Sobota, 22 października 2022 r.

Wojciech Makowski: - Nasza gra uległa rozluźnieniu

- Trudna sytuacja dla nas, bo jestem dumny z tego, jak drużyna zagrała w pierwszej połowie. Dobrze podchodziliśmy do pressingu, utrzymywaliśmy się przy piłce. Taktycznie wyglądało to naprawdę przyzwoicie. Druga połowa dużo gorsza, słabsza w naszym wykonaniu. Martwi najbardziej to, że większość meczu graliśmy w przewadze jednego zawodnika i nie potrafiliśmy tego wykorzystać, a jeszcze ten wynik pogorszyliśmy - powiedział obecny na pomeczowej konferencji prasowej drugi trener zespołu Podbeskidzia Wojciech Makowski

- Od zawodników Wisły nasze chłopaki usłyszały, że w tym sezonie nie grali z tak dobrą drużyną. Jest to dla nas duży komplement. Na konferencji prasowej po ostatnim meczu z Zagłębiem Sosnowiec trener Skowronek chwalił nas za bardzo dobrą organizację gry, za bardzo dobrą grę. Wszystko fajnie, tylko niestety najważniejsze w piłce nożnej są bramki i ostatnio nie potrafimy ich strzelić więcej od przeciwnika. Bardzo nas to boli, natomiast nie pozostaje nic innego, jak pracować nad tymi rzeczami, nad małymi detalami, które decydują o tym, że tracimy bramki - dodał trener Makowski

- W moim odczuciu nasza gra uległa rozluźnieniu od razu w pierwszej połowie, kiedy zawodnik Wisły dostał czerwoną kartkę. W nasze szeregi wkradło się jakieś rozluźnienie. W drugiej połowie przede wszystkim upatrywałbym po naszej stronie słabszych momentów. Dużo błędów indywidualnych, braku koncentracji i uważam, że gdybyśmy to my zagrali na swoim poziomie, tak jak to wyglądało w pierwszej połowie, to wynik byłby korzystny dla nas po tym meczu - zakończył drugi trener zespołu Podbeskidzia.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~TSwiślak
Remis
Wisły też.

3            -5
~~~Kathi Kibice z. Bremen
Mecz
Po czezwonej kartce byliscie za pewni siebie.Jednym slowem nie lekcowazcie nigdy przeciwnika

13            -5
~~~Bartek
Podbeskidzie
Pierwsza połowę zagrali super. W drugiej wyszedł typowy dla polskich kopaczy minimalizm. Dowiezmy 1:0 i będzie dobrze. Na nasze szczęście nie kontynuowali gry z pierwszej połowy - szybko na jeden dwa kontakty i do przodu a nie w szerz boiska.

17            -3
~~~JS
Ustawienie
Przede wszystkim Wisła zmieniła durne ustawienie z 3 stoperów. na 4 obrońców mecz byłby wygrany, Sobol zawalił z taktyką. Brawo za walkę w 10, zasłużyli na zwycięstwo. Ale potencjał jest, tylko trzeba grać to co potrafią i wyniki przyjdą. Będzie dobrze ?

13            -6