Poniedziałek, 31 października 2022 r.

Kulisy meczu: Zagłębie - Wisła

Trzy cenne punkty dopisane przez piłkarzy krakowskiej Wisły po meczu z Zagłębiem Sosnowiec okupione były ostrą walką na boisku oraz ogromnymi emocjami wokół niego. Obejrzeć to wszystko możecie w przygotowanych przez nasz klub kulisach tego spotkania. Zachęcamy do ich oglądania!


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

GrzegorzS
Wszyscy mocno
odetchnęli i miejmy nadzieję, że teraz puszczą wszystkie blokady w głwach, bo zdrowie i siła do grania jest.

21            -5
~~~Kwinto
Podkład dżwiekowy !
Proszę zmienić ten straszno-dziadowski dżingiel z podkładu muzycznego ! Czy naprawdę nie stać Klubu na coś lepszego? To coś można spuszczać przy wchodzeniu do toalety w zakładzie mechanicznym po katastrofie nuklearnej a nie z kulis meczu ( + inne materiały) !! Inna sprawa że po spadku wszystko jest jak z post apokaliptycznego filmu o upadku cywilizacji - od sagi Zbafcuf i trenera który nas spuścił, po wybór klasycznego drewna pod stemple na zawodników drużyny. Kulisy - jak najbardziej OK ! Ale trochę cywilizacji proszę ! ( nie musi to być Sławomir albo Tede :) )

9            -17
~~~Onomatope jus
Budujące te kulisy
jw.

12            -3
~~~z za oceanu
2 Kwinto
Gościu - Szacun ! Jeden post a w ryło dostali: 1.Klubowe media, 2. Pracownicy zakładów mechanicznych, 3. Miłośnicy PostApo, 4. Zbafcy, 5. Poprzedni "trener", 6. Wybrańcy 4 i 5, 7. Leśnicy ( ścięte drzewa - to drewno), 8. Zwolennicy Sławomira, 9. Zwolennicy Tede. Jak to skomentować? - MISZCZU jesteś !!. A muza przewodnia - słyszałem gorsze. ;)

5            -2