Sobota, 17 września 2022 r.

Bartosz Jaroch: - Mam nadzieję, że ten punkt, to będzie dobry prognostyk

- Z jednej strony jest niedosyt, bo potrzebowaliśmy trzech punktów. Po raz kolejny prowadziliśmy, ale też po takiej serii trzech porażek trzeba teraz każdy punkt szanować. I mam nadzieję, że ten punkt, to będzie dobry prognostyk, bo przede wszystkim graliśmy z liderem - mówił po spotkaniu z Ruchem Chorzów obrońca krakowskiej Wisły - Bartosz Jaroch.

- Za dużo popełniamy indywidualnych błędów, czego konsekwencją są stracone bramki. Ostatnio traciliśmy ich dużo i musimy na pewno zwrócić uwagę na grę defensywną, bo z przodu zawsze mamy jakieś sytuacje i strzelamy te bramki - dodał wiślak.

- Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Strzeliliśmy bramkę, ale początek drugiej wyglądał słabiej. Odgryzaliśmy się kontrami, a pod koniec meczu mieliśmy ich kilka i szkoda, że ich lepiej nie zakończyliśmy - przyznał obrońca.

W meczu z Ruchem Jaroch zagrał nie jak zwykle po prawej stronie boiska, a po lewej.

- Moja nominalna pozycja to prawa obrona, ale rozmawiałem z trenerem i była taka potrzeba. Jestem do dyspozycji na takiej pozycji, na jakiej mnie trener będzie potrzebował. I postaram się zagrać jak najlepiej - przyznał wiślak.

Następny mecz ligowy Jarocha jednak ominie, bo w potyczce z Ruchem obejrzał on czwartą w tym sezonie żółtą kartkę.

- Czwartą kartkę dostałem dość przypadkowo, ciężko było jej uniknąć. Teraz pauzuję, ale mam nadzieję, że chłopaki pojadą do Chojnic i przywiozą w końcu trzy punkty - zakończył obrońca Wisły.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Re
R3
Chłopie ty nie grasz w Resovii, tylko Wiśle Kraków

41            -4
~~~Twuj nik
...
Zaczął się minimalizm, powtórka z rozrywki...

26            -4
~~~inek
Słaby
Niestety, ale jesteś za słaby na Wisłę, Najpierw miałem nadzieję, że coś będzie, ale niestety. Przykro mi tym bardziej, że emocjonalnie jestem związany z Resovią.

14            -10
~~~Jaki
Wisła
Przepraszam,ale ja nie widzę jak taki piłkarz może grac w Wiśle. Wypowiedzi skandaliczne jak można być zadowolonym po punkcie u siebie. Wcześniej z Puszcza blamaż.Rozumiem można przegrać n wyjeździe ale jak się mówi o awansie to remisami u siebie się tego nie doprowadzi.Gdzie jest trener który ma charyzmę. Dlaczego nie widzę żadnej sportowej złości u tych zawodników po przegranej. Nie wiem czy będzie nawet baraż.

24            -5
~~~Mark
Jaroch miał być wzmocnieniem
Jest za słaby na Wiśle słaby punkt

8            -3