Sobota, 5 listopada 2022 r.

Igor Łasicki: - Na pewno się nie poddamy, będziemy walczyć do końca

- Szczerze to nie znalazłem jeszcze odpowiedzi na pytanie jak można było ten mecz przegrać? Jestem wkurzony, bo nie możemy przegrywać z całym szacunkiem do Górnika Łęczna, ale nie możemy przegrywać u siebie. Tym bardziej, że sami myśleliśmy, że ta seria w końcu będzie, że wygramy drugi mecz z rzędu, ale niestety tak się nie stało. Po prostu zagraliśmy słabo - powiedział po ostatnim meczu rundy na R22 kapitan zespołu Wisły - Igor Łasicki.

- Mieliśmy trochę sytuacji, żeby strzelić, a nie strzeliliśmy, no i błędy w obronie zadecydowały. Tę drugą bramkę trzeba wziąć na klatę, w sensie linia obrony i tyle. Pierwsza zresztą też, bo trener nas uczulał na to. Przegraliśmy piłkę w pierwszej strefie, gdzie mieliśmy najwyższych zawodników i później to już wiadomo, na drugim metrze "Szocik" miał ciężką sytuację, bo takie piłki są ciężkie. Był trochę spóźniony, ale powinniśmy wygrać tą pierwszą piłkę od razu - przyznał zawodnik.

- Po pierwszej połowie byłem pozytywnie nastawiony, pomimo tego, że straciliśmy bramkę, bo byliśmy zdeterminowani żeby odrobić. Tak się stało, strzeliliśmy i mieliśmy dużą przewagę nad Łęczną. Oni oddali jeden strzał i jedną bramkę zdobyli. Wychodząc na drugą połowę wierzyłem, że strzelimy gola na 2-1 i była sytuacja. Jaroch miał piłkę na drugim, trzecim metrze i niestety nie strzelił. I później ta bramka podcięła nam skrzydła zdecydowanie, bo nie mogliśmy nic zrobić. Wiadomo, że ciężko się wrzucało. Graliśmy długimi piłkami, ale nic to nie dawało. Musimy przeanalizować ten mecz, bo zostały nam jeszcze dwa spotkania i musimy walczyć do samego końca. Na pewno nie odpuścimy, ale niestety. Jestem zły, rozczarowany też na siebie, bo muszę powiedzieć wprost, że zagrałem słaby mecz i tyle - powiedział krytycznie Łasicki.

- Wiadomo, że nie jest łatwo, ale mam taki charakter, że zawsze staram się walczyć do końca i teraz też tak będzie. Drużyna też jest tak nastawiona i trener cały czas nam to komunikuje, że nie możemy się poddawać i teraz też tak będzie, choć widzimy jaki to jest dla nas sezon. Nie jest łatwy, bo naprawdę tak jak dziś przegraliśmy, to ciężko to strawić, bo uważam, że byliśmy zdecydowanie drużyną lepszą, a przegrywamy. I było dużo takich meczów w tym sezonie - stwierdził kapitan.

Teraz przed wiślakami spotkanie pucharowe w Lublinie i do niego Łasicki również się odniósł.

- Motor jest w niższej lidze, ale na pewno podejdziemy do tego spotkania zmobilizowani. Nie odpuścimy. Wiemy, że jest to ważny mecz dla kibiców i będziemy się starali wygrać - zapewnił.

- Po tej rundzie dużo rzeczy musi się zmienić, ale musimy to na spokojnie przeanalizować, bo jesteśmy w środku tabeli i to nie tak powinno wyglądać. Uważam, że powinno się dużo zmienić. Powinniśmy grać lepiej i wygrywać, ale to już też nie do mnie, ale do całego sztabu, do klubu. Na pewno to przeanalizują. Mam nadzieję, że następna runda będzie lepsza. Ta liga jest taka, że każdy z każdym może wygrać. Będziemy mieli dużo czasu na przeanalizowanie swojej gry i to będzie najważniejsze, żeby każdy zaczął od siebie, bo jak wychodziliśmy na to boisko, to gdzieś tam coś nie grało, ale wierzę, że każdy podejdzie do sprawy jak należy i kolejna runda pokaże, że potrafimy wygrywać seriami i że awansujemy do Ekstraklasy. Na pewno się nie poddamy, będziemy walczyć do końca - zakończył wiślak.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:



Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~fabio
Ferment
Musi być skoro tak twierdzi.

13            -1
~~~Kibol z Reymonta
Dawniej ktoś taki...
nie miał żadnych szans aby załapać się nawet na ławkę rezerwowych w Wiśle . Dzisiaj ktoś taki jest kapitanem drużyny i od niego rozpoczyna się ustalanie skladu .To pokazuje gdzie obecnie jesteśmy

34            -7
~~~Marek85
Co ty gadasz ?
4 mecze wygrane u siebie w 2022. A ty gadasz ze na wyjeździe będziesz walczyć !! Ja chodzę na każdy mecz i mam was dość. Kup sobie nowa koszulkę pożegnaj się z Sobolem i Kuba i wypad z Wisły !

18            -12
~~~567
łasicki na stoperze
i znowu wynik w plecy

23            -5
~~~*1906
Sorry Igor
zapytam tak wprost, wy naprawdę jesteście tacy słabi? naprawdę nie potraficie szybko i celnie rozgrywać piłki , przyjąć i dokładnie podać na 5m? naprawdę umiecie tylko grać w poprzek boiska? naprawdę nie macie wytrenowanych pewnych schematów gry? bo na to co gracie w 95% nie da się patrzeć , wy prawdopodobnie a raczej na pewno mielibyście wielkie problemy w trzeciej lidze. Oby tylko nie był to kolejny spadek...(a może i lepiej by tak się stało). Każdy kolejny mecz, to coraz większe tortury dla kibiców. Tego nie da się oglądać na trzeźwo. Tylko kibiców żal , ponownie "napluliście w twarz" 14 tysiącom.

45            -4
~~~Igor
Daj opaskę Fernandezowi
Nie dlatego że nie zaslujesz. Tylko dlatego że gdy on jest kapitanem to strzela bramki i gra dużo lepiej.

14            -3
~~~Uy
Yy
"bramka podcięła nam skrzydła", bramka podcięła wam skrzydła? Na tym polega piłka nożna, że padają bramki. Ja rozumiem jakbyście stracili 4 gole w 10 minut, ale nie jeden gol na 2-1 w środku meczu, która ma podciąć skrzydła..

10            -4
~~~TSwiślak
Dr Igor.
Łasicki: - ,,Na pewno się nie poddamy, będziemy walczyć do końca''.Gada,jak chirurg przed beznadziejnie rokującą operacją.A to WY,panowie z obrony ,w głównej mierze rozpirzacie wyniki Wisełki.

6            -3
~~~WNH
Tylko
Bez takich tekstów ,słyszelizmy to już tyle razy że nawet nie chce się tego komentować, a co dopiero wierzyć.Czyny nie słowa bo z gęby wychodzi Cholewa Panie kapitanie to tyle w temacie.

5            -3
~~~Jaki
Wisła
Panie Łasicki co Pan wygaduje za głupoty.U siebie nie potraficie ograć drużyny która nie wygrała meczu na wyjeździe i jest 8 pkt niżej. 10 punktów za Niepołomicami to żart z waszej strony chyba jakiś, hańba i wstyd.Niech Pan już nic nie mówi.Najlepiej jak nie umiecie grać to zrezygnujcie z tej koszulki bo naprawdę hańbicie ją. Wielki smutek że takich "graczy" ma Wisła jak żal tych kibiców.

10            -3
~~~Nick
Kapitan
Kapitanem powinien byc Luiz a nie on.

3            -1