Niedziela, 6 listopada 2022 r.

Kacper Skrobański powołany do kadry U-19

Trener reprezentacji Polski do lat 19 Marcin Brosz ogłosił listę zawodników powołanych na towarzyski turniej, który zostanie rozegrany na Malcie. Wśród jego wybrańców znalazł się obrońca krakowskiej Wisły - Kacper Skrobański.

Na turnieju "biało-czerwoni" zmierzą się z Niemcami (23 listopada, godzina 15:00 w Gozo), z Portugalią (26 listopada, godzina 19:00, w Ta' Qali) i z Maltą (29 listopada, godzina 15:00, w Ta' Qali).

Przypomnijmy, że w barwach "Białej Gwiazdy" Skrobański zadebiutował 30 sierpnia 2022 roku, w spotkaniu pucharowym z rezerwami Legii (5-0). Dotychczas wystąpił w czterech meczach pierwszego zespołu Wisły Kraków. Jego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku.


Źródło: Wisła Kraków SA, PZPN, własne

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~fabio
Wykorzystaj Szansę Kacper
Myślę, że wyrasta nam drugi Głowacki.Powodzenia

25            -3
~~~Jaki
Wisła
Nasz najlepszy w tej chwili obrońca chyba.Czemu nie grał w piątek wie chyba tylko trener.Może warto postawić na niego kosztem strasznie słabego Colleya.

20            0
~~~Mark
Sobolewski popełnia błędy Brzeczka
Za bardzo dobrego rozwojowego Skrobanskiego gra słaby w tej chwili Collej z kolejki za słabego Rodado winien grać Szywacz!

8            -1
~~~Krakus
Niech się młodzi ogrywają
Skoro w tym sezonie możemy jednak nie awansować(a trzeba taką opcję niestety brać pod uwagę) to niech grają głównie! młodzi. Zawsze było tyle narzekania, że nie ma w Wiśle młodych Polaków, wychowanków itd... Szczególnie, że ci obecni młodzi niekoniecznie są gorsi od tych "starszych". Być może za sezon, dwa ci młodzi zawodnicy będą decydować o sile Wisły to raz, a dwa że jak z kasą się nie poprawi w klubie to będzie ich można sprzedać za na prawdę spore pieniądze. Duda, Skrobański to na pewno, trzeba odbudować Gruszkowskiego oraz Starzyńskiego, jest Szywacz. Jeśli Szot przestanie popełniać błędy w defensywie w krótkiej perspektywie to też może być niezły grajek - opcja jest też taka aby go wypożyczyć np do Garbarnii na sezon. Jest Bartek Talar, który wg mnie średnio się sprawdza na skrzydle, raczej widziałbym go w środku. Młodzi muszą mieć oczywiście odpowiedniego trenera aby się rozwijać oraz kilku starszych kolegów, którzy im pokazą to i owo. No i tu mam wątpliwości czy ostatnie 2 warunki są w pełni spełnione...

3            0