Poniedziałek, 12 września 2022 r.

Kontuzja Bartosza Jarocha nie jest groźna

Przeprowadzane badania Bartosza Jarocha, który spotkanie ze Stalą Rzeszów zakończył z kontuzją, wykazały naciągnięcie mięśnia czworogłowego uda piłkarza "Białej Gwiazdy".

Jaroch poddany zostanie rehabilitacji, jednak jeszcze przed starciem z Ruchem powinien dołączyć do zajęć z drużyną. Dopiero bezpośrednio przed piątkowym meczem - w zależności od ewentualnych dolegliwości - zapadnie decyzja dotycząca występu defensora - czytamy w klubowym komunikacie.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Gogito
Gruszkowski
Gruszkowski w dobrej dyspozycji jest lepszy. Z drugiej strony Konrad obniżył loty po spadku, więc mam nadzieję, że teraz zagra w podstawie i wróci do formy

28            -4
~~~Kibic20
Konrad Gruszkowski
Może Konrad dostanie szansę od początku meczu, bo jakoś Jaroch nie powala.

22            -4
~~~ŁoPanie
to będzie grał bo ....
Musi. Jeśli zagra od pierwszej - nie dotrwa do końca. Typuję kontuzję i długą rekonwalescencje, wyłączającą go z walki o utrzymanie w 1 lidze. No chyba że zagra wspaniały zmiennik :). Wtedy wejdzie w 2 połowie.

4            -13
~~~Loża szyderców alias ciemny Średniowiecz
Czyli, ile tygodni przerwy?
,,...powinien dołączyć ... w zależności od ewentualnych dolegliwości ... zapadnie decyzja ..."

5            -9
GrzegorzS
Tak na merginesie Gruszkowski dostał
szanse w Rzeszowie i sobie nie poradził nie rzucił na kolana nie wywalczył po prostu miejsca w składzie więc jeśli zagra od początku to jedynie gdy Jaroch nie będzie na to fizycznie gotów. Brzęczek nie może robić niepotrzebnych zmian na pozycjach, które są stabilne. Gruszkowski i tak dostaje kolejne szanse, ale by wygrać pozycję na obronie musi znacznie poprawić swoje granie i trafić przynajmniej dwa razy z dyspozycja dnia by odzyskać zaufanie. Ma w dorobku bramkę i to fajnie, ale mimo dostanie kilku szans niewiele więcej pokazał. Myślę, że po poprzednim dobrym sezonie ma ten typowy dla młodych piłkarzy dołek formy i musi sam się przełamać wywalczyć swoje miejsce w składzie a potem ustabilizować pozycję. To dobry młody piłkarz, ale musi to potwierdzić. Sezon przed nami długi na pewno dostanie swoja szanse, ale musi ją wykorzystać.

14            -12
~~~Realista
Grzesiu S
Masz rację ale nie do końca.Brzęczek nie powinien już robić rzadnych zmian.To jego powinni zmienić ?

17            -7