Piątek, 7 października 2022 r.

Rezygnacja Jarosława Królewskiego!

Jak podała "Gazeta Krakowska" Jarosław Królewski złożył rezygnację z funkcji członka i wiceprzewodniczącego rady nadzorczej piłkarskiej spółki Wisły Kraków.

Informację, którą jako pierwszy podał dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Filip Zieliński, potwierdzić miała "Gazecie Krakowskiej" rzeczniczka prasowa naszego klubu - Karolina Kawula.

Przypomnijmy, że Królewski jest jednym z głównych akcjonariuszy TS Wisła Kraków SA. Należy do niego 26,84% akcji spółki.


Źródło: Gazeta Krakowska

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


32    Komentarze:

~~~twuj nik
szkoda gadać...
taki z niego Wiślak był... pojawiły się pierwsze problemy i ucieka jak szczur!

31            -154
~~~Onomatope jus
Ło panie...A to żem się nie spodziewał
A dacie w końcu człowiekowi spokojnie obejrzeć mecz?!

61            -6
hobiz
Chłopcy
Tak to jest jak chłopcy biorą się do interesów . Byle problem i każdy ciągnie w swoją stronę . A na dodatek rozgrywki rodzinne , przepychanki . Wyjścia są 2. Albo się chłopcy dogadają , albo Wisła znajdzie nowego właściciela.

52            -32
~~~poppo
Pytanie.
Czy perspektywa marsjańska już ostatecznie w Wiśle upadła?

65            -21
~~~c2
czemu ucieka?
złożył rezygnację z funkcji członka i wiceprzewodniczącego rady nadzorczej... To nie oznacza że odchodzi. Ciekawe co tam się dzieje?!

113            -4
~~~Smith
Karolina
To Karolina już nie jest Biedrzycka tylko znowu Kawula? Przypadek?

92            -12
~~~tom88
dymisja
tak naprawdę, to cała Rada Nadzorcza powinna odejść, podobnie jest właściciele (tak, to ci sami). Wydaje się to w zasadzie niemożliwe, ale sprzedali trzech piłkarzy i za żadnego z nich nie ma kasy... Za transakcje odpowiada Zarząd, kontrolowąła to wszystko RN. To jest w zasadzie statystycznie niemożliwe, aby stracić na trzech najlepszych piłkarzach i jeszcze spaść z ligi, nie wiem co jeszcze więcej oni mogliby zepsuć...

78            -26
~~~inek
Boże miej nas pod opieką
Następnej wojny, pomiędzy właścicielami, którzy tylko pożyczali Wiśle pieniądze nie przetrwamy.

91            -5
~~~Tss
Twuj nik
Twój komentarz jest tak samo mądry jak twuj nik

38            -6
~~~micz
Papa
Trzech wlasicieli klubu sportowego :) To nigdy nie mialo szansy bytu w dluzszej perspektywie. Dziekuje za probe uratowania Wiselki aczkolwiek biorac pod uwage to co sie aktualne wyprawia watpie aby to byla dobra decyzja.

43            -11
~~~Tss
Do c2
Może nie odchodzi, ale robi komuś miejsce w zarządzie. Nie wiem co sądzić. Podobno znaleźli jakiegoś inwestora. Z naciskiem na podobno.

33            -12
~~~Lolek
Podsumowanie
Takich trzech jak ich dwóch to nie ma ani jednego.

32            -4
~~~TS_Maciek
Dzięki Wiśle stał się osobą publicznie znaną..
... więc cel zrealizowany. Okazuje się, że w Trojkącie w którym: Kuba nie ma pojęcia czym jest zarządzanie klubem piłkarskim, Królewski, żyjący z kolejnych rund inwestycyjnych w Synerise oraz Jażdżewski - manager z długoletnim doświadczeniem przegrywa ten, który zna się na biznesie. Królewski i Kuba grają swoje gierki, kosztem naszego klubu. Jako udziałowiec klubu żądam walnego zgromadzenia i wyjaśnienia nam wszystko się dzieje na poziomie Rady Nadzorczej.

46            -28
~~~Nick
Dopisek
Jakie są + pobytu Królewskiego w Wiśle? No właśnie.. trudno jakieś wskazać. Dużo pisał na Twitterze, głównie pierdół.

44            -39
~~~Młody
TSW
Baba z wozu koniom lżej. Akwizytor zrezygnował; teraz czas na biletera

25            -40
pumex77
Problemem Wisły jest Błaszczykowski
Nie Królewski czy Jażdżyński. To wcale nie jest wiadomość dnia. Brzęczek nie jest wujkiem Królewskiego, tylko Kuby. Firma która "wygrała przetarg" na catering i ku..a nie ma nawet tacek na kiełbasy, pochodzi z Częstochowy, a nie od Królewskiego. Toniemy w dziadostwie i kolesiostwu. Ale nie Królewski tutaj nosi spodnie.

69            -24
~~~Kibic
Usunąć logo firmy Królewskiego z koszulek
W trybie natychmiastowym.

12            -62
wujek29
rada nadzorcza
to tam była w ogóle rada nadzorcza??!! Pan Prezes Dawid Błaszczykowski powinien już dostać pozew sądowy o działalność na szkodę spółki. Dlaczego? Prezes Nowak o tym wspomniał podczas ostatniego wywiadu. Otóż działanie na szkodę spółki poprzez podpisanie umów niekorzystnych dla spółki: transfer Aschrafa i Mateusza. W rezultacie Wisła straciła sportowo i finansowo ponieważ pieniądze jak się dowiadujemy nie wpłynęły na konto spółki i są problemy z ich uzyskaniem. Poza tym jego decyzje doprowadziły do spadku klubu z ekstraklasy i w rezultacie zmniejszenia znaczącego przychodów spółki bez których nie może funkcjonować i grozi jej bankructwo. Panowie "ratownicy" zarżnęli spółkę w podobny sposób jak ich poprzednicy. Tamci kradli a ci .... jeszcze wszystkiego nie wiemy ale pewnie się dowiemy powoli co tam narobili a teraz się pokłócili i uciekają od odpowiedzialności tak jak tamci. Brawo!!

42            -20
~~~Arturo
Dzięki
No i dobrze. Proszę zabrać ze sobą naczelnego Medyka. Powodzenia.

22            -22
~~~Anacharsi s scythae
Za ile Mars sprzeda udzialy?
Kupil za 7.500pln, zdegradowali Wisle obnizajac wartosc kadry z 30mln na ile 5-6mln(?)...

23            -16
~~~hyh
Odejście, dymisję
Ci co krzyczą by CAŁY zarząd odszedł to swocz kibolowska, chcąca znowu skoczyć na klub i plują po ludziach co Wisłę ratowali. Niech spotka was wielka tragedia , was wszystkich.

21            -38
MISIEK_BIS
A taki był prawie jak Musk...
Skończyły sie pieniądze w Wiśle - skończyła sie zabawa. Skończyła sie promocja. Ciekawe co akcjami - wzięte za darmo - czy i kto je przejmie? Może trzeba było mieć "cojones" i zrobić to zrobić po spadku Panie Jarosławie? Może akcje przekazać do Socios którzy regularnie wspierają klub? Każdy z "tria nieudaczników" dołożył swoje do obecnej sytuacji. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. To nie jest dobry czas na zwracanie jakiejkolwiek pożyczki. Po tym co oficjalnie powiedział Prezes Nowak na temat kwot - to nie są właściciele - to jest "cirkus" - jak mówił klasyk

19            -17
~~~Obiektywn y
Temat
Ludzie ...mielibyście trochę szacunku...akurat Jarek to nie był problem w tej układance...dobrze że był wtedy kiedy nikt nie chciał być...dzięki i powodzenia!!

60            -11
gamber
Jak to mozliwe...
..., że za 7 i pół tys złotych kupuje się 26 % akcji Wisły ??

17            -17
~~~gapa
szacunek
za dobre chęci i za świadomość własnych możliwości finansowych -powodzenia w mikrokosmicznych peregrynacjach

13            -4
Niewierny Tomasz
Co, wreszcie znalazł inwestora ?
Kto to ? Elon Musk czy Bill Gatees ?

14            -10
~~~BTA
nowe rozdania
Skonczyla sie promocja i skonczyl lansik. Z krola zostal blazen. Nie wiem o co chodzi od wewnatrz ale zadne jego tlumaczenie nic nie zmieni w opinii o nim. Szkoda wypominac mu szejkow zainteresowanych inwestycjami i juz prawie przejmujacych Wisle. Pokazywal kontakty na calym swiecie a tak w zasadzie juz o tym pisalem ze promowal siebie i swoja firme. Co z pozostalymi Panami o co poszla klotnia mozer by tak powiedziec szczerze o co chodzi. Jako akcjonariusz chce wiedziec co sie tam dzieje. Dam JK 15 tysiecy niech odsprzeda swoje akcje. Ma przebitke 100%.

15            -12
~~~Kibic20
Jarek
Ja ten wpis rozumiem, że Pan Jarek zrzeka się funkcji, co nie znaczy że odchodzi jako współwłaściciel. Oby tak było. Szacunek, bo jak nikogo nie było przed trzema laty, to on podał rękę z pozostałą dwójką.

15            -8
~~~dyrektor
dalsze koleje losu
do domkniecia budzetu brakuje 10 mln, rozmowy sa Kwiecien jest sklonny wylozyc 40 mln. potrzebny 2 sponsor ktory wylozy kolejne 40 baniek

8            -5
~~~Vlad
I tak to jest ze współwłaścicielami
Gdy nie ma osoby która posiada przynajmniej 51% i jednoosobowo ma władzę to zawszę są problemy. Gdy jeden człowiek który kocha dany klub i nim włada to wtedy wygląda zupełnie inaczej.

16            -2
~~~zbycho
finanse
Nie da się czytać tych komentarzy.... Gość odszedł z RN żeby nie bruździć w pracach zarządu, zadeklarował się że będzie wpłacał na Wisle ile trzeba a wy go jedziecie.

24            -6
Mario
Za mało faktów
Nie oceniam, szanuje decyzję

5            -4