Piątek, 4 listopada 2022 r.

Zmarł Igor Sypniewski

Były zawodnik krakowskiej Wisły Igor Sypniewski zmarł w wieku 47 lat.

Sypniewski urodził się 10 listopada 1974 roku w Łodzi. W Wiśle Kraków występował tylko przez miesiąc, w marcu 2002 roku, kiedy to zagrał w naszych barwach w ośmiu spotkaniach, w tym w sześciu ligowych, strzelając jednego gola.

Spoczywaj w pokoju...


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

GrzegorzS
Dramat taki talent
naprawdę przykre info. Kondolencje dla bliskich i .... długie milczenie i zaduma. szkoda człowieka. Jego historię powinno się opowiadać młodym adeptom Akademii jako przestrogę.

108            -4
~~~Adam71
IGOR
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie...

94            -4
~~~Realista
.....
Ło..... Mimo że większości przypadków nam świadomość przemijania w przeciwieństwie do niektórych myślących że są wieczni to aż mnie zatkało.Młody chłop kurna, jakby to wczoraj był ten 2002 rok!

67            -6
~~~Janko Buszewski
Kawał piłkarza
ale mocno pogubionego życiowo.Zbyt szybko i zbyt łatwo dostapił apogeum swego talentu.Pieniądze,sława, wódka,depresja w koncu nawet więzienie.Zmarnował to wszystko co dała mu Opatrzność..Tak jak pisze Grzegorz,historię Igora Sypniewskiego czy Dawida Janczyka,winno sie opowiadac w akademiach piłkarskich,zeby młodzi i utalentowani adepci piłki mieli swiadomośc,ze mozesz byc na miejscu RL9 a mozesz skonczyc jak Igor a granica miedzy jednym a drugim bywa...bardzo cienka.RIP.

91            -4
~~~felo-tsw
Barwna postać
talent niezwykły, zmarnowany wiadomo przez co. "I ta pani prokurator taka, powiedziałbym, nieekskluzywna" - mistrzostwo świata. Legenda ŁKSu, wyrazy współczucia

14            -4
~~~CHRIS WIE300
szkoda
Jeden z większych talentów polskiej piłki jaki trafił do Wisły. Niestety na tamte czasy grał na kilkadziesiąt procent swoich realnych możliwości. Przy profesjonalnym podejściu do zawodu byłby graczem przynajmniej pokroju Maćka Żurawskiego... [*]

52            -7
~~~Johnny
Sypek na kacu .....
był o klasę lepszy od każdego grajka z obecnej Wisły.

28            -17
~~~Komar
Cholerny nałóg
Nie wiem, czy to było powodem, ale wiem, że to cholerny nałóg. Nikogo jednak nie osądzam, bo widziałem w rodzinie jak cięzko z tym gó..nianym wrogiem się walczy. RIP.

22            -3
~~~kibic 1968
spoczywaj w pokoju.
Miałem okazję rozmawiać z nim przy autokarze, przed wyjazdem na mecz ( chyba)z Widzewem!

16            -3
~~~Majkel
...
Alkoholizm był zapewne tylko skutkiem przewlekłej depresji. Dobrze, że w obecnych czasach coraz więcej się o tym mówi i leczenie psychiatryczne nie jest aż tak piętnowane jak 15 i więcej lat temu... Dbajcie o siebie, Wiślacy.

14            -5
~~~TS_Maciek
Zawodnik miał wyjątkowego pecha w Wiśle..
... grał super, ale jak strzelał to piłka spadał albo na słupku, albo poprzeczce. Szkoda zawodnika i jego kariery. Szkoda człowieka, że odszedł tak wcześnie

8            -5