Piątek, 16 września 2022 r.

Kibice Wisły pobili frekwencyjny rekord I ligi!

Spotkanie Wisły Kraków z Ruchem Chorzów obejrzy rekordowa publiczność w historii pierwszej ligi piłkarskiej. Dotychczasowy rekord należał do Górnika Zabrze, którego spotkanie z GKS-em Katowice wiosną 2017 roku obserwowało na żywo 20 987 kibiców. Na dzisiejszym meczu Wisły z Ruchem fanów będzie co najmniej 21 tysięcy.

Wartość tę kibice kupujący wejściówki na czekające nas o godzinie 20:30 przekroczyli na ponad dwie godziny przed spotkaniem, a to oznacza, że rekord tylko i wyłącznie będziemy właśnie śrubować!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Jdjejeje
Ruch
Heh dobre, bilety kupowało pełno z Ruchu to nie nasi kibice !

15            -29
~~~Janko Buszewski
Mega fajny jest ten przedmeczowy
entuzjazm,spowodowany historyczna frekwencja,ale ja bym sobie życzył takze tej pomeczowej radości i kibicowskuego entuzjazmu,spowodowanych dobrą grą i korzystnym rezultatem. Sama frekwencja wyniku nie zrobi a my już dawno udowodnilismy, że WIERNOŚĆ to nie jest dla nas słowo bez pokrycia.Teraz mówimy -sprawdzam, czekając na wyciągnięte karty z rękawów piłkarzy i sztabu.Dziś mamy wziąć całą pulę i...nie ma odstępstwa od tego ani na pół cala.JJJBG.

19            -3
~~~WisłaKlin y
Jak zwykle kibice nie zawodza
zobaczymy czy pilkarze udzwigna to

26            0
~~~Jarek
Rekord
To jest prawdziwa zgoda Wisła i Ruch a nie WKS co woli Motor bo do Lechii Gdańsk za daleko

21            -10
Tss
Kibice Wisły i Ruchu
Tak powinien brzmieć tytuł

17            -8
~~~Lando
TSW1906
"... Ty najlepszych kibiców w Polsce masz..." Tylko zwycięstwo, Wisełko tylko zwycięstwo...

21            0
~~~Pingwin
Mecz
Szkoda że na boisku też będziemy śrubować rekord,a mianowicie 4 porażkę z rzędu.Po kompromitacji w Rzeszowie,trudno być optymistą.

13            -13
~~~TK
No to z takim wsparciem
Treneiro a za nim jego podopieczni nie przestraszą się kolejnej piłkarskiej potęgi i będą grać swoje a nie tylko przeszkadzać w grze

14            -1
~~~Johnny
I co z tego?
Radość przez łzy.Lepiej mieć dobrą drużynę i grać przy 7-10 tys kibiców niż nieudolnych kopaczy których parodystyczna kopaninę ogląda co dwa tygodnie kilkanaście tys ludzi

7            -14
~~~Arturo
Kibice
Obym nie był złym prorokiem,boję się, aby młodym ten fantastyczny doping,a będzie, nie związał nóżek. Oby nie. I Wujek niechaj nie pieprzu o doskonale zorganizowanym,świetnym Ruchu!! Tylko piłkarzom się mówi: panowie rozpier........... To towarzystwo grajków z Chorzowa. Ostro z jajami na nich!! No. Tyle. Pozdrawiam.

10            -1