to już szkoda z tobą dyskutować. Jakby Kacper twój wpis przeczytał, to wpadłby na pewno w dołek. Jestem tego pewny.

9            0
~~~as
@Bane 79
Lepiej zainteresuj się tym co masz w gaciach bo przeczucie mi mówi ze przeciąg...

9            0