Niedziela, 4 września 2022 r.

Kacper Duda powołany do kadry U-19

Trener reprezentacji do lat 19 Marcin Brosz ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowanie w Redzie oraz turniej I rundy eliminacji do finałów mistrzostw Europy. Wśród jego wybrańców znalazł się zawodnik krakowskiej Wisły - Kacper Duda.

Polacy zagrają z Bośnią i Hercegowiną (21 września, 18:00, Gdynia), Estonią (24 września, 18:00, Gdynia) oraz Włochami (27 września, 14:00, Gdynia).


Źródło: PZPN

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

GrzegorzS
Z jednej strony fajnie i gratulacje, z drugiej
strony niestety zacznie się upiorny taniec mangerów i granie na wyciągnięcie chłopaka w Wisły, czemu sprzyja niestety zbliżający się koniec kontraktu. Pytanie czy powtórzy się afera z Buksą. Miejmy nadzieję, że Duda popatrzy na doświadczenia starszego kolegi, którego tatuś wywalił na manowce piłki i widzimy degręgoladę tamtego talentu i sprowadzenie go do poziomu piłkarskiego mięcha przerzucanego ze składu do składu, które nigdzie nie znajdzie miejsca na rozwój i na koniec końców wyląduje jak większość na powrót w Polsce i będzie się kopać po czole i na koniec wszystkim będzie się zgadzać zarobiona kasa, ale pozostanie temat rozmienienia kariery na drobne.

13            -5
~~~NikePro
talent
Moim okiem mamy ciekawy talent . Objawienie tego sezonu. Jak na swój wiek zapowiada się ciekawie. Oby nie przepadł .

21            -3
~~~Kibic
Dudi
Dudi zasłużył na to powołanie gratulacje

18            -2
~~~Duduś
Kulawik bis
Jak biega po boisku, to mam wrazenie, jakby to był kopiuj-wklej Kulawik, nawet fryz podobny. Sposob poruszania sie itd. Tylko wąsa brak

7            -2
~~~inek
Zasłużył
Bez wątpienia zasłużył. Byle tylko woda sodowa nie uderzyła mu do głowy. A szczególnie jego menadżerowi. Oczywiście, że ma zarabiac, ale na poziomie I ligi. Na razie na więcej nie zasługuje. Po awansie, i po widocznych postępach pensja powinna byc podwyższona. Niestety, ale obecnie brakuje mu bardzo dużo: brak strzału, brak szybkiego napędzania akcji, brak długich przerzutów (niestety gra najczęściej do najbliższego) itd. Obecnie nawet mam wątpliwości czy to jest piłkarz, który nam pomoże w awansie. Życzę mu rozumu i rozwoju z Wisłą. Jeśli przegramy w Rzeszowie pojawi się potężna nerwówka, klub będzie musiał w przerwie zatrudnic przynajmniej trzech/czterech zawodników robiących różnicę. Inaczej nie maco myślec o awansie. I Duda (bardzo go lubię) może byc pierwszą ofiarą takich zmian. Obym się mylił.

5            -5
~~~Arturo
Duda
Ludzie nie panikujmy,chłopak nie da się zmarnować jak Buksa. Widać,że facet rozsądny. Tylko młody i tu trzeba odpowiednio go poprowadzić. Reprezentacja? Fajnie. Zawsze to nasz człowiek z Wisły. Pozdrawiam.

3            0