Sobota, 10 września 2022 r.

Jerzy Brzęczek: - Tracimy bramki w zbyt prosty sposób

- To taka powtarzająca się historia, bo to czwarty mecz, który przegrywamy - prowadząc. W jakiś sposób w momencie objęcia prowadzenia mamy kontrolę, a jest stały fragment gry po naszej stronie, który nie był wykonany tak, jak sobie to zaplanowaliśmy, bo bez zabezpieczenia i z kontrataku tracimy bramkę - mówił po porażce w Rzeszowie ze Stalą szkoleniowiec piłkarzy Wisły Kraków - Jerzy Brzęczek.

- Później w przeciągu tego spotkania, w drugiej połowie, gdy straciliśmy drugą bramkę był taki moment, kiedy kontrolowaliśmy sytuację, kiedy rozgrywaliśmy dobre akcje, ale znów w bardzo łatwy sposób straciliśmy piłkę. Wyrzut z autu, nie zaasekurowaliśmy się odpowiednio i straciliśmy bramkę na 1-2, więc w tych decydujących momentach, po objęciu prowadzenia, zaczynamy - nie wiem dlaczego na dziś - jakby tracić kontrolę. Może to jest jeszcze brak doświadczenia? Na szczęście po tym meczu ci starsi nieobecni zawodnicy wracają i będą do naszej dyspozycji - jeśli chodzi o graczy ofensywnych. A to są kluczowe momenty, które w takich sytuacjach, gdy brakuje doświadczenia, gdy brakuje cwaniactwa, to przeciwnik strzela nam gole, a w konsekwencji przegrywamy spotkania, których nie powinniśmy przegrać - dodał trener.

Opiekun zespołu Wisły został zapytany o stałe fragmenty gry, które gdy je wykonywaliśmy były groźniejsze dla nas samych, niż dla przeciwnika. Kolejne zaś z pytań dotyczyło agresywności zespołu, która była na niższym poziomie, niż ta rywala.

- Jeśli chodzi o agresywność, to zwracaliśmy na to uwagę już przed meczem, ponieważ zdawaliśmy sobie sprawę, że jeśli chodzi o rozegranie piłki przez drużynę Stali, to wiedzieliśmy w jaki sposób to robią. I byliśmy na to przygotowani. Parę razy to zrobiliśmy i wyszliśmy z kontratakami, ale na pewno w tych bocznych sektorach zabrakło nam skrzydłowych i w tych sytuacjach zabrakło agresywności, doskoku i w łatwy sposób ci boczni obrońcy, którzy wjeżdżali do środka - potrafili stworzyć nam przewagę. Na pewno tego nam w wielu momentach zabrakło. A jeśli chodzi o stałe fragmenty gry, to jest zawsze kwestia zabezpieczenia, które jest rozpisane, co jest też ćwiczone i ten pierwszy fragment gry i rzut wolny z sektora centralnego i wariant, który miał być rozegrany oraz ci zawodnicy, którzy byli przy piłce - nie tak to mieli zrobić. To spowodowało, że byliśmy odkryci na przedpolu i drużyna Stali nas skontrowała i zdobyła bramkę wyrównującą. To są te momenty odpowiedzialności indywidualnej zawodników, którzy w takich sytuacjach są rozpisani i wiedzą co mają robić, ale później jest kwestia wykonania tego i tej konsekwencji - przyznał trener.

Brzęczek został również zapisany o Bartosza Jarocha, który opuścił murawę z kontuzją.

- Czekają go badania. Na tę chwilę odczuwa ból w pachwinie, ale jak poważny jest to uraz, to nie jesteśmy jeszcze w stanie stwierdzić - powiedział.

Opiekun wiślaków został także zapytany o to, że prowadzony przez niego zespołu długimi minutami prezentował niemoc w ofensywie.

- Wielokrotnie mieliśmy możliwości zagrania piłki prostopadłej, bo drużyna Stali gra bardzo wysoko i tych przestrzeni jest bardzo dużo, ale te ostatnie podania były niedokładne. Jeśli to ostatnie podanie będzie niedokładne, za długie lub nie taki będzie wybór - optymalny w danej sytuacji, to nie będziemy mieli sytuacji. W drugiej połowie kilka takich mogliśmy mieć, ale to ostatnie podanie było niedokładne. I to powodowało, że nie wprowadzaliśmy tego zawodnika, który był w wolnej strefie, który był w przestrzeniach pomiędzy obrońcami Stali Rzeszów, żebyśmy to mogli wykorzystać. To był nasz podstawowy problem w kreowaniu sytuacji w tej fazie meczu - mówił Brzęczek.

Kolejne z pytań dotyczyło kibiców i tego co zamierza im po tym spotkaniu odpowiedzieć, bo ci obecni w Rzeszowie w dość mocny sposób odnieśli się do kolejnej porażki.

- Jasną jest kwestią, że wszyscy jesteśmy bardzo rozczarowani, tym bardziej kibice. My również jesteśmy rozczarowani, bo przegraliśmy trzeci mecz z rzędu, ale na dziś mamy sześciu zawodników doświadczonych, którzy są kontuzjowani lub zawieszeni, ale zaczynają wracać do składu i to jest pewna jakość oraz większe doświadczenie, które będzie nam potrzebne i w takich spotkaniach, jak dzisiaj oraz w tych poprzednich, w których przegrywaliśmy, jest nam bardzo potrzebne. Mając też na uwadze liczbę młodszych zawodników, którzy bardzo dobrze rozpoczynają mecze, bo wychodzimy na prowadzenie, więc powinno być dla nas łatwiej, a jest u nas większa nerwowość, brak spokoju i w łatwy sposób dajemy sobie strzelać bramki. To co było naszą siłą na początku sezonu, kiedy byliśmy konsekwentni i nie traciliśmy bramek, to teraz tracimy bramki w zbyt prosty sposób - przyznał.

Na zakończenie Brzęczek został zapytany o strategię na mecz.

- Jedną kwestią to jest strategia i przygotowanie analizy, a inną realizacja tych zadań. Przede wszystkim od początku chcieliśmy grać wysokim pressingiem, żeby nie pozwalać drużynie Stali Rzeszów na wyprowadzanie piłki. Wielokrotnie robiliśmy to dobrze, ale również parokrotnie, gdy odbieraliśmy piłkę, szybko ją traciliśmy. I to od razu napędzało przeciwnika do tego, żeby nas kontratakować. I to były nasze główne problemy, jeśli chodzi o nasze zachowania, co powodowało, że nie mogliśmy utrzymać się przy piłce po szybkich stratach. Drużyna Stali Rzeszów bardzo dobrze to wykonywała, ale gra w takim składzie i pracuje dość długo, co jest bardzo ważną kwestią, także tych automatyzmów i zrozumienia w poruszaniu się. Stal to drużyna, która dobrze to robi, ale my objęliśmy prowadzenie i mieliśmy sytuację na 2-0. I to są kluczowe momenty. Na pewno patrząc na zachowania oraz kreowanie sytuacji, to Stal robi to bardzo dobrze - zakończył trener zespołu z Krakowa.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


68    Komentarze:

~~~palec1906
Kończ Waść...
...wstydu oszczędź!!

172            -13
~~~Wujo
Wspaniały trener
Tak brakuje doświadczenia...tylko czy na pewno przede wszystkim u piłkarzy..?

171            -4
~~~tabaluga
Na chłopski rozum
Na początku sezonu był respekt innych drużyn w stosunku do Wisły. Po kilku kolejkach inne drużyny zauważyły, że nie taki diabeł straszy. Nie mamy pomysłu na górę, tak jak w Esie. Sukcesem będzie 10 miejsce.

174            -7
~~~Francisco Scaramanga
Hmm
Ilu Wisła miała trenerów w ostatnich ponad 3 latach? I w dalszym ciągu podobny poziom.. problem leży gdzieś indziej, co nie zmienia faktu, że przedłużanie umowy z Brzęczkiem, który wygrał 1 mecz na 14 rozegranych było absurdem.

175            -5
~~~Www
Won!!
Dość śmieszny trenerku!! Mocny to Ty jesteś inteligencie ale w wywiadach!! Natomiast Twoje drużyny są bez stylu i z meczu na mecz coraz słabsze!! Miej godność i poprostu odejdź bo i tak na horyzoncie 4 porażka się święci!! Jesteś poprostu prze słaby trener !! Tylko mam jedno pytanie ? Coś Ty zrobił Bońkowi , że zrobił z Ciebie selekcjonera a byłeś , jesteś i będziesz nieudolny !! No i oczywiście zabierz że Sobą pozostałych nieudolnych min. Sobolewski, Kmiecika, Dyja itp. Dość z legendami!! Won !! Grali i wówczas zarabiali a teraz Won wszyscy !!

122            -26
~~~Kibic20
Po meczu
Mówi Pan nie mamy skrzydeł, a doświadczony piłkarz Hugi nie łapie się nawet na ławkę. To który skrzydłowy jest lepszy od niego? Do tej pory nie krytykowałem Pana, ale teraz już wnerwia ta sprawa z Hugim, po drugie dlaczego pozwoliliśmy odejść Mehremicowi, po trzecie Fazlagica trzeba było zostawić a może Plewke na wypożyczenie, Kuveljic jakoś też wszystko gra w Serbii i meczów nie przegrywają,albo wygrywają, albo remisują. To wszystko jest dla mnie niezrozumiale.

154            -12
Tss
Za tydzień mecz prawdy
,,jest stały fragment gry po naszej stronie, który nie był wykonany tak, jak sobie to zaplanowaliśmy, bo bez zabezpieczenia i z kontrataku tracimy bramkę,, - Ty jesteś człowieku albo twoi asystenci od tego, by krzyknąć jak widzicie, że barany stoją nie tak jak sobie zaplanowaliście! To jest stały fragment gry i jest czas na waszą reakcję. Waszym problemem dalej jest wysokie ego. Myślicie, że jesteście najlepsi w tej lidze i ją pozamiatacie. Strzelacie bramkę i zamiast to szanować tym bardziej,że wcześniej przeciwnik jechał po was jak po gnoju, to zostawiacie jednego obrońce przeciwko 4 zawodnikom drużyny przeciwnej. Co do k...?

134            -2
~~~Kibic
Do ~~~Francisco Scaramanga
Tyłu było trenerów bo takie mamy władze w klubie które nie potrafią znaleźć trenera tylko się motaja...

107            -6
~~~kibic62
trenerze gada pan bzdury...
narzeka Pan na brak ofensywnych doświadczonych i starszych piłkarzy, a Hugiego nie ma w składzie! jak to mamy rozumieć? proszę wytłumaczyć kibicom zarządowi i dziennikarzom , co jest prawdziwym powodem braku tego zawodnika w składzie, któremu klub płaci /ma aktualny kontrakt/? czy to może tylko Pan uniemożliwia mu grę ,a jeśli tak to proszę podać sensowny powód jego absencji! Jak można pozbawić gracza możliwości pokazania lub nie jego przydatności w drużynie! Proszę wytłumaczyć zaistniałą sytuację!

124            -4
~~~Optyk
Korporacyjny belkot
Brzęczek gada dużo ale nie ma w tym prawdy. Gramy słabo i bajazliwie. Statystyki meczu pokazują że byliśmy słabsi, a i on dalej swoje pier..rdolety gada. Słabym trenerem jesteś.

121            -3
~~~kibic62
DYMISJA!!
mógłbym jeszcze wytknąć Panu wiele błędów i niekonsekwencji Pana wywodów przed meczami i po! ale najlepiej będzie jak poda się Pan honorowo do dymisji! i to będzie najlepsze wyjście dla Pana i klubu. Co i z kim jeszcze trzeba przegrać, żeby zrozumieć swoją bezradność! chyba wystarczy tych upokorzeń! tylko dymisja!

100            -4
~~~Artur
miło już było
Koniec głaskania po jajach,mamy najgorszego trenera od dawna,poziom Liczki.Było milo,oby się już skonczyło.Jurek out!!3porażki z rzędu w 1 lidze serio??koniec pier...lenia o nowej drużynie,kontuzjach,młod ości ble ble ble... taktycznie leżymy i kwiczymy,kondycyjnie jadą nasz wszyscy,straty bramek kryminał,juniorzy tak bramek nie tracą.Od jutra zmiana trenera,innego wyjścia nie widać

118            -3
~~~Yashek
Jak to mój Syn powiedział w drodze powrotnej - straciliśmy pół dnia
Patrząc na tą grę straciliśmy już jako Klub z pół roku... i jak Pana do tej pory broniłem to już nie mogę słuchać - o jakiej kontroli Pan mówi do straty bramki? Przecież zanim Michał strzelił gola Stal miała 2-3 stu procentowe sytuacje. Dlaczego nie ma reakcji ławki na wydarzenia na boisku? każda akcja Stali w I połowie od mojej strony (trybuna kryta) to strach w oczach mnie i kilku sąsiadów=wiślaków czy Wy Trenerzy tego nie widzieliście? Czy piłki prostopadłej do tak wyczekiwanego Napastnika tak trudno zagrać? Przykro patrzeć na tą grę! A komentarz kibica stali jest wymowny " wcale się nie dziwię, że Wisła spadła z eklapy - Oni nic nie grają" Mi na Pana miejscu było by mi wstyd wobec ....... Kibiców

135            -2
~~~TSW
Parodysto
odejdz !

107            -4
~~~TSwiślak
Kredyt
Kredyt,panie Jurku,jak to kredyt,w tym przypadku zaufania,ma swoje granice i limity.Zaczyna się bowiem balansowanie Wisły na zdefektowanej linie....

67            -3
~~~Onomatope jus
Zmień pan zawód
i załóż jednoosobową wytwórnię filmów. Napisz scenariusz, zatrudnij aktorów, wyreżyseruj to wszystko. Wtedy wszystko będzie zgodnie z planem. Przynajmniej taki mam plan...no...Także jak nie panu wyjdzie w kinie, to nic mi do tego ;)

51            -1
~~~Mieciu
Ja nie wiem co jest bardziej przerażające
Gra drużyny czy trener bredzący coś o kontroli nad meczem.. Prawie 0:2? Czy na pewno ten sam mecz oglądaliśmy? Jakby policzyć wszystkie "prawie" to na początku byłoby już 2:0 dla stali, a łącznie to z 5 mogli wpakować spokojnie. A JB mówi o kontrolowaniu meczu.. Stal była lepsza w każdym aspekcie i w każdym momencie meczu. A jeśli jest ktoś kto twierdzi inaczej, to nie nadaje się na to stanowisko

97            -1
~~~Max1987
Proste!E Wnier
Witam. Słuchajcie Wuje uje sądów. Prawda jest taka że liczby się obronią!Ekstraklasa 1 mecz wygrany z 14!1 Liga 4 porażki w 5 ostatnich meczach + następne mecze z ekipami które będą się liczyć o awans!Nie pamiętacie to przypomnę ŁKS, Bruk Bet, Chorzów, Zagłębie itp.Wake Up my friends!Bo to my doprowadzamy do upadku wraz z tym zarządem. Przychodzimy na mecze dopingujmy całujmy w du.e adorujmy jacy to my jestesmy zajebisci. A ręcze wam że po 17 kolejce bedziemy ze 3-5 puntków nad strefą spadkową. Przychodzmy na Ruch nawet i w 60 tys. Jebn.ą nas 3-0 i śpiewajmy im jacy my jestesmy wspaniali. Naprawdę nie stać nas na kogoś więce niż Moltens w oboronie?!Odajemy za frytki Mehremicia bez którego przegrywamy 3 mecz z rzędu bo wraca Coley i można zaoszczedzić i go się pozbyć a kwestia kasy to jest jeden pełny mecz u nas!Coley kontuczja na nastepne 10 meczy ludzie [...].a kto tym zarzadza. Mówie wam koniec sezonu to 3-5 punktów nad strefa!Lubie Dudy Szywacze Talary Plewki Jarochy itp ale no nie na awans!Wierzycie naprawde?W ekstraklasie też wierzyliscie ze na 15 przed koncem uratuje?Wujo nasz zespół!To wierzcie dalej liżcie du.e klepcie po plecach że to pech eh i teh i będzie zajebiście. Weście się kur.a ogarnicje a nie będziecie robic oprawe dla nieróbow na mecz z Ruchem. Pobudka Pobudka Podbudka bo śie w E Winer obudzimy!

98            -3
~~~Mr. Kibic
Brzęczek nie kupuję tego pieprzenia!!
Nie czytam Brzęczka ani przed meczem ani po meczu, nie kupuję tego. Nie ważne jak ale jutro Brzęczka nie powinno być już w Wiśle !! .... Broń Boże by został w klubie w jakimkolwiek charakterze. Tu potrzebny trener z charakterem i niezależny od kogokolwiek w klubie

88            -1
~~~M
Sposób treningu
Pani już dziękujemy. Wez swoje albumy że zdjęciami i zajmij się czymś innym niż trenerką Wisły. Słabo, bardzo słabo.

61            -1
MatiM
Trener
Mam nadzieję, że po tym meczu Brzęczek poda się do dymisji.

82            -1
~~~tom88
Wstyd
To jest wprost niesamowite, plują mu w twarz a gość twierdzi że deszcz pada... trudno to zrozumieć jak nisko upadł były trener reprezentacji. Byle parę złotych przytulić...

95            -1
~~~Brzęczek out
Doświadczenie
Najbardziej Wisła potrzebuje doświadczenia na ławce trenerskiej.

48            -1
~~~Nikt
Dowidzenia
Do nie widzenia. Żegnam.

50            0
~~~Arturo
Dosyć
To jest jakiś kabaret! Czy ten człowiek się słyszy? Zaplanować to on sobie może jakieś dziecko. Prawie jak będzie zwolniony. Będzie miał czas na strategię. Większych bzdur już nie usłyszę. Brak doświadczenia, wrócą zawieszeni,będzie ok. Kolejna kontuzja,i ciekawe co dalej? A przecież nie tak dawno wujcio mówił, że ma pozytywny ból głowy jeśli chodzi o skład, ławka itd. Wiesz co? Panie!! Czemu Pan nie ogłosił dymisji?? Masz jaja były kapitanie reprezentacji olimpijskiej! Nie masz!! To już Kowalczyk, kolega z tejże reprezentacji ma większe. Juskowiak, Koźmiński...... Jesteś pośmiewiskiem. Bojkot!!

41            -1
~~~Arturo
Hugi
Z całym szacunkiem, tym razem kulturalnie. Panie Brzęczek. Pytam ponownie,dlaczego nie gra Hugi?? Ponoć brak skrzydeł. Wytłumaczy Pan? Przed kibicami Wisły Kraków!! Wooon!!

57            -3
Mario
Niech Pan spakuje już walizki
Albo zaczniecie wygrywać , albo trzeba zmienić trenera na gościa z jajami

37            -4
~~~Realista
.
Won stąd razem z kibicem 20 i innymi klakierami!

38            -10
~~~abacab
Temu panu już dziękujemy
Panie Prezesie z tym trenerem nie damy rady już nic ugrać. Czas na ostateczne cięcie bo on sam nie poda się do dymisji. Niestety chłop nie widzi tego, że nie ma koncepcji na grę w tej lidze nie mówiąc o awansie.

37            -2
~~~Bonifacy
Panie kolego
Taktyka Wisły; Wykop piłkę do przodu może się coś stanie! Tak można grać w okręgówce a nie w 1 lidze. Drużyna nie ma trenera tak jak w ekstraklasie. [...]..a gramy ze Stalom Rzeszów, nie z Barceloną. Mamy bardzo słaby skład i jeszcze słabszego trenera- który wg nie żyje sytuacją boiskową stoi jak mumia i nie reaguje.

34            -4
sk04
Trenerze, podziękuj Zibiemu!
Za to, że mianował Cię na trenera Repry, przez co wyrządził Ci krzywdę na wieki! Dzisiaj z Kibiców nikt nie ma wątpliwości, że to była mega pomyłka! I ten chybiony awans na trenera Repry sprawił, że każdy doszukuje się trenera w Brzęczku, a tymczasem ... król jest nagi! To nie przypadek, że statystyka kreśli z Brzęczka najgorszego trenera spośród tych, którzy prowadzili Wisełkę! To widać gołym okiem na boisku jak grają piłkarze i ten zjazd formy w dół, aż po sam muł! Widzę ciemność i żadnej nadziei. Załamać się można.

41            -2
~~~Krystyna
Trener??
Jeżeli to jest trener to powinien zdawać sobie sprawę jak słabym fachowcem jest!! Do tego pozbawia klub dochodów ludzie odchodzą z Socios a inni nie przychodzą na mecze ....Można przegrać to zrozumiałe ale nie w takim stylu (bez stylu) i to kolejny i kolejny raz....ile można?? Nikt nie lubi utożsamiać się z dnem i dziadostwem!! Wujek , czas ze sceny zejść !!

38            -3
~~~Krystyna
Doświadczenie
Że niby brakuje nam doświadczonych zawodników na boisku....a co będzie jak wrócą i znów kolejny raz dostaniemy w łeb?? ODEJDZIESZ?? Czy dalej będzie Ci się wydawało że jesteś dobrym trenerem??

43            0
~~~Badacz
Trener
Jak ja żałuję że Darek Marzec przejął Wieczystą bo mielibyśmy trenera pod nosem w razie zmiany mam nadzieję nieodzownej na tym stanowisku. A tak to szukaj teraz kogoś ogarniętego. Bo nie wierzę że ufają y bezgranicznie Wujowi zarząd ma w zapasie godnego następcę

33            -7
~~~Ona
Gosc bez honoru
Chlopie wszyscy zli aa to sedziowie a to kontuzje a to brak doswiadczonych graczy itp. Przypominam zatem ze doswiadczony i otrzymujacy od nas pensje Hugi na trybunach. Ale jasne on nas nie zbawi tylko wymiana Ciebie trenerzyno z Bozej laski. Spusiles nas z ekstraklasy i na pewno z Toba nie awansujemy. Brak pomyslu na gre. Wbogole nie widac Twojej pracy q ogole. Zatem miej honor i odejdx. Jednak na to nie licze bo ktoz ci da zarobic.

18            0
sebaskw
wypad
przestań bredzić,Stal z nami jechała jak z trampkarzami i rozmiar porażki powinien być dużo wyższy,jeśli chodzi o ten sezon to obrona jest co najmniej nie pewna,pomoc może z wyjątkiem meczy ze Skrą gdzie grał duet Fernandez-Duda nie potrafi zdominować przeciwnika,skrzydła słabiutkie i co prawda w ataku jest perełka ale przy taktyce dzida do przodu całkowicie marnowana...w podsumowaniu,nie ma żadnego postępu jeśli chodzi o grę od początku sezonu a jest wręcz regres,piłkarze nie wiedzą co mają grać a przynajmniej tak to wygląda,mental leży na łopatkach i na tle przeciwników fizycznie wypadamy blado...za wszystko jesteś odpowiedzialny !!

46            -2
~~~Brocut
Prawda jest taka ,że
Chłop najpierw spuścił nas z ekstraklasy teraz gramy robi to samo w 1 lidze , naprawdę trzeba być wybitnym trenerem by tego dokonać . Najbardziej boli ,że układ #RodzinaNaSwoim nie wyda zgodny na zwolnienie , panie Błaszczykowski rozwaliłeś ten klub

53            -5
~~~pabloo
Ostatnie podanie
"Jezeli to ostatnie podanie będzie niedokładne...", nawet pod własną bramką niedokładne podanie będzie ostatnie. Przecież ja już nie mogę słuchać tego bełkotu! Może niech na konferencje chodzi jakiś asystent? Albo prośmy o komentarz byłych trenerów? Taki Hyballa to by po nich dziś pojechał ...

22            -7
~~~anacharsi s scythae
Pressingu to tam nie bylo w ogole
Wisla przegrala ten mecz w kazdym aspekcie, a jesli Guru Jerzy tlumaczy to brakiem doswiadczonych zawodnikow... Litosci, Stal zameldowala sie tu z 2(!) ligi, jakie oni maja doswiadczenie? A po drugie doswiadczenie nie wystarcza jesli sie nie zapiernicza. To liga Zapierniczania. Mecz do znudzenia przypominal kleske w Tychach, idento scenariusz. Nie bylo obrony (ponownie!), nie bylo ofensywy, nie bylo agresji, nie bylo st.fragmentiw gry, nie bylo szybkosci. 1:3 3:0 1:2 2:3 1:2 to jest seria WUJECZKA.

28            -3
~~~anacharsi s scythae
Ps. Skowron, Hyballa, Gula, Brzeczek
Kogo Blaszczykowski zatrudnil? 4 niewypaly. Moze chcial dobrze, ale on sie nie zna na trenerach/ludziach. Moze zatrudi kogos przez jakas agencje HR? Jeden problem to wujek-trener, drugi "glowniejszy" to jak ten jlub jest zarzadzany przez proroka JB16. Wroccie do wywiadu Obidzinskiego, to sie wszystko potwierdza w rzeczywistosci. A Nowak tez wgapiony w Blaszczykowskiego jak w obrazek Madonny. Pikujemy w kierunku 2 ligi czy bardziej rozwiazania klubu, bo jak nam klub PRZECIEKIEM przekazal, brak awansu oznacza rozpad klubu. Zbierajmy kase jako familia TSW na moment restartu od 4 ligi, bo liczenie na cud z Brzeczkiem.... Wykreowal go Zibi, ale jego wartosc trenerska coz kuzwa...

32            -6
~~~Luka747
Zbieg okoliczności
Bieda generuje obecną sytuację,bo bierzemy to, na co nas stać: słabiusieńki trener+słabiusieńcy piłkarze=dramatyczne wyniki. Nie jesteśmy w stanie zmienić niczego, bo nas nie stać. Dlatego degrengolada będzie postępować. Nie liczcie na awans, raczej brońmy się przed spadkiem. Bo nasz obecny poziom sportowy, to nie druga, a raczej trzecia liga...

32            -2
~~~Zdzisiu
A gdzie są teraz ci piłkorze?
Tak chętnie się wypowiadają po wygranych a teraz gdzie są?

24            -4
~~~Nauczycie l
Nie na temat
Wypowiedzi Brzeczka przypomina mi ucznia który nie jest przygotowany do odpowiedzi o próbuje zagadać nauczyciela i klase mówiąc nie na temat i co było przyczyną nieprzygotowania się do odpowiedzi.Tak to wygląda konferencja trenera.O wszystkim tylko nie mówi że brak mu wiedzy i zagadać dziennikarzy monotematyka. Do domu i do nauki.

36            -4
~~~Wwww
W Polsce tylko On!!
Jedyny trener który nie da sobie pluć w kaszę i który jest wstanie to wszystko poukładać to jest MARCIN BROSZ !!

38            -8
Burczga28
Przestań pieprzyć
i podaj się do dymisji w tamtym sezonie nic z tego nie wyszło w tym na początku jakoś to wyglądalo i były wyniki teraz ani nie wygląda ani nie ma wyników. Nie jestem zwolennikiem częstych zmian trenerów ale w tym przypadku chyba trzeba. Dajmy szansę Radkowi może uda mu się wyciągnąć zespół na prostą bo na wója już nie liczę.

28            -4
~~~Maxi
Miej pan honor odejdź pan ze stanowiska trenera .
I tyle w temacie

30            -2
~~~Kibic20
@Realista
Możesz mi wytłumaczyć w czym moja wina, czy jak to piszesz "innych klakier ów", że drużyna tak gra? Broniłem w dzisiejszych wpisach trenera? Nie, lepiej poczytaj a pizniej wywołuj mnie do tablicy!!

10            -18
~~~Ares66
Trenejro
.....dało się ruszyć Smudę w Wieczystej?....dało więc nie widzę powodu aby u nas nie dało się zrobić podobnie....Prezesie do dzieła !

33            -3
Matek61
ocena pracy trenera Brzęczka
niestety warsztat i umiejętności naszego trenera są bardzo niskie i jak nie sprawiły się w ekstraklasie ,to nie są na tyle dobre żebyśmy awansowali do niej z powrotem , może będziemy średniakiem i ligowym , ale też nie na pewno. po wypowiedziach trenera chyba oglądaliśmy dwa rożne mecze , dla mnie to była żenada ,rzeź niewiniątek / proszę spojrzeć na statystyki/ a to był średniak pierwszoligowy . w żadnym z dotychczasowych meczy nie byliśmy drużyną dominująca i pewnie grającą. siłą rozpędu kibice są dalej z wisełką , ale przy tych wynikach i grze , oj boje się co będzie dalej. apel do pana prezesa nowaka : proszę o zdecydowane działanie bo czas ucieka i pojawia się widmo walczenie o utrzymanie w i-lidze i proszę nie brać słów trenera brzęczka poważnie bo jego obraz i wypowiedzi o drużynie i jej grze to jak bym słuchał przemówień edwarda gierka / do mlodszych kibiców ; proszę o sprawdzić w gogle lub wikipedia

22            -1
~~~NikePro
Kolejne poniżenie mojego kochanego klubu !
Glory, glory Alleluja w poniedziałek nie ma wuja! Dość kompromitacji .

34            -3
~~~Ober
Wujo, jak gdyby
Jeżeli masz pan odrobinę jak gdyby honoru,odejdź!! Z tego nic nie będzie, zero pomysłu na tą drużynę, odsunięcie Hugiego jak niema kim grać, postawienie na swoim,wstawianie do składu beznadziejnego przymulonego grajka z nr 80 ,wszyscy zawodnicy notują regres z tygodnia na tydzień, będzie tylko gorzej

27            -2
~~~Tom123123
Odejdź
Proszę

22            -2
~~~Arturo
Trener
Wisła Kraków dokąd Płyniesz? Jest Pomysł!! realista na trenera! Kibic20 pozdrawiam i nie Przejmuj się. Dziś siatkówka. Realnie, powtarzam realnie jest szansa na dobry,fajny mecz.Pozdrawiam.

6            -15
~~~Rzaba
Dymisja...
Trzy porażki z rzędu faworyta do awansu musi się skończyć zmianą trenera... czekam od wczoraj na dymisje licząc na honor w Wiślackim stylu ale się chyba nie doczekam... więc teraz czekam na ruch Zarządu. Mam dość tłumaczenia że sędzia to i tamto, że doświadczenie małe... było dużo czasu na zorganizowanie doświadczonego składu i jego przygotowanie. Wzywam do natychmiastowej reakcji, boje się o sponsorów którzy Wam zaufali... a ja? ja znów przyjdę na jej mecz

26            -3
~~~mad orc
Mój borze szumiący!
Nie wiem co pan piastujący u nas pozycję trenera bierze, ale niech to natychmiast odstawi, bo traci kontakt z rzeczywistością. Jego ocena meczu świadczy o jego kompetencjach. Kompromitacja!

23            -1
~~~Robert
Gra
Pakuj się pan i won od Wisły bo zaraz będziemy grac o utrzymanie a nie awans

27            -1
~~~Vader
Zwolnij się, grzecznie proszę!
jak wyżej

22            -3
~~~Taktyk
Hmm
Ilu Wisła miała trenerów w ostatnich ponad 3 latach? W [...]. I poziom był zawsze taki sam, czyli kiepski. Także problem leży gdzieś indziej.. nawet Łasicki powiedział, że nie wykonują poleceń trenera, założeń taktycznych, że to problem, który leży w ich głowach. A od siebie dodam, że też problemem jest podejście właścicieli do pracowników klubu.. żadnej presji, rodzinna atmosfera, próba tłumaczenia ich ze wszystkiego, stąd duży luz. Za Miska i Sharksów wyniki były dobre, bo było zarządzanie twardą ręką.

9            -9
~~~GiGi
Hyballa Wróć !! ?
Co mecz przestaje mnie dziwić, że ten szkop ich beształ, spadek z Ekstraklapy tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że miał rację. Mamy "trenera", który stosuje chirurgię miękką, brak "ciężkiej ręki", brak jakiegokolwiek przygotowania fizycznego. Wszyscy są słabo przygotowani pod kątem fizycznym, ruszają się tak, jakby mieli na sobie wór z chrustem (gdyby mieli z węglem nawet by kroku nie zrobili), te same błędy w "kryciu" po stałych fragmentach gry. Generalnie podsumowując wypowiedzi "trenera" można wywnioskować, że mówi o kilku jakichś "niedociągnięciach" a ja zadaje pytanie..."niedociagnięc ia" ? a gdzie tu są "dociągniecia" ? Nie wiem jakiego trenera trzebaby zatrudnić, żeby coś zaczęło się dziać, może Thomas Tuchel ?, akurat wolny jest ! Patrząc na grę Ruchu Chorzów, spokojnie możemy założyć, że w Piątek czeka Nas kolejny pogRom ! Chyba, że seans na Wiśle, pt. "Rodzina na Swoim" skończy działalność i "Jaśnie Nam Trenujący" łaskawie, ale i honorowo poda się do Dymisji ! ?? Wisła Kraków & Ruch Chorzów ?

21            -5
~~~Borowik
Trener nie widzi..
ŚLEPY ZAUWAŻY że nie mamy drugiej linii. Plewka bez formy - bez jaj, Bata drewniany i spowolniony Basha - to ma być siłą drużyny. Do tego bezmyślna , dziurawa lewa strona. Tak głu...zawodników w Wisle dawno nie było,,,

19            -1
Niewierny Tomasz
Na jaką ocenę...
zasłużył trener Brzęczek po meczu ze Stalą Rzeszów ?

13            -1
~~~TSW
Tomasz Tułacz
Puszcza dziś ograła Sandecję 5:2, wniosek prosty, drużyna z miasteczka, goli kolejny zespół, drużyna z Niepołomic, biorąc pod uwagę Kadrę, Finanse, robi wyniki ponad stan, strzelając kilka bramek w jednym meczu. Nie są to przypadkowe zwycięstwa po 1:0, jednym słowem...można ? a no można. Tomasz Tułacz jest o niebo lepszym trenerem aniżeli Jerzy Brzęczek, nie trzeba trenera zza granicy. Maciej Bartoszek, który w haniebny sposób został wyeksmitowany z Płocka, nie dostał nigdy szansy prawdziwej, każdy z niego robił tymczasowego trenera. Może zatem warto mu dać szansę i nie czekać do końca rundy jesiennej, czyli te dwa miesiące ?

13            -3
~~~Anacharsi s scythae
Bartoszek? Ten dyzma?
Darujmy sobie kolejnego parodyste. A tak serio, Blaszczykowski wezmie potulnego trenera, nie trenera z ambicjami, wymagajacego. No ale najpierw pytanie kiedy zwolni wujka. Grudzien? Luty 2023?

11            -2
~~~Gammay
pisz co wiesz a nie co...
Widzę, że Wisła gra na stojąco. Ale nie wiem czy dlatego, że zawodnicy tak mają, czy z winy Brzęczka albo z innych przyczyn, Tego nie wiem i 99% ludzi na tym forum też tego nie wie. Jeśli nie znam przyczyn słabości drużyny Wisły to wiadomo, ze nie ma sensu silenie się na diagnozę i doradzanie w sprawie kuracji. Życzę zapalczywym kibicom Wisły aby swoje opinie opierali na tym co widzą i wiedzą a nie na domysłach. Wiśle nie jest w tym momencie potrzebna histeria

3            -11
marcobe
Stal - Wisła 2-1
Jaroch i Wachowiak udział przy 1 bramce to kolejny mecz z ich udziałem przy stracie bramki ! Brzęczek jest ślepy !

4            0
~~~Antoni
Czekam
Na newsa, kiedy wujek będzie out.

5            -2
~~~Kibic20
@TSW
Trzeba dodać, że trener Puszczy Pan Tułacz buduję tę drużynę od 2015 r. To na jakiej podstawie twierdzisz, że jest lepszy od naszego trenera. Jak taki najlepszy, to czego jeszcze nie grają w ekstraklasie. Jak się nie mylę, w poprzednim sezonie szło im nie bardzo. Po 7 latach pracy w jednym klubie można się już wykazać. I chwała jemu.

2            -1
~~~STARY WIŚLAK
Tracimy bramki w zbyt prosty sposób
"Wujku Brzęczku, a czyja to jest wina...."jaki Pan taki kram"...ale ja zawsze będę przy Wisełce bo co by się nie stało to ona zawsze w moim sercu jest 'na dobre i na złe"

2            0