Piątek, 7 października 2022 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z ŁKS-em Łódź

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 13. kolejki ligowej spotkaniu z ŁKS-em Łódź.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Lando
TSW1906
Cisse to jest parodia piłkarza.... Gruszkowski kolejny... Wisło Que Vadis...

30            -23
~~~Irasiad
Frajerzy
...

28            -10
~~~Marek
Pierwsza polowa bardzo dobra
Druga juz mniej, ale walczyli chociaz do konca. Widac mala poprawe.

29            -15
~~~Misioł
Standardzik
Masa pecha, karygodny błąd sędziego, sily na godzinę gry i kabaretowa ławka rezerwowych, ze szczerbatym parodystą na czele. Niemniej, powinniśmy się cieszyć. Dlaczego? No bo Jurek by nam ten mecz przerżnął. Mało tego, prowadząc 2:0 zdążyłby nas jeszcze skompromitować (Radomiak się kłania). A Sobol wyciągnął punkt, co w kontekście kosmicznych jaj odstawianych ostatnio w zarządzie wypada szanować. Żeby się potem nie okazało, że legendy i kosmici z zarządu pocelują w dublet.

34            -9
~~~Mark
Nawet Plewka
Nie odwrócił losów meczu

10            0
~~~~~~Misioł
ze szczerbatym parodystą na czele.
kto nim jest?

1            -5
~~~Misioł
@Misioł
nie podszywaj się pod prawdziwego Misioła bo Cię każę wychłostać. To ten, który według niektórych, w tym ludzi w zarządzie, miał zastąpić Yeboaha w walce o pozostanie w ekstraklasie. Nie wiem czy bardziej skandaliczna jest pomyłka w ocenie umiejętności, czy to że gość jeszcze zbiera minuty w naszym klubie

6            0
~~~Mark
Do misiol
Oglądaj mecze to zobaczysz Cisse!

7            0
~~~Żółwik
Młodzież!!
Z jednej strony niby wyjadacze typu Basha (bez fajerwerków, średniak), Coley (mocno nierówny, z ŁKS prosty błąd po którym pada bramka z wolnego), Fernandez (skrajnie jakościowo mecze) czy Rodado (tu na plus), Łasicki (bez szału) a z drugiej młodzież która naprawdę gra nieźle jak na swój wiek (zobaczcie co zrobili z rówieśnikami z Legii w PP) ale wyraźnie brak jakości w tym wszystkim. Możecie minusować ale myślę że ten rok zostaniemy w I lidze i wyjdzie nam to na zdrowie. Bo po co wchodzić do Eklapy żeby z niej spaść jak ostatnio. Czy to się komuś podoba czy nie potrzeba czasu na wyjście z tego kryzysu organizacyjno finansowego. I to nie jest kwestia tego roku, ale najmniej 2-3 lat. Właścicielami układ rodzinny się zmienił. Klubami zarządza biznesmen naprawiony w boju. Mimo wszystko idzie ku dobremu, ale zrozumcie młodzieżą tej ligi nie wygramy...

3            -2
~~~abacab
Błąd taktyczny
Wychodzimy najmocniejszym składem tak jak za trenera Brzęczka a potem zmiany w drugiej połowie tylko nas osłabiają co pokazał Bartek Talar. Nawet całowanie przez trenera Sobolewskiego przed wejściem na boisko nie pomogło strzelić mu gola w 100 % sytuacji.

3            0