Sobota, 8 października 2022 r.

Kacper Duda: - W pierwszej połowie pokazaliśmy trochę więcej charakteru

- Kolejny raz zdarza się nam taka sytuacja i nie wiem w zasadzie co zawodzi? W pierwszej połowie nie pozwoliliśmy się w ogóle zdominować przeciwnikowi, mieliśmy inicjatywę. Na drugą wyszliśmy dobrze, ale nagle czegoś nam zabrakło, straciliśmy bramkę po stałym fragmencie, potem drugą i naprawdę nie jestem w stanie powiedzieć czego brakuje - mówił po spotkaniu Wisły z ŁKS-em Kacper Duda.

- Na pewno pokazaliśmy ten zalążek krakowskiej piłki i będziemy chcieli to kontynuować w następnych spotkaniach i walczyć w nich o trzy punkty - dodał młody wiślak.

- W drugiej połowie mieliśmy sytuacje, także poprzeczkę po strzale Momo. Piłkę meczową miał też Bartek Talar, ale jej nie wykorzystał. Tak jest w piłce nożnej i musimy to zaakceptować. Straciliśmy bramkę na 2-2 i po niej nie byliśmy już w stanie się podnieść, ale będziemy walczyć - deklaruje Duda.

- Na pewno w tej pierwszej połowie pokazaliśmy trochę więcej charakteru i myślę, że to ona powinna być dla nas takim odnośnikiem do tego co chcemy robić i jak chcemy grać w następnym spotkaniu - zakończył pomocnik.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~TSwiślak
Do piłkarzy..
Pogadajcie z zarządem,może załatwią z PZPN-em , żebyście grali w każdym meczu tylko jedną połowę, to będzie trochę więcej charakternie...

18            -22
~~~TTT
Charakter
Jaki charakter pokazaliście? Ta drużyna nie ma charakteru. Pokazaliście to samo co w każdym meczu na tyle was tylko stać.

16            -18
~~~Kibic20
Kacper
Kacper bądź waleczny dalej, jak do tej pory. Akurat krytyka do ciebie jest nie na miejscu. My to wiemy, nie wiedzą tylko frustranci życiowi. Nie zwracaj na to uwagi. Pracuj dalej ciężko a w przyszłości zabłyśniesz jeszcze bardziej.

27            -2
~~~Bob
Mecz
A w drugie połowie pokazaliście, że jesteście patałachami.

7            -10
~~~MK1906
Kontrakt
Ciekaw jestem kiedy okaże się że Kacper jednak nie przedłuży kontraktu z Wisłą, tak żeby tradycji stało się zadość musimy stracić perspektywicznego młodego piłkarza, żeby było tragicznie jak zawsze.

10            -3