Piątek, 4 listopada 2022 r.

Marcin Prasoł: - Wyszarpali to zwycięstwo

- Całą rundę jeździliśmy na wyjazdy i w ostatniej praktycznie kolejce, choć wiadomo, że jest jeszcze jeden mecz, ale ten będzie z rundy wiosennej, a w rundzie jesiennej mamy zwycięstwo na wyjeździe, które smakuje i cieszy dziś bardzo - mówił po wygranej Górnika Łęczna w Krakowie nad Wisłą trener zespołu z Lubelszczyzny Marcin Prasoł.

- Wiem, że w piłce nie da się nic odrobić i tych trzech punktów sprzed tygodnia nie odrobimy, ale dziś myślę, że drużyna zareagowała bardzo dobrze na ten mecz i to myśmy dziś wyszarpali to zwycięstwo. I chwała chłopakom za to, gratulacje, bo po ciężkim meczu, ale zasłużyliśmy. Choć Wisła też miała swoje sytuacje, to tym poświęceniem i determinacją się wybroniliśmy. Jeszcze raz gratulacje dla drużyny - dodał opiekun zespołu z Łęcznej.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~bodzio
oj tam oj tam
Po prostu trafiliście na większych dziadów od siebie.

15            0
~~~Janko Buszewski
Całą rundę
jezdziliscie na wyjazdy i wszedzie was obijano.Trafiliscie wreszcie do Krakowa na mecz z cieniasami większymi od was i mimo szumnych przedmeczowych zapowiedzi i 15 tysięcznej publiki,wracacie z tarczą na lubelszczyznę.Fajnie czasem trafic na takich paralityków jak obecna Wisła,mozna przytaszczyc do domu 3 punkty i nie stracic nadziei na utrzymanie.W Łęcznej wiosną w meczu o 6 punktów,znów tych patałachów z Krakowa obstukacie i wózek bedzie toczył się nadal.

9            -1