Sobota, 15 października 2022 r.

Mikołaj Biegański: - Będzie to szło w lepszym kierunku

- Założenia były takie, żeby wygrać, ale się nie udało, choć myślę, że idzie to w lepszym kierunku - powiedział po meczu w Niecieczy Mikołaj Biegański.

- Presja kibiców nie pomaga, ale musimy sobie też radzić z takimi zachowaniami - powiedział Biegański, komentując sytuację w trakcie wywiadu, kiedy to jeden ze zdenerwowanych po spotkaniu kibiców w niewybrednych słowach krzyczał w stronę bramkarza "Białej Gwiazdy".

- W drużynie jest większy entuzjazm, bardziej uwierzyliśmy w siebie i tak jak już powiedziałem - jestem przekonany, że będzie to szło w lepszym kierunku - zakończył Biegański.


Źródło: Polsat Sport News

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


15    Komentarze:

~~~jaki
Wisła
Chyba nie widział meczu Biegański czy co. gdzie jest poprawa ja jej nie widzę w ogóle,trochę biegają szybciej lecz z tego nic nie ma jak podają ciągle do tyłu,nie ma kompletnie zagrożenia bramki rywala.co za dramat gra. Obudźcie się wreszcie.

44            -14
~~~Azyl
Mecz
Biegan lubię Cię ale kibiców cza szanować jeździmy i chodzimy na mecze Wy co 6.mecz bez wygranej kibice już też mają swoje zdanie i cierpliwośc ABG

43            -14
~~~Tajmer
To było chamskie
Nie słyszałem dokladnie co jest krzyczane ale Biegański akurat jest naszym najmniejszym problemem w zeszłym czy tym sezonie. Także pozwól człowieku żeby ktoś przeprowadził z nim wywiad dla telewizji a nie rób opini kibicom z Krakowa że wszyscy są tacy jak Ty. I tak opinia naszych kibiców w świecie piłkarskim nie jest na najlepszym poziomie.

70            -15
~~~TSwiślak
Tabela
Dobry kierunek to awans ,nie ogon,Mikołaju..

24            -9
~~~Bartek
Wywiady
Dopóki nie nauczą się grać powinni mieć zakaz wywiadów. Na boisku prezentują dno ale do wywiadów to pierwsi są nasi gwiazdorzy

23            -39
~~~Zniesmacz ony
Najlepszym podsumowaniem miejsce w tabeli
Bieganski popatrz na tabelę a potem opiwiadaj glodne kawalki kibicom, ktorzy chodzą na Wisłe dluzej niz ty masz lat. Masz nas za [...]?

35            -16
~~~WNH
JA
To że będzie szło to już parę razy słyszałem od was piłkarzy ale nie wiem czy hajs na konto czy lenistwo bo na pewno nie punktowane.Macie po prostu w Wiśle za dobrze i tyle w temacie.

25            -10
~~~Stanisław
Skoro Mikołaj
To chyba z choinki się urwał. Bo my kibice widzieliśmy coś zgoła innego

16            -10
~~~Kibic20
Mikolaj
Mam nadzieję, że nie czytasz tych niektórych wypocin.Zakaz wypowiedzi pisze jeden, a jak Fernandez nie chciał się wypowiadać, to krytykowano go i pisano, że w zasadzie muszą podejść do wypowiedzi. A czym dzisiaj zasłużył sobie Mikołaj na krytykę i wyzywanie na boisku?

31            -15
~~~ŁoPannie
Mały Miki
Miki - jesteś tak młody jak mądry. Z drugiej strony - kto typował młodego do wypowiedzi pomeczowej ... Sami amatorzy. Zgodnie z tym co było do przewidzenia - witaj 2 ligo ( 3 ligo). Wstyd tak grać w 1 lidze a o Ekstraklasie to należy zapomnieć na lata.

11            -12
~~~Bolo
Entuzjzm
Od kiedy to bierze sie kase za entuzjazm .

6            -4
~~~fabio
Broda
Uważam, że czas na Kamila Brodę.Trzeba szukać innych rozwiązań skoro te nie działają.

9            -14
~~~Arturo
Bramkarz
A może jednak Broda? Czemu nie. Komuś tu widać woda sodowa uderza do główki. Niech sobie odpoczniesz,entuzjazm to ja mam,ale gdzie indziej, ech,szkoda słów.

1            -4
~~~marek
wygania
widze ze pasiaki od rana aktywne tutaj - wyp.. lac do siebie ,dziekuje :)

8            -1
~~~elPanki
Kibice
Spuściliście się z ligi a teraz jesteście an dobrej ścieżce by zrobić to samo wiec MIkołaj zrozum, że przy Was mamy anielską cierpliwość.

2            0