Sobota, 17 września 2022 r.

Mikołaj Biegański: - Mecz na remis

- Jest niedosyt, ale ten punkt z przebiegu spotkania musimy szanować, bo taki powiem szczerze - mecz na remis. Obydwie drużyny stwarzały okazje, ale chyba jednak ten niedosyt jest większy, niż satysfakcja z punktu - powiedział po meczu Wisły z Ruchem Mikołaj Biegański.

Biegański mógł się mimo to czuć bohaterem tego spotkania, bo w końcówce pierwszej połowy obronił rzut karny. I właśnie o komentarz do tej interwencji został poproszony.

- Żeby teraz ludzie nie zaczęli pisać, że jednak karne potrafię bronić, więc spokojnie. Żeby nie było takiej różnorodności w opiniach. Na pewno jeszcze odnoszę się do poprzedniego pytania, bo szkoda, że nie wygraliśmy, ale od czegoś trzeba zacząć. Rozpoczęliśmy fantastycznie ten sezon, a mamy chwilowy kryzys, ale jestem pewny, że z niego wyjdziemy - powiedział Biegański.

- Na pewno wyglądało to lepiej, niż w poprzednich meczach, bo to rozluźnienie było u nas zdecydowanie za duże, dlatego przegrywaliśmy po straconej bramce i takie rzeczy się nie mogą tak często powtarzać - dodał wiślak.

Na zakończenie Biegański został zapytany o frekwencyjny rekord pierwszej ligi, który padł w tym spotkaniu oraz o wspólną celebrację obydwu drużyn, po zakończeniu zawodów.

- To bardziej smaczek dla kibiców, niż dla nas piłkarzy, bo my na boisku nie mamy żadnych sentymentów do siebie, ale cieszę się, że taka frekwencja dopisuje, tym bardziej w pierwszej lidze. Te większe mecze mają swój charakter i ja osobiście czuję się w takich bardzo dobrze - zakończył Biegański.


Źródło: Polsat Sport News

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~TSwiślak
Beka
Ale beka z tym karnym,he,he! Dobra scena do filmu.Brawo Miko za ,,powstań''!

12            -4
~~~stary wiślak 47
+
Żadnych [...]yków ,a będzie dobrze. Refleks masz,korzystaj z niego.

13            -3
~~~arex
karny
Strzelający karnego nie obejrzał Twoich wyczynów przy poprzednich karnych, bo wiedział, że zawsze zostajesz na środku.

14            -3
~~~Fan
Nie tylko obroniony karny.
Mikołaj Biegański jest czołowym piłkarzem Wisły już od roku, mimo młodego wieku.

15            -3