Piątek, 28 października 2022 r.

Artur Skowronek: - Wisła bardzo konsekwentnie wybijała nas z rytmu

- Uważam, że dobrze weszliśmy w ten mecz, że z taką dużą intensywnością zrobiliśmy problemy Wiśle. Myślę, że te pierwsze 30 minut było niezłe w naszym wykonaniu - powiedział po meczu Zagłębia Sosnowiec z Wisłą Kraków trener zespołu gospodarzy Artur Skowronek.

- Szybko strzeliliśmy gola, bardzo ładnego "Szymek" go strzelił i możemy żałować, że Wisła przejęła kontrolę, a ma sporo jakości. W tej drużynie jest sporo dobrych piłkarzy i dziś dołożyli do tego solidność w doskoku, bliskość gry między sobą, zbieranie drugiej piłki i dobre fazy przejściowe. Tak padła bramka na 1-1 i o tym sobie wspomnieliśmy w przerwie, ale już tak dobrze nie weszliśmy w tą drugą połowę, bo Fernández znów strzelił ładnego gola po wymianie z Rodado. I to też wynikało z odległości między nami, ale później próbowaliśmy. Pomimo tego, że Wisła bardzo dobrze zamknęła nam środek, a potem zmieniła też ustawienie na piątkę z tyłu i wybijała nas bardzo konsekwentnie z rytmu, to zabierało nam płynność w graniu. Próbowaliśmy zmianami personalnymi i taktycznymi jeszcze dać bodźce i pobudzić ten mecz, no ale do tak klarownych sytuacji - poza tą, którą miał Dawid Gojny - niestety nie dochodziliśmy. Dlatego dziś przegraliśmy mecz, bardzo ważny mecz. Ja dziękuję kibicom, bo stworzyli fantastyczną oprawę i dali bardzo dużo emocji i wsparcia naszej drużynie. Zrobimy wszystko, żeby w tych dwóch ostatnich kolejkach po prostu spłacić to zaufanie, które nam daliście i takie zadanie przed nami - dodał trener Skowronek.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Kibic20
Trener
Bardzo rozsądna wypowiedź. Powodzenia trenerze!

47            -32
~~~Skrzetusk y
Panie Skowronek
nic o mikrocyklach? ;)

52            -9
~~~felo-tsw
Szacunek
Panie Arturze, za uratowanie nas przed spadkiem przed trzema sezonami. Choć miał w składzie Heberta, Turgemana i zdrowego Kubę. Gdyby do dziś grali na R22, nie spadlibyśmy z e-klapy

22            -6
~~~GURULI76
Fart
Pierwsza bramka klasa Pawlowskiego jak uslyszalem kiedys ze idzie do Sosnowca to dlaczego nie do nas to samo tyczy sie Majewskiego gral w Lechu teraz w Wieczystej zawsze chcialem zeby gral w Wisle moze Kwiecien da ta szanse... byloby super oby Pan pilkarz

4            -15
~~~TSwiślak
Powodzenia
Pan Skowronek starał się w Wiśle. Wyszło z nim,jak wyszło,to wiemy,ale krzywdy,patrząc na to,co stało się po nim, nam wielkiej nie zrobił.

14            -5