Piątek, 28 października 2022 r.

Dawid Szot: - Musimy zdobywać punkty, bo trochę nam ich brakuje

- Bardzo długo czekaliśmy na to zwycięstwo. Ciężko pracowaliśmy w tym i w poprzednich tygodniach. Dobrze już to wyglądało momentami we wcześniejszych meczach i szkoda, że już wcześniej nie udało się wygrać, ale jak to się mówi - lepiej późno, niż wcale. Jesteśmy zadowoleni, że zrobiliśmy dziś swoją robotę i musimy kontynuować dobrą grę, musimy zdobywać punkty, bo trochę nam ich brakuje - mówił po wygranym meczu w Sosnowcu obrońca krakowskiej Wisły Dawid Szot.

- Trener przygotowuje nas naprawdę bardzo dobrze w szatni. Myślę, że dziś z przebiegu meczu ta bramka Szymona Pawłowskiego trochę nas podniosła, bo wydaje mi się, że do tej bramki byliśmy jakby trochę uśpieni, jakby bojaźliwi, a po tej bramce jakby to ruszyło do przodu. Widać było, że chcemy odrobić ten rezultat, że nie chcemy znów nie wygrać spotkania, więc wydaje mi się, że tak naprawdę podniosła nas ta bramka i później z minuty na minutę wyglądało to coraz lepiej - uważa wiślak.

- Super mecz Luisa, dwie bramki, bardzo ładne uderzenia. Dobrze wyglądała ta gra ofensywna, bo mieliśmy wiele bardzo fajnych akcji, bo też Mati Młyński miał okazję na 3-1 i szkoda, bo mogliśmy w końcówce ten mecz uspokoić. W ostatnich meczach trochę tych bramek w końcówkach potraciliśmy, ale na szczęście dowieźliśmy zwycięstwo do końca. Chwała Luisowi, chwała całej drużynie za ten mecz - zakończył szczęśliwy Dawid Szot.


Źródło: Polsat Sport Extra

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Dec
Mimo ze
Uważam że brakuje Ci wielu cech PO to dziś, przynajmniej w obronie, dałeś radę. Nie mam jednak złudzeń: silniejszy przeciwnik sprawiłby Ci więcej problemów.

60            -27
~~~Kibic20
Dawid
Dawid pracuj dalej ciężko i solidnie, bo efekty dzisiaj były widoczne. Pokazałeś twoim krytykantom, że się mylili co do ciebie, co mnie bardzo, bardzo cieszy! Gratulacje udanego meczu.

58            -48
~~~Prezes
Brawo Dawid
Tak trzymaj, dzisiaj dobra robota.

59            -23
~~~TSwiślak
OK
Dzisiaj Dawid Szot zaliczył całkiem okay piłkarski wzlot..

38            -23
~~~Wiślak
OK
Brawo Dawid dobry mecz tak trzymaj chłopaku bardzo ci kibicuje żebyś ciężką pracą wywalczył miejsce w składzie

21            -7