Wtorek, 27 września 2022 r.

Porażka kadry U-19 z Włochami. Kacper Duda nie zagrał

Reprezentacja Polski U-19 okazała się najlepszą drużyną grupy piątej pierwszej rundy eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Po zwycięstwach z Bośnią i Hercegowiną oraz Estonią, dziś "biało-czerwoni" przegrali wprawdzie 0-1 z Włochami, ale i tak wygrali swoją grupę. W żadnym z tych spotkań nie zagrał jednak powołany na nie pomocnik krakowskiej Wisły Kacper Duda.

Polska (U-19) - Włochy (U-19) 0-1 (0-0)

0-1 Samuele Vignato (90. k.)

Warto dodać, że wszystkie w/w mecze eliminacyjne kadra Polski U-20 rozegrała w Gdyni. Jako że już w piątek zespół "Białej Gwiazdy" czeka spotkanie ligowe w pobliskich Chojnicach, dlatego też Duda ma nie wracać znad morza do Krakowa, a dołączy do udającego się w czwartek na północ Polski zespołu "Białej Gwiazdy".


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Lucek
Absurd
Swoją droga jest to dość absurdalne, ze Talar zagrał w każdym meczu u20, a Duda nie wszedł nawet na minutę w trzech meczach u19

25            -7
GrzegorzS
W przypadku Kacpra Pan Brosz zmarnował chłopakowi dwa tygodnie, które mógł
przepracować w klubie. To w środku sezonu dla 19 latka walczącego o podstawowy skład zespołu klubowego bardzo ważny moment. Gdyby w jakiś sposób wykorzystał by chłopaka w którymś meczu. Wziął sobie zabaweczkę z półki bo może by sobie pooglądać. Miejmy nadzieję, że choć porozmawiał z piłkarzem przez ten czas. Biorąc pod uwagę, że Wisła gra na drugim końcu kraju to poza zespołem młody chłopak jest przez 17 dni w tym trzy w ogóle poza profesjonalnym treningiem w grupie. Kompletna porażka. Zobaczymy jak chłopak zareaguje na tą zabawę nie zdziwi mnie jak będzie miał problemy motoryczne w końcówce sezonu, ale Pan Brosz sobie poglądał.

5            -3