Piątek, 30 września 2022 r.

Statystyki meczu: Chojniczanka - Wisła

Zapraszamy do zapoznania się z kompletem oficjalnych statystyk po meczu 12. kolejki ligowej, w sezonie 2022/2023, w którym zmierzyliśmy się z Chojniczanką Chojnice.

Chojniczanka - Wisła

Bramki: 1-0 (0-0)
Strzały celne: 3-6
Strzały niecelne: 2-6
Ataki: 92-106
Niebezpieczne ataki: 67-59
Posiadanie piłki (w %): 40-60
Rzuty rożne: 2-12
Żółte kartki: 4-4
Czerwone kartki: 1-0
Faule: 15-23
Niebezpieczne rzuty wolne: 2-2
Spalone: 1-1
Strzały w obramowanie: 0-0
Strzały zablokowane: 0-5
Strzały na bramkę: 5-17
xG: 0.98-1.87


Źródło: Statscore, Footystats

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~tabaluga
hmmm
Popatrzyłem trochę na wszystko pod innym kątem. Jaki my mamy beznadziejny cały sztab i trenerów... Część z Was nazywa piłkarzy partaczami co niekoniecznie jest prawdą. Zaczął się jakiś czas temu nowy sezon i nowe otwarcie. Przyszło dużo nowych piłkarzy, wytrenowani przez swoje wcześniejsze kluby - starczyło to na 5-7 spotkań. Jest mogiła. Przyszedł Rodado - trzy kolejki wystarczyły żeby z super strzelca stał się drugim Sikorskim i nie trafiał setek. Tu nie chodzi o samych piłkarzy - tu nie ma sztabu jako takiego. Nie ma chemii między drużyną a resztą klubu. To jest straszne. Przyszedł Moltines zaczął jako tako i znowu równia pochyła. Te wszystkie Kazki, Sobole, Brzęczki... Tu trzeba zmieniać a nie tkwić w marazmie.

32            -5
~~~stary wiślak 47
Pan trener znow
oglądał inny mecz niż ja. Jego ocena meczu polega na "gdyby" A to jest tragedia, uzmysłów sobie,że nie jesteś wstanie wydobyć z piłkarzy nic,nie potrafisz dotrzeć do ich świadomości. Odejdź i weź ze sobą Kmiecika.On też ma swój udział w tym maraźmie.

27            -3
~~~fan Wiselki
dymisja...!
Panie Kazimierzu Kmiecik - daj Pan przykład pierwszy, i podaj się Pan do dymisji jako pierwszy, ....a potem dr. URBAN, ..i kolejni puki nie doszło do tragedi dla pełnych trybun R22!

3            -1