Niedziela, 25 września 2022 r.

Kacper Przybyłko zagrał przeciwko Francji

Obrońca krakowskiej Wisły Kacper Przybyłko wystąpił we wszystkich trzech meczach towarzyskiego turnieju Limoges Tournament kadry Polski U-18. Po występach przeciwko Szkocji i Estonii, dziś młody wiślak zagrał w spotkaniu przeciwko Francji.

Francja (U-18) - Polska (U-18) 2-3 (2-2)

0-1 Oliwier Sławiński (6.)
1-1 Mokrane Bentoumi (22.)
2-1 Ilyes Housni (25.)
2-2 Olaf Kozłowski (27.)
2-3 Kacper Masiak (70.)

Wiślak wyszedł w podstawowym składzie naszej reprezentacji, a mecz został przerwany w 77. minucie, po czwartej czerwonej kartce dla zawodnika zespołu francuskiego.

Polska okazała się najlepszym zespołem w/w Turnieju.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~komato
Doświadczenia reprezentacyjne Kacpra...i nie tylko
Brawo Kacper! Miło jest widzieć młodego Wiślaka, który ma pewne miejsce w składzie młodzieżówki. A co do samego meczu - towarzyszyły mu dosyć niecodzienne kulisy przerwania w 77. minucie. Przy stanie 3-2 dla Polski Francuzi się ostatecznie wykartkowali po intensywnej bójce, która nastąpiła po ostrym faulu na polskim zawodniku. Rywale złapali 4 wykluczenia w przeciągu 22 minut , co poskutkowało zakończeniem meczu przed czasem. Aż się przypominają czasy starych gier z serii FIFA, gdzie dla zaspokojenia zwykłej ciekawości łapało się czerwone kartki aż do momentu przerwania meczu. Francuskiej młodzieży ta wątpliwa sztuka właśnie się "udała".

11            -1