Sobota, 10 września 2022 r.

Daniel Myśliwiec: - Można było stać z boku i cieszyć się z gry

- Nie jestem fanem boksu, ale kiedy widziałem jakieś walki wcześniej w przeszłości, to bardzo przypominało mi to dzisiejszy mecz, bo wychodzi jeden przeciwnik, który zaczyna atakować i wyprowadza mnóstwo ciosów, a potem w jednym momencie obrywa lewym sierpowym, bardzo mocnym ciosem i próbuje się pozbierać - mówił po meczu Stali z Wisłą trener zespołu z Rzeszowa - Daniel Myśliwiec.

- Tutaj szacunek dla mojego zespołu, że po takim ciosie, jaki wyprowadził Michał Żyro, dobrze się pozbieraliśmy i byliśmy w stanie dalej kontynuować ataki, a jeden zakończyć skutecznie. Druga połowa rozpoczęła się od ataków bardzo nabuzowanej Wisły, która odwróciła się z nami rolami, bo my trochę niemrawo staraliśmy się wyprowadzać piłki od własnej bramki i próbować atakować, przez co Wisła odbierała nam je na naszej połowie i próbowała zbierać się do ciosu. Ale tutaj szacunek dla moich piłkarzy, bo wykazali się dojrzałością i w trudnym momencie zamiast się poddać i zrezygnować - wyprowadzili ten cios, który był podobny do tego, jaki zrobiła Wisła w pierwszej połowie. A dalej myślę, że można było stać z boku i cieszyć się z gry mojego zespołu, któremu bardzo serdecznie gratuluję zasłużonego zwycięstwa - dodał podsumowując mecz opiekun Stali.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~ŁoPanie
100 na 100
Tytuł wystarczy za wszystkie komentarze świata. Szkoda że dla przeciwnika.

22            0
~~~567
krótko i na temat
A nie pieprzenie niby trenera Jerzego B. nieudacznika .

29            0
~~~TSwiślak
Myśliwy
Myśliwiec nie leniwiec.Jak rasowy myśliwy,niestety ustrzelił,a właściwie jego stalowi podopieczni naszą Wisłę..Aż się chce krzyczeć k..mać,Wisła grać!

13            0
~~~Arturo
No i tyle.
Gość powiedział co wiedział i tyle w temacie. Nie pirdolenie o taktyce,schematach,itd. To już kolejny trener w 1 lidze który przynajmniej mądrze mówi. Pomijam tego z Chrobry Głogów. Pozdrawiam.

15            0
~~~WzE
Zmiana trenera
Widać, że jest kilka poukładanych drużyń ze średnim składem, a mimo to dają radę. Myślę, że nie jeden pierwszoligowy trener chciałby poprowadzić Wisłę, i kt?ry więcej by robił niż gadał. Tutaj potrzeba awansu, ale też potrzeba zbudować drużynę, kt?ra sobie p?źniej poradzi w ESA, a nie spadnie spowrotem.

4            -4