Poniedziałek, 12 września 2022 r.

Mikołaj Biegański powołany do kadry U-20

Trener reprezentacji Polski do lat 20 Miłosz Stępiński ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowanie i towarzyskie mecze z Niemcami i Portugalią. Wśród jego wybrańców znalazło się miejsce dla bramkarza Wisły Kraków - Mikołaja Biegańskiego.

Z Niemcami kadra U-20 zagra 23 września o godzinie 18:30 w Unterhaching, a z Portugalią 27 września o godzinie 15:15 w Stalowej Woli.


Źródło: PZPN

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Prezes
Brawo i niech tam zostanie...
Czy nie ma lepszego bramkarza w tej drużynie... Dlaczego nie gra Hugi................?? ?? Czy tylko Muchy w Nosie trenera, który nie powinien wykonywać tego zawodu wystarczają, aby posadzić piłkarza z pensją kilkudziesieciu tysięcy miesięcznie i spokojnie przegrywać mecze. Może na to pytanie odpowie też p. Błaszczykowski (ot tak na trzeźwo!). Czy Żyro nie może mieć partnera na boisku. Tylko podjazdy i kłótnie - ot właściciele, zarząd i trenerzy - czy nie lepiej sie uspokoić i grać do jednej bamki. W czwartek kolejna konferecja p. jeszcze trenera. Ico .......... Śmiechu warte, albo milczenia LEWANDOWSKIEGO. Boże chroń nasza Wisełkę.

18            -31
~~~Anna
Brawo
Gratuluje. W pełni zasłużył na to powołania. Często ratuje nas z opresji.

31            -12
~~~Kibic20
Mikołaj
Uważam, że super. Mam nadzieję, że dostanie szansę, tym bardziej, że to mecze towarzyskie. Będzie to dla niego super doświadczenie.

25            -3
~~~Antoni
Wypromować
I sprzedać

5            -8