Sobota, 17 września 2022 r.

Kontuzja Igora Łasickiego

Spotkanie z Ruchem Chorzów z kontuzją zakończył kapitan krakowskiej Wisły - Igor Łasicki. U obrońcy zdiagnozowano naderwanie mięśnia uda.

Podczas przerwy na kadrę zawodnik poddany zostanie rehabilitacji, a także - w początkowej fazie - treningom indywidualnym o zmniejszonych obciążeniach. Celem sztabów medycznego i szkoleniowego jest doprowadzenie defensora do pełni sprawności przed powrotem na ligowe boiska. Postępy w leczeniu będą monitorowane na bieżąco - czytamy w klubowym komunikacie.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


23    Komentarze:

tedyy
Kontuzje w drużynie
Ciekawe jak długo będzie się leczył.Czy nie czas zmienić lekarza i fizjo

111            -10
~~~Gjanni
Echh
Nasz sztab medyczny z fizjoterapeutą Karolem Biedrzyckim wykończą naszych piłkarzy. Piłkarze są źle przygotowani pod kątem fizycznym, i z byle czego tworzą się urazy i kontuzje.

102            -12
~~~Francisco Scaramanga
Deja vu..
Pytanko do sztabu medycznego Wisły - co wyście zrobili piłkarzom, że padają jak muchy, jeden za drugim?

109            -10
~~~Jarek
Ocena sytuacji
Trener dzwoń po Herberta bo bez klubu

95            -9
~~~komato
Źle się dzieje...
Tragiczna wiadomość! Igor był naszą opoką od początku sezonu, jego strata to spory ubytek dla Wisły. Z początku sezonu wydawało mi się, że mamy bardzo wyraźnie obsadzoną pozycję stopera - do gry kwalifikowali się Łasicki, Colley, Uryga, Moltenis, Skrobański. Tymczasem trzech pierwszych zmaga się z kontuzjami, a jedyną alternatywą dla Borisa i Kacpra pozostaje Balta, który w Słowenii awaryjnie grywał na środku obrony. Przemilczę kwestię sztabu - pozornie nazywanego medycznym - który kompletnie nie potrafi zapanować nad rosnącą plagą urazów. Nie jest dobrze, niestety...

68            -8
~~~Arturo
Sztab medyczny
Czyli nic nowego!! Co ten sztab medyczny robi? A raczej czego nie robi? Co mecz to kontuzja,oby to leczenie rzeczywiście trwał tylko podczas przerwy. Wątpię znając naszych pseudolekarzy. Doczekamy choć jeden mecz bez urazu! Aby Wujek nie miał znowu wymówki. Te kontuzje w części to też jego wina. Coś nie tak z tymi przygotowaniami przed sezonem. Oj kto liczy na diametralną zmianę sytuacji po tej przerwie to srogo się pomyli. Obym się mylił.

30            -5
~~~Janko Buszewski
Jarek,Herbert nie żyje
poza tym,to poeta a nie piłkarz :):)

43            -6
~~~Jarek
Igor
Ok przyjmuje, to tylko Boris i gramy trzema obrońcami i wahadłami , na Rabę Dobczyce czy Chojniczankę to wystarczy, ze Słoniami to ciężko będzie

7            -11
~~~Sewciu
Obrona
Jest wolny Hebert i Gerson ,znany z gry w Górniku Ł. i Lechii . Ciekawe w jakiej są dyspozycji , od 1 lipca bez klubu . Może w 1 lidze daliby awaryjnie radę ?

19            -6
~~~Arturo
Do Janko
Ale Ci to wyszło z poetą!! Hihi szacun za poczucie humoru, nie tylko wiedzy o Wiśle. Tak trzymać. Pozdrawiam.

32            -5
~~~Kosiarz
Niegroźna kontuzja...
Czyli na wiosnę może będzie gotowy pod "opieką" sztabu fizjo-med... Pereira też ponoć lekka kontuzja miał już dawno grać...

40            -5
~~~Misioł
@Sewciu
I to nie byłoby głupie na ten moment, ale tak z marszu grac na poziomie pewnie byłoby ciężko. na tą chwilę jest skrobanski, moltenis i Balta więc jest całkiem wesoło ale jeszcze nie śmiesznie.

16            -2
~~~Janko Buszewski
Arturo,tak mnie coś na żarty
wzięło. Sewciowi miałem odpisać ze z kolei Gerson to obrazy malował,ale jemu to chyba nie o Wojtka chodziło ...!? :):) Trzym się Kolego.

12            -3
~~~TSwiślak
Łasy
Jeszcze on odpada,pięknie...Czyżby z góry na pazury? Jeszcze wierzę ,oby nie w święte jeże,że jednak nie,nie będzie tak źle...J A Z D A ....

12            -3
GrzegorzS
Ile w tych wpisach optymizmu
po prostu serce rośnie.

15            -19
Jazz
Do Janko Buszewski
Jak chcesz w to koniecznie brnąć to przypominam, że Jan Kobuszewski to był znany, polski aktor. ;)

16            -4
~~~Janko Buszewski
Jazz,znam i wiem
kto zacz,ale ja jestem Janko Buszewski.Poza tym,jesteśmy diametralnie różni z Panem Janem. Myślę o atrybutach wizualnych,aczkolwiek kto wie, może coś nas jednak łączy ?:). A tak całkiem na powagę, aktor genialny.Dziś takich artystow sceny jak Gajos, Zapasiewicz,Wilhelmi,Kow alski czy Karewicz juz się na codzień niestety nie spotyka.Pzdr.

19            -4
kazo73
Sztab medyczny.
Teraz niech wykaże się ten nieudolny sztab medyczny,mogę się założyć że nie zdążą Igora wyleczyć. Najwyższy czas panie prezesie Nowak zrobić czystkę w tm sztabie.

23            -2
~~~Robert
Kontuzje
Oni sami powinni się leczyć ten cały sztab

12            -2
~~~Arturo
Do Janko
Skoro o aktorach,a może jednak do wymienionych przez Ciebie dodać Fronczewski? Jak dla mnie również doskonały aktor. Konsul,Znachor,Akademia Pana Kleksa.Oj dużo innych. Sorki,wiem,to portal Wisełki. Nie Filmowy,ale trochę luzu przy niedzieli. Pozdrawiam.

6            -3
~~~Kathi Kibice z Bremen
Kontuzja
Igor zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia.Szkoda bo to dobry pilkarz

7            -1
~~~Sewciu
~~~Misioł
Podejrzewam ,że nie jedna osoba chciałaby powrotu Marcelo ,ma 35 lat więc czas najwyższy na powrót ,lecz gra w Australii na pewno za dobry hajs ,a Wisełka w 1 lidze musi ciąć koszty cóż.... Marzenia przynajmniej to darmocha ?

3            -3
~~~Chet
kontuzje
Niestety kontuzje wynikaja z powodu zlego przygotowania /fizycznego/ do sezonu !!

3            0