Sobota, 22 października 2022 r.

Wisła gra z Podbeskidziem! Zapraszamy na relację tekstową live!

O godzinie 17:30 piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczną mecz 15. kolejki ligowej sezonu 2022/2023, w którym zmierzą się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli oglądać tego spotkania, przeprowadzimy relację tekstową! Zapraszamy!

Wejście do relacji »


 KK

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~Polo
CD żenady
10 minuta i szok w oczach kopaczy w koszulkach Wisły. Czarno to widzę.

26            -3
~~~Nick_
temat
tylko Sobola szkoda, jak i kiedyś Kazika Moskala

3            -2
hobiz
Koszmar
Tego nie da się oglądać . Złe podania , złe odbiory , złe wybory , brak płynności w grze , a co najważniejsze - pomalutku , powolutku . Tak się nie gra . W porównaniu z Wisłą , jej przeciwnicy to POTĘGA . W takiej formie , w takiej dyspozycji i z takimi tuzami piłki nożnej jak Balta , Basza , Wachowiak to my tu za dużo nie zwojujemy . U naszych brak tej pazerności , charakteru , tego czegoś co powoduje , że wchodzą na wyższe obroty . Gdyby jakim cudem wrócili do ES , to chyba tylko po to , żeby zaraz spaść .

29            -5
kuszczak
Więcej takich piłkarskich wynalazków
z 4. ligi francuskiej jak ten wspaniały Moltenis. Do tego kilku emerytów ( Basha), piłkarskich odpadów oraz gości którzy nie zagrali 5 meczów z rzędu bez kontuzji i mamy grę jaka dziś po raz kolejny widzimy.

12            -3
~~~Gogito
Ciężko...
Nasza gra to ciężka patologia.

11            -3
~~~Ares66
DOSYĆ
.....mam już tych [...]ów.....brawo Jerzy za tych patałachów jakich posprowadzałeś....zwłasz cza za tego super napadziora na którego czekaliśmy pół roku.....jeszcze raz brawo

13            -3
~~~BaCa
Co wy zrobiliście trio
Co oni zrobili z naszą Wisłą, z naszym klubem....aż się wierzyć nie chce ale spadek do II ligi naprawdę staje się realny

18            -5
~~~Vader
Oglądanie meczów Wisły to jak jazda gołą d..ą po nie heblowanej desce.... :(
Coś cie sq.....ny uczynili z tym pięknym klubem?!

12            -3
~~~Juan
Standardowo
Czyli jeszcze tylko wcierki od Podbeskidzia i weekend :-). Dziś pierwszy raz odpuściłem śledzenie relacji,ale sprawdziłem wynik po 1 połowie.Zaoszczedzilem dużo nerwów,nie emocjonując się nad wyraz.emocje się zaczną nie długo,jak pojawi się widmo 2 ligi,a robią wszystko co w ich mocy żeby powalczyć o spadek.

8            -6
~~~Niko
Degradacji ciąg dalszy
Z każdym tygodniem myslisz ze dzis juz musi być lepiej. Ze gorzej być już nie może. I co tydzień słyszysz.. potrzymaj mi piwo.

9            -2
hobiz
Wniosek
Frajerzy , którzy w ostatniej minucie pozwalają sobie strzelić bramkę i wydrzeć tak ciężko wywalczone zwycięstwo . A Francuza zamknąć w piwnicy.

8            -5