Sobota, 8 października 2022 r.

Bartosz Jaroch: - Walki nie można nam odmówić

- Fajnie, że udało się strzelić bramkę, ale szkoda, że znów nie wygrywamy. Tym bardziej, że prowadziliśmy już 2-0, a nie potrafiliśmy dowieźć tego wyniku, albo nawet go podwyższyć, bo przy stanie 2-1 to my mieliśmy dobrą okazję na 3-1, żeby po prostu zakończyć ten mecz, ale się nie udało - powiedział po remisie z ŁKS-em zdobywca jednej z bramek w tym meczu, a mianowicie Bartosz Jaroch.

- Gdzieś jest problem i go szukamy. Mieliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę. Na drugą wyszliśmy, ale w niej brakowało już utrzymania się przy piłce, większego spokoju, ale no cóż - remisujemy ten mecz - mówił.

- Czy coś zmieniło się w szatni? Wiadomo jaką osobą jest trener Sobolewski i jakim był zawodnikiem. Chce nam też to wpoić, a mamy ciężki okres. Walki nie można nam odmówić, tylko że co z walki, skoro musimy punktować "za trzy" - dodał.

- Po straconym golu mieliśmy parę minut słabszych, ale później już ta gra się uspokoiła i mieliśmy sytuacje. Szkoda tej drugiej bramki, bo bezpośrednio z rzutu wolnego, z takiego kąta? Ta bramka podcięła nam skrzydła - zakończył Jaroch.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Kibic
?
Nie kompromituj się człowieku jakiej walki? Wy nie wiecie co to jest walka..ogladnij sobie byle jaki mecz z ligi angielskiej to zobaczysz jak wygląda walka na boisku!!poziom waszego zaangażowania i walki jest zerowy a w połączeniu z brakiem jakichkolwiek umiejętności czysto piłkarskich do się nam to autostradę do drugiej ligi..brawo patałachy!!

18            -18
~~~Nick
Heh
"bramka podcięła skrzydła". Chłopie.. w piłce traci się bramki, na tym ta dyscyplina polega. Możesz stracić 2 bramki i zremisować, co wam pokazał ŁKS. Ja rozumiem, że strata 5 goli w 30 minut może podciąć skrzydła, ale nie strata JEDNEGO gola na własnym stadionie. Weź się w garść i nie gadaj głupot.

14            -7
~~~Kibic20
Bartek
Wypowiedź piłkarza bardzo dobra, odzwierciedla to, co było na boisku. Poza tym on właśnie zagrał bardzo dobry mecz. Twierdzę nie tylko według siebie, ale przeczytanych i osiągniętych opinii.

13            -5
~~~Kibic20
@Kibic
Napisz może, za co sobie piłkarz Jaroch ,zasłużył na Twoje wyzywanie. Czym się skompromitował? A zanim napiszesz" patalachy"to się zastanów. Pisaliśmy, żeby dać trochę czasu Sobolowi to wszystko poskładać, to może trzymajmy się tego . Jeszcze porównywanie ligi angielskiej do polskiej, to już dziecinada.

11            -12
~~~TSwiślak
Walka
Fajnie to powiedział realista Bartek.,,.....tylko że co z walki, skoro musimy punktować "za trzy". A jego efektowna główka- majstersztyk!

7            -1
Niewierny Tomasz
@Kibic20
W Anglii uprawiają jakąś inną piłkę nożną niż w Polsce ?

7            -3
~~~Kibic20
@Niewierny Tomasz
To wskaż polski klub który dorównuje angielskiemu? Bo ja jakiś nie widzę, począwszy od strony finansowej po piłkarską.

5            -1
~~~Kibic20
Dopisek
Co piłkarze którzy są warci miliony, mają poziom naszych co są warci między 100-300 tys. Euro? To ci nasi też by grali w Anglii.

3            -2
Niewierny Tomasz
@Kibic20
W Anglii jest inna rasa ludzi, że im lepiej wychodzi ? Co z naszą nacją jest nie tak ? I nie zwalaj niczego na komunę bo za komuny takiej przepaści nie było.

2            -3
Niewierny Tomasz
@Kibic20 dopisek
a po za tym kto piłkarzom zabrania większego zaangażowania, woli walki do końca meczu i więcej sportowego prowadzenia się ? Może mają mniejszy talent ale trenując można wiele braków nadrobić. Patrz Robert Lewandowski.

2            -4