Sobota, 17 września 2022 r.

Kacper Duda: - Jest to mały krok, który powinien nas podbudować

- Na pewno musimy szanować ten punkt, bo z jednej strony i my i Ruch mieliśmy sytuacje, a Ruch także niewykorzystany rzut karny. Pod koniec mieliśmy bardzo dużo oddanych strzałów i okazji, które może nie były stuprocentowe, ale i my i Ruch mogliśmy w tym spotkaniu wygrać - mówił po potyczce Wisły z "Niebieskimi" Kacper Duda.

- Po serii trzech porażek zdobywamy punkt z liderem, więc jest to mały krok, który powinien nas podbudować i będziemy starali się zdobyć trzy punkty w następnym spotkaniu - deklaruje młody wiślak.

- Nie ma się co oszukiwać - Ruch to jest dobra drużyna, która potrafi grać w piłkę i potrafi zdominować przeciwnika. W drugiej połowie na 10-15 minut strasznie nas zdominowali, co skwitowali bramką i jest remis - dodał Duda. - Może zabrakło nam w tej końcówce trochę szczęścia, trochę dokładności? Trudno powiedzieć - przyznał.

- Teraz w tej przerwie drużyna na pewno odpocznie psychicznie od meczów o punkty, ale będzie też ciężko pracować i starać się poprawić słabsze strony i pojedziemy do Chojnic po trzy punkty - zakończył 18-latek.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~TSwiślak
Wyłamka...
Kacper nie użył słowa NIEDOSYT,czyli jest niejaka szansa,że będzie dobrze..

14            -1