Sobota, 22 października 2022 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 15. kolejki ligowej spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

kobylts
Ciężko ich oceniać
Za pierwszą połowę byłby 1 i 2, a za drugą dużo wyższe. I bądź mądry

17            -3
~~~Buruczaga
Gracz na orlika
Duda to grajek na orlika,a nie na pełno wymiarowe boisko!

32            -16
olszaI
Gratulację....
dla drużyny za ambicję, bo dziś pierwszy raz widziałem drużynę a nie zlepek osobowości i oby to poszło w tym kierunku . A co do zarządu zdania nie zmieniłem nadal uważam że Panowie właściciele powinni zatrudnić fachowców skoro sie na tym nie znają. Z Wiślackim pozdrowieniem.

59            -5
~~~Eustachy
mecz
Sobolewski 1 czemu posadziłeś Biegańskiego? Czy zawalił któryś mecz? Chciałbym znać powód, Moltenis 1 po prostu idż być Moltenisem gdzie indziej,Broda 1 dwie bramki z 3 były do wybronienia , pozdrawiam

7            -36
~~~jaki
Wisla
Najlepszy Hugi czemu nie grał od początku szkoda gracza na I ligę taka prawda.Duda słaby jak już od dawna .Balta i Basha woli żadnego zagrożenia z ich strony nie ma.Broda tym razem nie pomógł. Obrona dramatyczna.Colley beznadziejny od dłuższego czasu.szkoda walka o utrzymanie się szykue.Dramat i tyle

15            -17
~~~Anacharsi s scythae
Lasicki dramat
Udzial przy dwoch pierwszych, a takze przy trzeciej z Colleyem. Nie kontroluje gdzie jest, gra jak amator. Srodek obrony mamy dramatyczny.

21            -9
~~~Daniel190 6
Oceny
Dawid Szot, czym starszy tym słabszy. Jak w ekstraklasie miał jakieś rokowania to teraz śmiem twierdzić że to poziom max 3 ligi. Wejście Hugiego na duży plus , szacunek za walkę grając w 10 .

28            -4
~~~Lando
TSW1906
Hugi the Best...

29            -2
~~~ŁoPanie
Realnie patrząc
Colley - kolejny mecz z pomrocznością jasną, Moltenis - Qr_wa!! sabotaż wysiłku drużyny - czy on naprawdę myślał że przy Var-ze to nie wyjdzie ?! ( jeśli tak, to oddział w Szpitalu Babińskiego zaprasza!), Wachowiak - poniżej depresji w Żuławach ( albo jeszcze głębiej), Balta (razem z Gruszkowskim ) walczy o miano największego drewno w Wiślackim Lesie. Gole stracone - jak z podręcznika. Przy drugim Broda ciut spóźniony ( wychodzi brak regularnego grania - w Chojnicach mu się to nie zdarzało). Pozostałe ( I Have a Dream - Mr Colley) i gra w 10. Pierwsza połowa jak z czasów Brzęczka. Druga po czerwieni - brawo !. Czyli MACIE JAJA !! Czyli MOŻNA ! Tylko kto te jaja wam wcześniej zabiera ?! Realnie patrząc - walka o 8-10 miejsce. O bezpośrednim awansie można raczej zapomnieć. Jak się wyp _doli sabotażystów ze składu i popracuje nad mentalem - jest szansa na baraże ! Trwajmy mocno w wierze.

18            -4
~~~TSwiślak
Obrona ZERO,nawet mniej.
Nazwa ,,obrona'' w przypadku Wisły to totalne qui pro quo..Tych paru panów sabotażystów na okrągło,, kasuje'' ,necz za meczem''wysiłki pozostałych kolegów.

9            -1
~~~Z za oceanu
Prawda 1 ligi
ZAANGAŻOWANIE ! Hugi pokazał co oznacza to słowo! jeśli ktoś zasługuje na wyższa notę to ON. 1 Liga - to nie zasrane efekty specjalne i fajerwerki - to zaangażowanie i przysłowiowe - pot, ból dupy i łzy po meczu. Ktoś powinien głośno to powiedzieć - tu jest gra o istnienie klubu ! Niestety słabości wychodzą tu błyskawicznie . Colley - spóźnił się na pociąg, Basha - ciągle biegnie po peronie, Wachowiak - nawet nie próbuje biec ... , Duda - nie ta liga, Żyro - za późno pomimo biletu w pierwszej klasie, Broda - nic do powiedzenia, bo obrońcy załatwili już wszystko. Poza klasyfikacja i nawiasem Moltenis i Balta. Łasicki_ wtf było? do tej pory pewniak. Reszta - tło. Po opierolu i motywce w przerwie - diametralna zmiana! ŁoPanie - jesteś tak blisko prawdy że aż boli, Scytyjczyk - prawda ( chciałbym byś się mylił ). Tylko co to - do cholery - zmieni? My amatorzy to widzimy - co widzą "zawodowcy" ? Czy ktoś z Nich to czyta ? Czy ktoś jest w stanie to zmienić? Czy Naszą Wisłę czeka spadek ? Jpd - to jak zły sen- pamiętam 93-95 ! Za stary na to już jestem !

10            -4
Wacek21
wacek21
Fachowcy co do Dudy to przed komentarzami sprawdzić trzeba czy młody grał na swojej pozycji bo według mnie raczej grał na skrzydle a nie na swojej nominalnej pozycji czyli w środku tak że według mnie nie było tak źle ale niestety to nie jest zawodnik na skrzydło ta że trener trochę przekombinowal na niekorzyść młodego

4            -1
~~~WNB
oceny
Dor Hugi 10 !! Coley 0 !! Wszystkie bramki jego. Dolozyli sie niestety Igor i Kamil. Gruszkowski jest bez formy,ale Szot.... to co on robi,to jest kryminal !

4            0