Piątek, 9 września 2022 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem ze Stalą Rzeszów

W spotkaniu 10. kolejki ligowej sezonu 2022/2023, w którym zmierzymy się na wyjeździe ze Stalą Rzeszów, trener zespołu Wisły Kraków - Jerzy Brzęczek - nie będzie mógł skorzystać z siedmiu zawodników.

Z powodów zdrowotnych wykluczony jest bowiem występ Jakuba Błaszczykowskiego, Zdenka Ondráška, Alana Urygi oraz Michaëla Pereiry i Josepha Colleya.

Ponadto za czerwoną kartkę pauzować musi Luis Fernández, a za nadmiar żółtych Kacper Duda.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


19    Komentarze:

~~~Borsuk
Mimo Cisse to gra chyba u nas na czarno
Bo nie ma go ani na liście kontuzjowanych ani w kadrze meczowej

55            -2
~~~Arturo
Braki
Colley, Duda,Fernandez ! To spore osłabienie, może jednak Trener da szansę komuś o nazwisku Hugi,powoli zapominam jak wygląda. Proszę o drugą połowę, rozruszać grę, jestem przekonany,że on to może zrobić! Coś udowodnić Wujkowi i przy okazji pokazać się na rynku. Skoro chcą się go pozbyć. Kota w worku nikt nie kupi. Pensja płacona i co? Nic. Brak słów, jakie to śmieszne i zarazem tragiczne.

65            -14
~~~Kibic20
Perira
Ciekawe, co z tym zawodnikiem, miał wypaść na 2-3 mecze, a tu już nie gra od 5 sierpnia.

68            -2
~~~james
To my prowadzimy szpital? Czy klub piłkarski?
Od roku te same nazwiska się leczą na koszt klubu...

64            -14
~~~KRAK
BRAWO...
Tym razem siedmiu w tym 5 kontuzjowanych...To jest porażające co się u nas dzieje...czy jest jeszcze jakikolwiek inny klub w tej śmiesznej lidze w którym jest tyle kontuzji...? Odpowiedź jest prosta - no nie ma.To nie jest kwestia złego losu...plaga kontuzji ma zawsze swoje źródło w braku przygotowania zawodników do sezonu - przetrenowania lub niedotrenowania. Długość niezdolności do gry to wypadkowa poziomu opieki medycznej i fizjoterapii. Na Boga...mamy dwóch zawodników niezdolnych do gry już ponad rok...Kuba i Alan... O ile można i należy chyba złożyć, że Kuba już nie wróci do gry...to po złamaniu/ pęknięciu kości śródstopia u Alana...Klub informował o 3 miesięcznej przerwie...dziś mija prawie 15 miesięcy...przecież to skandal... Beznadziejny trener, beznadziejna polityka transferowa...co jeszcze jest beznadziejne? No w zasadzie wszystko...Acha czy kogoś rozliczono za wyrzucenie w błoto 500.000 EUR za "hitowy transfer" ? Zrobiono pokazówkę zmuszając do odejścia Zarząd czyli dwóchPanów " B "...no i jest cacy...Przecież to nie oni podejmowali ostateczne decyzje transferowe...A czas ucieka a my przegrywamy z takimi potęgami jak Tychy czy Sandecja...My WISŁA KRAKÓW. NOBLES OBLIGE... SZANUJMY SIĘ...

65            -25
~~~Johnny
Przykro to pisać.....
ale szykuje się konkretny wp........l.

41            -26
~~~stary zgred
Zawodnicy nieobecni.
Wymieniać z uporem przed meczami jako "zawodników z których trener nie będzie mógł skorzystać" ( w domyśle; osłabiając kadrę do dyspozycji na mecz), Ondraszka i Błaszczykowskiego, przy całym szacunku dla tych zawodników, to może tylko jakiś maniak statystyki. Przecież ich nie ma w kadrze od dawna, trwale i raczej nieprędko wrócą. W kadrze to oni są tylko "na papierze". Trener, przed meczem to nie może, a nawet nie powinien o nich myśleć. "Przypomni sobie", jak wrócą (czego im życzę). Wymienianie ich teraz w związku z meczem za kilka czy nawet kilkanaście dni to już lekkie nieporozumienie. Ich "puki co" nie ma i trudno.

27            -11
~~~Francisco Scaramanga
Heh
Sztab medyczny z fizjoteprautą na czele jak widać robią swoje.. aż strach pomyśleć, ilu padnie kolejnych piłkarzy Wisły po meczu ze Stalą.

40            -10
~~~Onomatope jus
Dosyć!
Sztab medyczny i fizjoterapeuci w.o.n. Nie interesuje mnie, czy są winni, pechowi, zwyczajnie niedouczeni. Może nawet są sympatyczni. Ale nie możemy cały czas grać osłabionym składem!

31            -12
~~~Kibic20
@Krak
Chyba jesteś trochę niedoinformowany, bo Alan wrócił do gry w tamtym sezonie w październiku i po trzech meczach wypadł. To podobno było na treningu, mówiono, że zderzył się z Klimentem i poszły więzadła w kolanie. Dlatego taka długa przerwa, bo był operowany.

15            -22
~~~Kathi Kibice z Bremen
Hugi
Tyle kontuzjowanych a Hugi nie dostaje nawet 5 minut szansy . Z sama mlodzieza bedzie ciezko wrocic do Ekstraklasy .Za duzy ciezar maja do udzwigniecia a Trener fochy pokazuje jest uprzedzony do Hugiego ze ten nie otrzymuje wcale szansy zeby sie wykazac

42            -9
~~~stary kibic
Kontuzjowani
Nasza przychodnia rehabilitacyjna pracuje pełną parą, niektórzy mają juz nawet roczny abonament :)

25            -4
~~~Misioł
Nie płaczcie juz
Przyzwyczajcie się, mamy kontuzjogennych zawodników więc lepiej nie będzie. Zaraz znów wypadnie Basha. Nie ma Dudy i Fernandeza więc czas na Szywacza w pierwszym składzie. Nie ma co płakać bo to też dobry chłopak, utalentowany grajek.

10            -22
~~~Podwawels kie75
Odnośnie kontuzji ..
_uj z kontuzjami, Wisełko jesteśmy z Wami...! Jazda jazda jazda..Biała Gwiazda ...

18            -6
~~~Arturo
Do Kibic20
Zwiedza Wawel,Sukiennice,Kopalni e Wieliczka. Hugi to samo,ale to nie że swojej winy. Wiadomo z kogo.Wieczysta zadrunia Marca! Wiślana! Czemu u nas tak nie jest?? Żal.

6            -5
~~~Fan
Dopóki nie będą solidnie trenować.
Dotąd będą kontuzje. Taki Colley, raz się przewrocil, a nabawił się aż trzech kontuzji, i to ciężkich.

14            -3
~~~kibic 1968
HUGI!!....
.....Hugi, nie dostaje szansy od Brzęczka, a jutro może Brzęczek nie dostanie na prowadzenie drużyny w nastepnym meczu! Tu trzeba działać, a nie gadać!

17            -4
~~~bodzio
Uryga, Colley i Fernández robią różnicę
Ale tylko na liście płac.

13            -2
~~~Zen
Wisla
Kadra 50 osób, 10 kontuzjowanych, ale nędza

3            -1