Sobota, 8 października 2022 r.

Igor Łasicki: - Nie strzelasz na 3-1, to remisujesz 2-2

- Nie jestem w stanie tego wytłumaczyć. Ciężko mi coś powiedzieć, tym bardziej mi jako obrońcy. Cały czas tracimy bramki albo ze stałych fragmentów gry, albo z rzutów karnych. Powinniśmy ten mecz także wygrać, a remisujemy. Jedziemy jednak dalej - mówił po spotkaniu ligowym z Łódzkim Klubem Sportowym Igor Łasicki.

- Myślę, że ta pierwsza połowa była jedną z lepszych naszych połów odkąd gramy. W drugiej czegoś nam zabrakło i na pewno będziemy to z trenerem analizować. Pierwsza połowa była super, dobrze się czuliśmy, był dobrze zorganizowany pressing. Dochodziliśmy do sytuacji, ale w drugiej połowie ta bramka trochę za szybko została stracona i dodała ona ŁKS-u pewności, że mogą też strzelić na 2-2. I tak się stało, ale znów faul blisko pola karnego i bramka. Przy 2-1 my mieliśmy okazję strzelić na 3-1 i my takie sytuacje musimy strzelać! Nie strzelasz na 3-1, to remisujesz 2-2 - stwierdził kapitan Wisły Kraków.

- Przy golu na 2-1 stałem przy pierwszym słupku i nie widziałem tego dokładnie. Musimy to przeanalizować i na pewno był jakiś błąd, bo straciliśmy bramkę - dodał.

- Pierwsza połowa pokazała, że potrafimy grać w piłkę. My naprawdę umiemy, tylko musimy walczyć do końca. A z tej drugiej połowy musimy znaleźć przyczynę dlaczego słabiej w niej wyglądaliśmy - powiedział wiślak.

Łasicki po raz pierwszy w tym sezonie opuścił boisko przed końcowym gwizdkiem sędziego, co było spowodowane przez kontuzję.

- Jeśli chodzi o mój uraz, to raczej myślę, że nie jest to nic poważnego. Myślę, że za tydzień zagram - zakończył.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

Mario
Masz rację
Dodam tylko , że Ty trzymasz poziom, reszta w obronie słabiutko

39            -9
~~~TYLKO WISŁA
kadra
W druzynie jest za dużo młodych chopców brakuje MEŻCZYZN.Młodżież tego nie uciągnie

53            -4
~~~TSwiślak
Wykręcił wykręt...
,,Nie strzelasz na 3-1, to remisujesz 2-2''..Ale pan Igor wymyślił górnolotną wymówę! Nawet dzieci znają inną wersję ,ale ta jest dla dobrych drużyn.,, Nie strzelasz na 3-1, to WYGRYWASZ 2-1''.

14            -37
~~~Kaem1414
Tswislak
Chyba zapomniałeś że na boisku jest jeszcze rywal. A bramka Pirulo (minutę po setce Mlynskiego) nie trafia się co tydzień.

18            -5
~~~Legion 1906
Kadra
Brzęczek stworzył drużynę na CLJ a nie na I ligę ciężko będzie coś ugrać więcej niż środek tabeli ale to dlatego że kasa była pusta po spadku i jest pusta. Za duży klub na tych właścicieli, bez wpompowania dużej kasy zimą awansu szybko nie będzie.

13            -6
~~~bodzio
Jedyny przyzwoity stoper
Przepalamy forsę w piecu. Taki Jaroch grający za 1/5 pensji Colleya, Rodado czy Fernandeza (nie mówiąc o Urydze którego problemy zaczęły się od złamania nogi na urlopie spędzanym w wesołym gronie) daje drużynie więcej niż każdy z wymienionych. Jeżeli w zimie mamy sprowadzić kolejnych przepłacanych przeciętniaków jak wymieniona trójka, to jedyne co osiągniemy to bankructwo klubu.

6            -5
~~~Psotnick
Hmm
Głupie podejście, ale już się przyzwyczaiłem do tego w przypadku Łasickiego. Wcześniej powiedział, że po stracie jednego gola nie wierzyli, że mogą zremisować.. chłop przerażony, jakby stracili 4 gole w 15 minut. Ktoś taki nie powinien być kapitanem. Łasicki ma takie podejście zrezygnowania, braku wiary, braku woli walki. Nie może tak mówić kapitan.

4            -9
~~~*1906
to jest jakieś fatum
zastanawiam się, co tak negatywnie wpływa na naszych kopaczy, bo po spadku i wymianie kilkunastu piłkarzy efekt jest ten sam . Czyli mówiąc krótko nie ma praktycznie nic i uważam, że ciągłe zmiany trenerów niewiele tu zmienią.

3            -1
~~~Mark
Do Kaem 1414
To nie strzel Młyński bo on nawet strzelać nie potrafi to strzelał Talar trudno

2            -1